Poniedziałek, 17 czerwca 2019r. Laury, Leszka, Marcjana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Polskie piękno na Wyspach Brytyjskich

Polscy lekarze to na Wyspach Brytyjskich ceniona grupa zawodowa. Specjaliści wielu rozmaitych dziedzin stale zdobywają zaufanie coraz szerszego grona pacjentów – zarówno Polaków, jak i Brytyjczyków. Dzięki temu polskie gabinety medyczne nieustannie się rozwijają. Popularność i uznanie zyskują również gabinety medycyny estetycznej.
Nie inaczej jest w przypadku nowo otwartej w zachodniej części Londynu kliniki znanej na Wyspach Brytyjskich polskiej specjalistki dr Ewy Berlińskiej. Eva Cure to miejsce stworzone z myślą o potrzebach estetycznych rodaków oraz pozostałych mieszkańców Wysp.

Dr Ewa Berlińska to lekarz wielu specjalizacji. Zajmuje się nie tylko medycyną estetyczną, jest również alergologiem, homeopatą, a przede wszystkim cenionym dermatologiem. Od wielu lat pracuje na Wyspach, pomagając rozwijać właśnie dermatologię i z powodzeniem prowadząc własny gabinet w Irlandii. Sukces osiągnęła także w Polsce, gdzie również ma własną klinikę. Teraz do tych dwóch miejsc dołączyła trzecia lokalizacja – w londyńskiej dzielnicy Ealing, licznie zamieszkiwanej przez Polaków. Eva Cure znajduje się w samym centrum Ealingu przy Ealing Broadway, gdzie w okolicy znajduje się m.in. polski kościół. Ta wyjątkowa, tętniąca życiem ulica posiada teraz także miejsce, które oferuje specjalistyczne zabiegi z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

Eva Cure proponuje leczenie i pielęgnację skóry zgodnie ze złotymi standardami medycyny estetycznej. Szeroka oferta zabiegów adresowana jest do indywidualnych potrzeb pacjentów. Doktor Berlińska specjalizuje się w zabiegach z użyciem nici liftingujących, dzięki którym można szybko i skutecznie nadać twarzy młody wygląd. Zajmuje się również leczenie łysienia androgenowego, popularnego zarówno wśród pań, jak i panów. To właśnie mężczyzn ten problem dotyka w większym stopniu, a stosowana w Eva Cure bardzo skuteczna metoda z użyciem prostego i efektywnego systemu Regenera Activa przyciąga wielu pacjentów.

Ponadto w klinice można wykonać szereg specjalistycznych badań, takich jak: analiza pierwiastkowa włosa, dzięki której poprzez ocenę typu metabolizmu dobierana jest właściwa dieta czy test na powszechną i uciążliwą nietolerancję pokarmową oraz testy alergiczne. Jako dermatolog dr Ewa Berlińska specjalizuje się również w leczenia trądziku, co stanowi kolejny atrakcyjny element oferty Eva Cure, z jakiego korzystają szczególnie młodzi pacjenci.

Na obczyźnie poczucie zaopiekowania jest szczególnie ważne. W klinice dr Ewy Berlińskiej pacjent otrzyma nie tylko usługę na najwyższym poziomie, ale też ciepłą i serdeczną atmosferę.

Więcej informacji na www.evacure.co.uk
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Polskie piękno na Wyspach Brytyjskich
Polscy lekarze to na Wyspach Brytyjskich ceniona grupa zawodowa. Specjaliści wielu rozmaitych dziedzin stale zdobywają zaufanie coraz szerszego grona pacjentów – zarówno Polaków, jak i Brytyjczyków. Dzięki temu polskie gabinety medyczne nieustannie się rozwijają. Popularność i uznanie zyskują również gabinety medycyny estetycznej.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe