Niedziela, 17 lutego 2019r. Donata, Gizeli, Łukasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Porady: Pierwsza depilacji woskiem

Depilacja woskiem, choć jest jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia, wciąż budzi wiele pytań, na które nie każdy zna odpowiedź. Time for Wax to pierwsza i jedyna taka w Polsce sieć depilacji woskiem, wyspecjalizowana w tej usłudze.
Dzięki profesjonalnie przygotowanemu personelowi, w Time for Wax depilacja nie boli i jest w 100% bezpieczna. Jak się do niej przygotować?

Aby depilacja była niemal bezbolesna, a jej efekt utrzymywał się na dłużej, ważne jest odpowiedni przygotowanie skóry. Dzień przed planowaną depilacją, należy wykonać peeling. Dzięki niemu skóra będzie wygładzona, a włoski łatwiejsze do usunięcia. W ofercie Time for Wax znajdują się 4 rodzaje peelingów cukrowych, których regularnie używanie zapobiega wrastaniu włosków.

Warto pamiętać również o nawilżaniu – przed terminem planowanej depilacji należy szczególną uwagę przykładać do stosowania balsamów po kąpieli. 2 dni przed zabiegiem należy zrezygnować z sauny i z solarium, aby nie podrażnić skóry, a w samym dniu zabiegu nie używać tłustych oliwek i olejków do ciała.

 


Jaka powinna być długość włosków?


Długość wosku wpływa na skuteczność depilacji. Optymalnie włoski powinny mieć 1,5cm-2cm (jest to długość, którą mają one zwykle około 2 tygodnie po ostatnim goleniu). Jeśli włoski są zbyt długie, można skrócić je nożyczkami.

Dlaczego długość jest taka ważna? Zbyt krótkie włoski nie będą przyklejały się do wosku, a co za tym idzie, depilacja nie będzie w 100% skuteczna. Przy depilacji zbyt długich będziemy odczuwać nieprzyjemne szarpanie.

Wosk standardowy a Magic Wax

Time for Wax oferuje dwa rodzaje wosków do wyboru – standardowy, paskowy, a także Magic Wax, autorski wosk na bazie wosku pszczelego.

Magic Wax zapewnia większe uczucie komfortu podczas depilacji – ma niższą temperaturę topnienia, więc sam zabieg bardziej przypomina przyjemny masaż. Dodatkowo, przykleja się on bezpośrednio do włosków, a nie do skóry, co minimalizuje ryzyko podrażnień.

Z depilacji w Time for Wax można skorzystać w jednym z 17 salonów sieci, które mieszczą się w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Porady: Pierwsza depilacji woskiem
Depilacja woskiem, choć jest jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia, wciąż budzi wiele pytań, na które nie każdy zna odpowiedź. Time for Wax to pierwsza i jedyna taka w Polsce sieć depilacji woskiem, wyspecjalizowana w tej usłudze.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe