Środa, 20 marca 2019r. Joachima, Kiry, Maurycego
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Czy piżama może rozbić związek?

Faceci częściej niż kobiety nie zwracają uwagi na to, w czym śpią. Wybierają zwykle to, co mają pod ręką, a więc bokserki, slipy lub… strój Adama. Mimo, że dają z siebie niewiele w kwestii swojego nocnego wizerunku, od swoich partnerek wymagają znacznie więcej. Panie natomiast wybierają zwykle piżamy świadomie, zgodnie ze swoim stylem.
Czy źle dobrana piżama może być powodem końca związku? – sprawdziła marka sleepless in Warsaw.

Piękny start


Kiedy dziewczyna i chłopak poznają się i zaczynają spotykać, prezentują się sobie zazwyczaj w jak najlepszych odsłonach. Dziewczyna ma zadbaną fryzurę, dopracowany makijaż i stylizację, która wywołuje efekt WOW. Podobnie wygląda to u facetów. Godziny na siłowni, świeżo odprasowana, odpowiednio opinająca muskulaturę koszula. Pierwsze noce, pierwsze zbliżenia. Na początku znajomości nikt nie zastanawia się nawet w czym śpi ta druga osoba. Przecież zawsze widziana jest w doskonałym wydaniu. Pełen makijaż u kobiety, wypastowane włosy u faceta, a nade wszystko namiętność nagich ciał, przyćmiewają myśli o tym, co będzie za jakiś czas. A gdy już nadchodzi codzienność, która bywa mniej kolorowa, a na pewno mniej seksowna, partnerzy, widząc siebie przed snem, zastanawiają się w myślach: czy on/ona naprawdę zamierza w tym spać?

Szarość dnia

Kiedy dopada nas codzienność, na jaw wychodzi to jacy jesteśmy naprawdę. Przychodzi moment, w którym partner czy partnerka zobaczą nas w wersji, w której spędzaliśmy czas sami ze sobą, leniuchowaliśmy w domu czy spaliśmy. Nadchodzi czas pokazania się bez makijażu czy garnituru zakrywającego nieidealną męską sylwetkę. Namiętność nie jest już tak częsta, a więc wspólnym nocom towarzyszyć zaczynają piżamy. Bywa to rozczarowujące szczególnie dla kobiet. Niewielka grupa mężczyzn zwraca uwagę na to, w czym śpi, od swoich kobiet wymagając jednak pełnego makijażu i seksownej jedwabnej koszulki nocnej. Wielkim zaskoczeniem jest dla nich to, że ich partnerki przychodzą do łóżka saute i w piżamie, w której czują się sobą, jest im wygodnie i bezpiecznie, niekoniecznie kipiąc seksapilem, o jakim marzy facet.

Po prostu ja

Każdy z nas chce być sobą, a noc to czas kiedy wyjątkowo zwracamy uwagę, aby było nam wygodnie, komfortowo i aby nic nie zaburzało naszego dobrego samopoczucia. Nikt nie może tego zmienić i spowodować, że stracimy to swoje JA na rzecz czyjegoś wyobrażenia na nasz temat. Rozstanie, bo partner śpi w bokserkach, których ona nienawidzi? Albo dlatego, że on oczekuje, że partnerka będzie spała w koronce, kiedy ona czuje się dobrze w bawełnianym dresie? Koniec związku nie musi być aż tak banalny. Marka sleepless in Warsaw ma bowiem rozwiązanie. Wybierzcie piżamy wspólnie! Dostępnych jest mnóstwo nieszablonowych wzorów, wśród których znaleźć można modele spełniające oczekiwania obojga partnerów. Będzie stylowo, seksownie, ale też wygodnie. Wzajemnie dobrane piżamy spowodują, że wspólne noce i poranki będą budziły tylko dobre emocje.

Więcej informacji o sleepless in Warsaw znaleźć można na stronie www.sleeplessinwarsaw.com
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Czy piżama może rozbić związek?
Faceci częściej niż kobiety nie zwracają uwagi na to, w czym śpią. Wybierają zwykle to, co mają pod ręką, a więc bokserki, slipy lub… strój Adama. Mimo, że dają z siebie niewiele w kwestii swojego nocnego wizerunku, od swoich partnerek wymagają znacznie więcej. Panie natomiast wybierają zwykle piżamy świadomie, zgodnie ze swoim stylem.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe