Wtorek, 20 sierpnia 2019r. Bernarda, Sabiny, Samuela
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Pokaż swoją markę w Rzymie

Redakcja Planety Kobiet zaprasza projektantów, marki modowe i kosmetyczne do udziału w wyjątkowym projekcie organizowanym przez Agencję PR I.D.MEDIA, wydawcę m.in. naszego serwisu. Po sesji w Estonii, Hiszpanii i Maroku - przyszedł czas na Włochy. Już 15 sierpnia ekipa naszej redakcji wyrusza na kolejną wyjątkową przygodę, tym razem do Rzymu.
- W połowie sierpnia ruszamy do bajkowego Rzymu, aby przywieźć niezwykle wyjątkowy i romantyczny materiał z udziałem kilku marek, które zaufały nam i zechciały wziąć udział w naszym projekcie. Są to m.in. marka Ana Hickmann (Koch Optical), Kumazu, Wojewodzic, Tressore, Emoi Fashion, Sezam Jubiler  - mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni sesji, która wcieli się tym razem w rolę modelki.

Do tej pory fotografom I.D.MEDIA pozowały gwiazdy, m.in. Czesław Mozil, Joanna Jabłczyńska, Lidia Kopania czy Aleksandra Nieśpielak. Od 2 lat wydawnictwo stawia na swoje twarze, m.in. Ilonę Adamską, autorkę 7 książek, wydawcę magazynów, portali, zdobywczynię statuetki Businesswomen Roku 2017.

Za aparatem - po raz kolejny - stanie niezawodna Dorota Czoch. Na co dzień współpracująca z czołowymi polskimi magazynami. Jej prace można oglądać m.in. w magazynie Viva czy Zwierciadło. Autorka wielu kampanii reklamowych polskich marek odzieżowych, ulubienica gwiazd m.in. reżysera Andrzeja Saramonowicza. 

Zdjęcia z poprzedniej sesji możecie obejrzeć w  naszej galerii (powyżej) lub na stronie na http://www.photoculture.pl/…/342_ilona_adamska_moda_sesja_s…, a także w drukowanym magazynie LAW BUSINESSS QUALITY, który lada dzień pojawi się w sprzedaży.

- Podobnie będzie w przypadku zdjęć z Rzymu. Oferujemy wszystkim markom, projektantom, partnerom sesji głośny PR, promocję zdjęć w naszych portalach lifestylowych i modowych, publikację w drukowanym wydaniu kwartalnika LAW BUSINESS QUALITY. Przy pakiecie GOLD - dodatkowo reklamę w dowolnie wybranym numerze pisma wraz z wywiadem z założycielem marki.
- dodaje Ilona Adamska. 

Zostały 3 wolne miejsce! Jeśli chcesz pokazać swoją markę w Rzymie i mieć piękne zdjęcia wizerunkowe dla swojej firmy - pisz na info@idmedia.pl.

Polecamy! 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Pokaż swoją markę w Rzymie
Redakcja Planety Kobiet zaprasza projektantów, marki modowe i kosmetyczne do udziału w wyjątkowym projekcie organizowanym przez Agencję PR I.D.MEDIA, wydawcę m.in. naszego serwisu. Po sesji w Estonii, Hiszpanii i Maroku - przyszedł czas na Włochy. Już 15 sierpnia ekipa naszej redakcji wyrusza na kolejną wyjątkową przygodę, tym razem do Rzymu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Super pomysł! Lubię takie akcje.
Malwina34 2018-07-03 12:21:34
ale fajnie! aż żałuję, że nie mam swojej firmy ;)
Gabi 2018-07-03 11:05:34


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe