Piątek, 22 lutego 2019r. Małgorzaty, Marty, Nikifora
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Naturalna i ułożona przez cały dzień fryzura?

Teraz to możliwe, dzięki nowej, autorskiej paście do włosów z aktywnym węglem bambusowym od Shake Your Head! Najlepiej w życiu stworzyć coś nowego, z własnym logo. Nie reklamować innych, tylko siebie – właśnie ta myśl oraz wieloletnie doświadczenie oparte na wnikliwej obserwacji sprawiły, że na rynku pojawił się kolejny autorski produkt Grzegorza Duży.
Klientki bardzo lubią produkty sygnowane logo Shake Your Head. Autorskie formuły Grzegorza Duży wyróżnia staranny dobór naturalnych składników aktywnych np. zawarte w lotionie i lakierze włókna owsa. Po ich wpływem tworzy się siateczka, która sprawia, że włos staje się mięsisty i uniesiony. – Chodzi o to, by włos się ruszał, nie był przylegający. Kiedy klientka idzie, to widać, że włos „idzie” razem z nią – podkreśla Grzegorz Duży.

Najnowszy autorski produkt – pasta modelująca do układania włosów – ma również gwarantować naturalny wygląd i w dodatku utrzymać fryzurę na długo. To możliwe, bo jak wszystkie kosmetyki Shake Your Head pasta nafaszerowana jest szeregiem naturalnych składników, które zapewnią naszym włosom nawilżenie i blask m.in. woski pszczele, wosk z liści kencji, kwasy tłuszczowe pochodzenia naturalnego oraz aktywny węgiel bambusowy, który kontroluje błyszczenie się włosów nadając paście delikatny, szary odcień.

- Zazwyczaj pasty są mocne, trudne do wtarcia. Nasza pasta jest bardziej kremem, po roztarciu wchłania się we włos i odżywia, pozostawiając go elastycznym i nieposklejanym, po prostu naturalnym
– wyjaśnia stylista.

Pasta będzie elementem linii kosmetyków. – We wrześniu planujemy wypuszczenie odżywki, działającej na zasadzie zakwaszania – mówi Grzegorz Duży. – Poprzez odpowiednie pH odżywka będzie naturalnie domykać łuskę włosową, a włos stanie się wygładzony i odżywiony. Ponadto trwają prace nad szamponem.

„Odkryj naturę swoich włosów” to hasło przyświecające idei produktów tworzonych pod marką Shake Your Head. Ale Grzegorz Duży to nie tylko produkty i salon fryzjerski. To marka sama w sobie. 25 lat doświadczenia i zdobytej przez ten czas wiedzy pozwoliły stworzyć profesjonalny, stale rozwijający się biznes z pasją. I niezwykle inspirującą koncepcję tunelu.

– Tunel jest drogą – tłumaczy Grzegorz – A na końcu tunelu jest wizja. Wyjściami zawsze wchodzą jakieś osoby, ktoś zostaje na dłużej, ktoś jest tylko na chwilę, ale to nie jest złe, bo wzajemnie sobie pomagamy. Choć czasami współpraca może też wiele zabrać, bo to, co dobre dla innych, nie zawsze jest dobre dla nas – zaznacza. Mimo to, jak mówi, działanie daje szczęście, ważne, by obrać cel wędrówki i z niego nie zbaczać – W życiu trzeba podjąć decyzję i wybrać jeden kierunek, w którym można pracować nad wieloma rzeczami – podsumowuje.

Cena pasty 80 zł

www.shakeyourhead.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Naturalna i ułożona przez cały dzień fryzura?
Teraz to możliwe, dzięki nowej, autorskiej paście do włosów z aktywnym węglem bambusowym od Shake Your Head! Najlepiej w życiu stworzyć coś nowego, z własnym logo. Nie reklamować innych, tylko siebie – właśnie ta myśl oraz wieloletnie doświadczenie oparte na wnikliwej obserwacji sprawiły, że na rynku pojawił się kolejny autorski produkt Grzegorza Duży.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe