Poniedziałek, 17 czerwca 2019r. Laury, Leszka, Marcjana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Nowe miejsce na mapie Warszawy

Na urodowej mapie Warszawy powstało nowe miejsce, które przyciąga pacjentów wyjątkowym podejściem do zabiegów medycyny estetycznej. Jako pierwsze w Polsce kreuje nowe trendy: „slow beauty” i kosmetologii personalizowanej, które są synonimami indywidualnego podejścia bez wszechobecnego pośpiechu.
Przekraczając progi powstałej w maju na Saskiej Kępie nowej kliniki można przenieść się w inny wymiar – wymiar SC Beauty Clinic.

SC Beauty Clinic to nowa klinika medycyny estetycznej mieszcząca się w niezwykle urokliwym miejscu Warszawy – na Saskiej Kępie. I tak, jak wyjątkowością wyróżnia się ta część stolicy, tak samo nieprzeciętne jest miejsce mieszczące się przy Saskiej 5e. Hołdując idei slow, SC Beauty Clinic dba, aby wykonywane zabiegi estetyczne były nie tylko działaniem lekarskim czy kosmetycznym nastawionym na osiągnięcie określonego celu, ale również przeżyciem, procesem, który ma odprężać, przynieść wytchnienie od codziennego zgiełku i pędu. Dlatego już od progu pacjentom zapewniany jest komfort w postaci solfeżowej relaksacyjnej muzyki, świeżo palonej kawy, naturalnej alkalicznej wody, kącika relaksu… A to tylko niektóre aspekty realizowanego przez klinikę nowego trendu „slow beauty”.

SC Beauty Clinic to również indywidualne podejście do pacjenta. Nie tylko w sferze idei slow oraz troski o poczucie bezpieczeństwa i komfortu, zapewnianych przez profesjonalizm zespołu oraz przytulne, ciepłe wnętrza, dające uczucie swobody. Klinika stosuje koncepcję kosmetologii personalizowanej. Polega ona na indywidualnym, doborze sposobu leczenia – celem specjalistów SC Beauty jest znalezienie przyczyny problemu estetycznego, a nie tylko jego skutku, i pod tym kątem wybierana jest metoda kuracji.

 


Usuwanie rozstępów, usuwanie blizn czy usuwanie cellulitu, poprzedzone określeniem źródła ich pochodzenia, wykonywane są przy pomocą zaawansowanego technologicznie sprzętu. Radiofrekwencja mikroigłowa ELLISYS DUO® daje doskonałe efekty w walce z wieloma dolegliwościami. Wykorzystywany w SC Beauty Clinic RF mikroigłowy uznawany jest za najbardziej wszechstronny i jeden z najlepszych na świecie. To urządzenie wykorzystujące monopolarne oraz bipolarne RF (1 MHz) do miejscowej termolizy tkanek bezpośrednio w miejscu przeznaczenia.

SC Beauty to miejsce łączące dbałość o przyjazną, relaksacyjną atmosferę z pełnym profesjonalizmem w leczeniu. Komfort pacjenta zapewniają bezpieczeństwo i najwyższa jakość świadczonych usług, gwarantowana przez wykwalifikowany zespół, wysokiej klasy sprzęt oraz nowatorskie trendy i koncepcje, które w Polsce są nowością – atrakcyjną i skuteczną zarazem.

http://scbeautyclinic.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Nowe miejsce na mapie Warszawy
Na urodowej mapie Warszawy powstało nowe miejsce, które przyciąga pacjentów wyjątkowym podejściem do zabiegów medycyny estetycznej. Jako pierwsze w Polsce kreuje nowe trendy: „slow beauty” i kosmetologii personalizowanej, które są synonimami indywidualnego podejścia bez wszechobecnego pośpiechu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe