Poniedziałek, 17 czerwca 2019r. Laury, Leszka, Marcjana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

TOP3 zabiegi regenerujące skórę ciała

Borykasz się z łysieniem, utratą jędrności skóry czy widocznymi oznakami starzenia? Poznaj TOP3 zabiegi zapewniające kompleksową regenerację skóry całego ciała, wytypowane przez klinikę Dermea!
STOP łysieniu

Łysienie jest poważnym problemem estetycznym, wpływającym negatywnie na pewność siebie i samopoczucie. Na szczęście medycyna przynosi coraz więcej rozwiązań tego problemu. Jednym z nich jest innowacyjny system terapii REGENERA ACTIVA, wykorzystujący autologiczny przeszczep komórek, stosowany w medycynie regeneracyjnej. Zabieg polega na mikroprzeszczepie własnych komórek macierzystych, progenitorowych i czynników wzrostu w okolice mieszków włosowych, aby pobudzić ich wzrost i przywrócić im odpowiednią kondycję. Jest prostym i efektywnym systemem leczenia łysienia androgenowego – wystarczy zaledwie jedna sesja terapeutyczna (nie ma konieczności wykonywania zabiegu w serii) oraz jeden miesiąc, by zobaczyć pierwszy rezultat! Już po 6 miesiącach odczujesz pełen efekt terapeutyczny – Twoje włosy odzyskają utraconą gęstość, miękkość oraz młodzieńczą witalność.

Młodość ukryta we własnych komórkach

Chciałbyś uzyskać wyraźny efekt odmłodzenia? Zobaczyć w lustrze skórę o widocznie poprawionej jakości (redukcja drobnych zmarszczek, wiotkości) i intensywnie zregenerowaną? Zapewni to CGF – nowatorska i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej wykorzystująca komórki macierzyste pacjenta oraz czynniki wzrostu pozyskiwane z krwi. Bonus: metoda jest naturalna i w 100% bezpieczna! Bez ryzyka alergii, powikłań czy działań niepożądanych.

Lifting w przerwie lunchowej

Skóra Twojej twarzy i ciała jest pozbawiona jędrności i blasku? Możesz to naprawić w ciągu przerwy lunchowej dzięki innowacyjnej metodzie Thermoliftingu Zaffiro. Metoda opiera się na rozgrzewaniu głębokich warstw skóry i stymulacji włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za jej ujędrnienie. Efektem zabiegu jest skuteczny lifting wykonany w całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny sposób. Dzięki regeneracji włókien kolagenowych skóra odzyskuje gęstość i staje się bardziej elastyczna, napięta i idealnie gładka. Wygląda wyraźnie młodziej i bardziej promiennie. Niepodważalną zaletą terapii jest również fakt, że nie wymaga rekonwalescencji, więc nie wyklucza z życia zawodowego.

Wszystkie zabiegi wykonasz w klinice DERMEA Dermatologia i Medycyna Estetyczna (www.dermea.pl)
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
TOP3 zabiegi regenerujące skórę ciała
Borykasz się z łysieniem, utratą jędrności skóry czy widocznymi oznakami starzenia? Poznaj TOP3 zabiegi zapewniające kompleksową regenerację skóry całego ciała, wytypowane przez klinikę Dermea!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe