Piątek, 15 lutego 2019r. Arnolda, Jowity, Georginy
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Bzyczący problem? A sio! Mamy Azeta Bio!

Lato to ulubiona pora roku rodziców: można godzinami spacerować po lesie, budować babki z piasku nad jeziorem, pokazywać maluszkowi uroki przyrody. Niestety, sielankę łatwo mogą nam zepsuć krążące komary. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji w postaci organicznego preparatu odstraszającego owady marki Azeta Bio można uniknąć takich problemów!
Są niestrudzone o każdej porze dnia i nocy, a nawet najcichszy ich odgłos sprawia, że stajemy na równe nogi. Mowa o dzieciach? Ależ skąd - o komarach, meszkach czy innych latających owadach, które są prawdziwym utrapieniem każdego rodzica. Dobra wiadomość jest taka, że choć ugryzienia owadów bywają bolesne i uciążliwe dla małego dziecka, to z reguły nie są dla niego niebezpieczne (z wyjątkiem sytuacji, gdy nasza pociecha jest uczulona na jad owadów). Gorsza wiadomość?

Gdy dojdzie do ukąszenia, na delikatnej skórze dziecka pojawi się miejscowy stan zapalny. Objawia się on przez zaczerwienienie, obrzęk, pieczenie lub uczucie świądu. Jeśli jednak dziecko zainfekuje obszar ukąszenia, drapiąc ranę niezbyt czystą ręczką, może dojść do miejscowego zakażenia i podrażnienia. Na szczęście jest prosty sposób na uniknięcie tych problemów: wystarczy zawsze mieć przy sobie organiczne mleczko ochronne przeciw komarom i owadom latającym marki Azeta Bio!

Unikalna formuła produktu oparta jest o niezwykle skuteczne substancje aktywne, takie jak olej Andiroba. Pozyskiwany przez mieszkańców tropikalnej Amazonii jest znanym od stuleci środkiem odstraszającym dokuczliwe insekty. Z kolei bliżej nam znane olejki roślinne z pelargonii czy lawendy, łączą swą siłę w walce z owadami, jednocześnie sprawiając, że mleczko marki Azeta Bio jest nie tylko bardzo skuteczne, ale też pięknie pachnie. Przede wszystkim emulsja nie zawiera szkodliwych (nie tylko dla dziecka!) związków chemicznych, tak często stosowanych w produktach odstraszających owady.

Dlatego warto podkreślić, że naturalne substancje zawarte w produkcie Azeta Bio są bezpieczne dla wrażliwej skóry maluszka, gdyż w 95 % stanowią składniki pochodzenia organicznego. Mleczko Azeta Bio może być zatem stosowane już od pierwszego dnia życia dziecka - pod tym względem to wyjątkowy preparat na naszym rynku produktów przeznaczonych dla najmłodszych!

Zapomnij o uciążliwych insektach! Organiczne mleczko ochronne przeciw komarom i owadom latającym marki Azeta Bio sprawi, że wraz ze swoim maluszkiem będziesz beztrosko cieszyć się urokami lata!

Mleczko dostępne w wyselekcjonowanych aptekach, eko-drogeriach i sklepach dla mamy i dziecka, np. na www.mamytomy.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Bzyczący problem? A sio! Mamy Azeta Bio!
Lato to ulubiona pora roku rodziców: można godzinami spacerować po lesie, budować babki z piasku nad jeziorem, pokazywać maluszkowi uroki przyrody. Niestety, sielankę łatwo mogą nam zepsuć krążące komary. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji w postaci organicznego preparatu odstraszającego owady marki Azeta Bio można uniknąć takich problemów!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

mnie jak tam pogryzą komary to mi to jedno, nie jestem uczulona, nie drapię, więc jest ok. Najgorszej z moimi dzieciakami, jak je uszczypnie komar to zaraz wielki bąbel i płacz, dl anich to zawsze mam plasterki xarasan w których są tylko naturalne składniki i co najważniejsze,szybko redukują świąd :)
Anonim 2018-06-29 14:09:56
ja zawsze na ukąszenia komarów dla dzieci mam plastry xarasan, one pięknie niwelują świąd i co najważniejsze, sa w 100 procentach z naturalnych składników :)
Anonim 2018-06-28 12:42:36


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe