Poniedziałek, 17 czerwca 2019r. Laury, Leszka, Marcjana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Nie ma wakacji od pomagania!

Lato to nie tylko czas odpoczynku, ale także dobry moment na to, by zrobić coś dla innych. Jak mawia właścicielka marki Endo, Aneta Kołaszewska: Nie ma wakacji od pomagania! Często wystarczy drobny gest, aby wesprzeć tych, którzy potrzebują pomocy. Świetną okazją do tego jest włączenie się do akcji Endo - Razem Możemy Więcej.
Czasem, by pomóc, wystarczy bardzo niewiele. Dowodem na to jest akcja charytatywna Endo - Razem Możemy Więcej, wspierająca dzieci w walce z nowotworami, w którą można się zaangażować w bardzo prosty sposób. Wystarczy kupić produkty z charytatywnej kolekcji. Całkowity zysk z ich sprzedaży trafia do małych podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń, ułatwiając im powrót do zdrowia.

Dziecko w centrum uwagi


Działalność Endo znacznie wykracza poza projektowanie i sprzedaż ubranek. To marka, która świetnie rozumie dzieci i zawsze stawia ich potrzeby na pierwszym miejscu. -Nasza wspólna historia z Fundacją Spełnionych Marzeń trwa już prawie 10 lat. Tworzymy z pasją ubranka dla najmłodszych, dlatego dziecko jest zawsze w centrum naszej uwagi i staramy się widzieć więcej, niż czubek własnego nosa. Pomoc najmłodszym, dla których los jest wyjątkowo niesprawiedliwy, to nasz obowiązek! Jeśli nasza praca i działanie wywołują uśmiech na ich buziach, to już jest wielka nagroda, ale musimy pamiętać, że rehabilitacja to długi i kosztowny proces – wyjaśnia Aneta Kołaszewska.

Gwiazdy kochają pomagać!


Ambasadorką akcji Razem Możemy Więcej jest znana i ceniona aktorka - Magdalena Różczka, współautorka hasła – Razem Możemy Więcej. - Gdy włączamy się w akcje charytatywne, to mamy siłę sprawczą. Jako jednostka możemy niewiele, zaś razem jesteśmy naprawdę potrzebni i mamy wielką moc. Łącząc siły zmieniamy świat na lepsze – tłumaczy.

To niejedyna artystka, zaangażowana w tę szlachetną inicjatywę. Podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń wspiera także Anna Dereszowska. - Wspaniale jest móc pomagać i każdy może to zrobić – na różne sposoby. Można pomagać samemu, ale można też działać wspólnie – bo razem, możemy więcej – i do tego was zachęcam – wyjaśnia aktorka.

 


Wśród znanych i lubianych, którzy zaangażowali się w akcję, nie mogło również zabraknąć Szymona Majewskiego. - Jestem wielkim przyjacielem Endo i Fundacji Spełnionych Marzeń. Polecam koszulki z charytatywnej kolekcji, ponieważ wspierają podopiecznych z Fundacji Spełnionych Marzen, cudownie się w nich wygląda i - co więcej - są bardzo komfortowe – tak showman zachęca do charytatywnych zakupów.

W projekt zaangażowali się również: Mateusz Damięcki, Laura Łącz, Anna Dec, Kasia Bujakiewicz, Krzysztof Ibisz, Maja Bohosiewicz, Maciej Stuhr, Edyta Herbuś, Tomek Ciachoroski, Bowska, Karolina Pilarczyk.

Dla całej rodziny Koszulki „Razem Możemy Więcej" od Endo są uniwersalne i pasują do każdej stylizacji. Co więcej, można je kupić w rozmiarach dla całej rodziny - dostępne są zarówno t-shirty dla dorosłych, jak i niemowlęce body. W kolekcji znalazły się również ekologiczne torby na zakupy.

Obecnie wszystkie produkty można kupić w promocyjnych cenach, na stronie internetowej https://endo.pl/ 

Więcej o akcji na: https://endo.pl/kolekcja/razem-mozemy-wiecej

fot. Lidia Skuza
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Nie ma wakacji od pomagania!
Lato to nie tylko czas odpoczynku, ale także dobry moment na to, by zrobić coś dla innych. Jak mawia właścicielka marki Endo, Aneta Kołaszewska: Nie ma wakacji od pomagania! Często wystarczy drobny gest, aby wesprzeć tych, którzy potrzebują pomocy. Świetną okazją do tego jest włączenie się do akcji Endo - Razem Możemy Więcej.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe