Piątek, 21 czerwca 2024r. Alicji, Alojzego, Rudolfa
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Celebryta - towarzysz podróży autem

Martyna Wojciechowska to gwiazda, z którą Polacy najchętniej wyjechaliby w podróż autem – wynika z ogłoszonych dziś wyników badań przeprowadzonych na zlecenie wypożyczalni samochodów Budget. Na drugim biegunie zestawienia znalazł się Justin Bieber.
Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku wynajmu aut zleciła ankietę, w której zapytano o wymarzonych, sławnych towarzyszów podróży oraz o wskazanie celebrytów, z którymi respondenci nie chcieliby wyjechać. Ogólnoeuropejskie badanie pokazało, że aż 29 proc. Polaków najchętniej spędziłoby czas w samochodzie ze znaną podróżniczką i dziennikarką – Martyną Wojciechowską.

Najwięcej ankietowanych z Polski wymieniło natomiast Justina Biebera jako gwiazdę, z którą nie chcieliby wybrać się na samochodowy wyjazd.

Ulubieńcy Europejczyków Jeśli chodzi o wyniki ankiety przeprowadzonej w pozostałych państwach Europy, w pierwszej piątce najpopularniejszych celebrytów – towarzyszów podróży znalazły się głównie gwiazdy estrady. Pierwsze miejsce zajął Will Smith, amerykański aktor i raper, który ostatnio znów zyskuje na popularności, o czym najlepiej świadczy rosnąca liczba fanów obserwujących jego profil na Instagramie. Za nim uplasowali się kolejno Elvis Presley, Beyoncé, Ed Sheeran oraz Michael Jackson.

Na szczycie listy sław, z którymi Europejczycy nie chcieliby wybrać się na wyjazd autem, znalazł się również Justin Bieber. Wyprzedził on Kim Kardashian, Cristiano Ronaldo, Paris Hilton oraz Johnnego Deppa, który w badaniu okazał się piątym najmniej pożądanym towarzyszem podróży.

Jeśli chodzi o wyniki w poszczególnych krajach, większość Brytyjczyków chciałaby podróżować w towarzystwie Eda Sheerana. Z kolei Szwedzi nie wybraliby się w wyprawę autem z Justina Bieberem, Paris Hilton oraz Zlatanem Ibrahimovicem.

Co nas cieszy w podróży autem?

W badaniu dla Budget, oprócz preferencji odnośnie celebryty – towarzysza podróży, zapytano również o to, co ankietowani najbardziej lubią, a co stresuje ich podczas wyjazdu samochodem, a także dlaczego wybierają auto jako środek transportu. Polacy, pytani o powód podróży samochodem, najczęściej wskazywali możliwość zwiedzania. Wymieniło ją aż 63 proc. ankietowanych. Przyjemność z samej jazdy autem czerpie z kolei 42 proc. ankietowanych. Kolejne powody, wskazywane przez badanych w Polsce to chęć przeżycia przygody – wymieniło go 34 proc. oraz możliwość dotarcia tam, gdzie nie pozwala na to transport publiczny – tym powodem kieruje się 33 proc. pytanych*.

- W Budget Polska dbamy o komfort podróżujących. Przeprowadzenie tak dużego badania pomoże nam zidentyfikować, jak możemy sprawić, aby podróż wypożyczonym autem była jeszcze bardziej przyjemna. Co prawda nie możemy zagwarantować klientom, że w wypożyczalni – oprócz auta – będzie na niego czekała Martyna Wojciechowska lub Will Smith, jednak w zamian udostępniamy im rozwiązania, które pozwalają przemieszczać się w szybki i wygodny sposób – stwierdza Martin Gruber, dyrektor zarządzający Avis Budget Group na Polskę, Niemcy, Austrię, Szwajcarię i Czechy.

- Jak pokazują wyniki badań, ankietowani, oprócz możliwości zwiedzania, doceniają również przyjemność, jaką czerpią z samej jazdy autem. Żeby móc uczynić ją jeszcze bardziej komfortową, warto wyposażyć pojazd w dodatkowe rozwiązania, takie jak nawigacja czy Wi-Fi. Osobom, które wybierają się w daleką podróż, polecam także skorzystanie z bagażnika dachowego
– wymienia Martin Gruber.

*Pytanie wielokrotnego wyboru.

Metodologia badania 

Badanie zostało przeprowadzone przez agencję Sapio na próbie 14,138 konsumentów (w tym 1000 osób w Polsce) w europejskich państwach w wieku 18-66 lata na zlecenie Avis Budget Group w lipcu 2018.

O Budget

Budget Car Rental jest jedną z najlepiej rozpoznawanych marek wynajmu samochodów na świecie z 3350 punktami wynajmu w ponad 120 krajach. Budget jest liderem w dostarczaniu usługi wynajmu samochodów dla klientów ceniących jakość. Jest jedną z największych firm wynajmujących samochody osobowe i dostawcze w USA posiadającą około 1550 punktów wynajmu. Budget należący do Avis Budget Group, Inc. (NASDAQ: CAR), która obsługuje i licencjonuje markę na całym świecie. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.budget.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Celebryta - towarzysz podróży autem
Martyna Wojciechowska to gwiazda, z którą Polacy najchętniej wyjechaliby w podróż autem – wynika z ogłoszonych dziś wyników badań przeprowadzonych na zlecenie wypożyczalni samochodów Budget. Na drugim biegunie zestawienia znalazł się Justin Bieber.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Nazywam się Julie Sweet, obiecałam polecić Dr Ogundele wszystkim, którzy potrzebują jakiejkolwiek pomocy. Byłam bardzo przygnębiona po 5 latach rozłąki z mężem. W zeszłym tygodniu skontaktowałem się z dr Ogundele, który rzucił zaklęcie, aby sprowadzić mojego męża, a po 24 godzinach mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, co za cud. Każdy powinien mi pomóc mu podziękować. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, radzę skontaktować się z nim na czacie WhatsApp lub Viber: 27638836445. Dr Ogundele jest supermanem.
Anonim 2022-05-06 21:10:26
Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów. Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz. Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!
Claudia Klein 2020-04-13 19:56:26


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe