Poniedziałek, 17 czerwca 2019r. Laury, Leszka, Marcjana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Ulubiony kolor millenialsów w biżuterii

Influencerzy z pokolenia Y kochają róż. Kolor ten pojawia się w stylizacjach blogerek modowych, króluje także w stylowych wnętrzach. Różowych akcentów nie brakuje także w designerskiej biżuterii. Subtelna, ale zauważalna. To określenie świetnie pasuje do nowej kolekcji Happy Chic stworzonej przez Dittę Zimmermann.
Happy Chic to kolekcja emanująca radością, zachęcająca do zabawy stylem i przełamywania przyjętych konwencji. Nowoczesne, proste formy świetnie komponują się z ponadczasowymi kamieniami. Delikatny, pastelowy odcień różowego kwarcu doda stylizacjom dziewczęcego wdzięku. Taka propozycja świetnie podkreśli subtelną urodę: blondynek i szatynek. Dla brunetek i rudowłosych, idealne będą natomiast ozdoby z malachitem i onyksem, które również znajdziemy w kolekcji.

Kwarc różowy to kamień półszlachetny występujący w wielu częściach świata. Najpiękniejszy pochodzi z Madagaskaru, ale wydobywa się go także w innych rejonach Afryki, w USA, na Sri Lance, w Rosji, Kazachstanie, Brazylii, Niemczech, Czechach, a nawet w Polsce. Swoje zabarwienie zawdzięcza domieszkom tytanu i manganu. Jest nazywany „kamieniem miłości” ze względu na przekonanie, iż noszącą go osobę pozytywnie nastawia do innych ludzi i otaczającego świata.

 


Co więcej, kwarc pomaga budować dobre relacji między zakochanymi, przyjaciółmi, członkami rodziny. Jego energia pomaga nam odczuwać pozytywne intencje innych, doceniać piękno i podejmować właściwe decyzje. Z różowym kwarcem łatwiej też zapomnieć o negatywnych doświadczeniach i pokonać dawne urazy. Różowa biżuteria to świetny sposób na podkreślenie kobiecości. Ten optymistyczny kolor świetnie komponuje się z bielą, szarością lub beżem, tworząc subtelne połączenie, pełne niewymuszonej elegancji. Delikatny, pudrowy róż, świetnie prezentuje się także w towarzystwie ubrań w modnym odcieniu baby blue.

Więcej propozycji biżuterii z różowym kwarcem na: www.dittazimmermann.com
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Ulubiony kolor millenialsów w biżuterii
Influencerzy z pokolenia Y kochają róż. Kolor ten pojawia się w stylizacjach blogerek modowych, króluje także w stylowych wnętrzach. Różowych akcentów nie brakuje także w designerskiej biżuterii. Subtelna, ale zauważalna. To określenie świetnie pasuje do nowej kolekcji Happy Chic stworzonej przez Dittę Zimmermann.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe