Piątek, 22 lutego 2019r. Małgorzaty, Marty, Nikifora
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Piękna na lato! Radzi Estera Gabczenko

Przyjęło się, że pielęgnację w gabinecie estetycznym lepiej odłożyć na jesień i zimę. Tymczasem, wbrew utartym mitom, nie brakuje zabiegów na twarz i ciało, którym można poddawać się w czasie wakacji, nawet wtedy, gdy mocniej świeci słońce. Na rynku wciąż pojawiają się technologie, które dbają o naszą skórę przez cały rok. Dlaczego by więc z nich nie skorzystać?
W wyborze zabiegu warto oczywiście zdać się na doświadczenie i wiedzę specjalisty, a już po jego przeprowadzeniu – stosować się do jego zaleceń pozabiegowych, nie zapominając o odpowiednim nawadnianiu organizmu i ochronie przeciwsłonecznej, które latem są absolutnym must-have!

Oto gorące trendy na lato!

Chociaż coraz więcej zabiegów przeprowadza się przez cały rok, także w tej kwestii występuje zjawisko sezonowości. Latem kładziemy nacisk na nawilżanie skóry, modelowanie sylwetki, a także pielęgnację stóp.

Mezoterapia – królowa wakacyjnych zabiegów - mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, preparatami rewitalizującymi skórę bądź kwasem hialuronowym. Jest ona najlepszą odpowiedzią na odwodnienie skóry, o które latem przecież nietrudno. Dzięki mikroiniekcjom dostarczane są jej składniki nawilżające i regenerujące, wpływające na sprężystość skóry oraz ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Wakacyjne wyzwanie, czyli modelowanie sylwetki - można je przeprowadzić za pomocą licznych urządzeń, np. wykorzystując technologię HIFU, którą z powodzeniem stosuje się nie tylko na twarz, ale też na brzuch, pośladki, biust czy pelikany, czyli obwisłą skórę ramion.

W walce z cellulitem sprawdzi się natomiast karboksyterapia, z którą coraz śmielej konkurują jeszcze Endermologia LPG czy Icoone. Pedicure podologiczny – jako że latem odsłaniamy stopy, przed urlopem warto zainwestować w wizytę u podologa. Przy okazji nie zaszkodzi zdać się na pomoc doświadczonej kosmetyczki, która zadba o najmodniejszy wakacyjny manicure.

https://www.zatokapiekna.pl/medycyna-estetyczna/162-zabiegi-estetyczne/1451-piekna-na-lato-czyli-krotki-przeglad-wakacyjnych-zabiegow 


Autor tekstu:

Estera Gabczenko - wydawca i redaktor naczelna Zatoka Piękna. Właścicielka agencji GAB Media, laureatka nagrody Kobieta Sukcesu 2018 roku. Z branżą medialną związana od kilkunastu lat. Jej autorskim projektem jest dwujęzyczny portal zatokapiekna.pl dostarczający informacji z zakresu medycyny estetycznej, anti-aging, wellness i spa oraz stomatologii.

Zdjęcie: Olga Kharina
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Piękna na lato! Radzi Estera Gabczenko
Przyjęło się, że pielęgnację w gabinecie estetycznym lepiej odłożyć na jesień i zimę. Tymczasem, wbrew utartym mitom, nie brakuje zabiegów na twarz i ciało, którym można poddawać się w czasie wakacji, nawet wtedy, gdy mocniej świeci słońce. Na rynku wciąż pojawiają się technologie, które dbają o naszą skórę przez cały rok. Dlaczego by więc z nich nie skorzystać?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe