Środa, 23 października 2019r. Edwarda, Marleny, Seweryna
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?

Branża mieszkaniowa kojarzona jest z wymagającym wielu umiejętności zajęciem. Każdy, kto stoi przed wyzwaniem sprzedaży mieszkania, prędzej czy później chce skapitulować i oddać sprawę w ręce profesjonalnej agencji pośrednictwa ruchomości. Problem polega na tym, że po zamknięciu transakcji, nie będziemy mieć gwarancji, że będziemy w pełni zadowoleni z jej efektów.
Właściciele nieruchomości bowiem, niejednokrotne lepiej niż fachowcy wiedzą, jaki potencjał posiada ich mieszkanie, jakie zalety niesie lokalizacja, jakie są jego mankamenty. Dlatego Joanna i Paweł Preisner postanowili nas przekonać, że warto zaryzykować i wziąć sprawy we własne ręce. Wszystko czego potrzebujemy, to garść praktycznych, konkretnych porad, które pomogą odnaleźć się w dżungli, jaką jest branża mieszkaniowa, odnieść pierwszy sukces na tym polu... i zyskać apetyt na więcej!

- Książka skierowana jest tak naprawdę do każdego, kto ma ochotę rozpocząć przygodę ze sprzedażą mieszkania. I chodzi tutaj zarówno o osoby, które chcą zainwestować w rynek mieszkaniowy i wyciągać z niego korzyści finansowe, jak i ludzi, którzy całkiem po prostu planują zmienić miejsce zamieszkania. Chodzi o zwykłego człowieka, który, tak jak my kilkanaście lat temu, startuje i potrzebuje zdobyć wiedzę, jak się do tego wszystkiego zabrać. - mówi Joanna Preisner, współautorka książki "Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?".

- Przecież nie musimy trafić do biura pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości, gdzie nasza oferta będzie potraktowana jak tysiące innych. To my sami wiemy najlepiej, jakie zalety posiada nasz lokal. My pokażemy tylko, jak zrobić dobry plan, przygotować nieruchomość do sprzedaży i na jakie aspekty zwrócić uwagę. Wszystko po to, aby oprócz zamknięcia transakcji wyciągnąć z całej sytuacji dobrą zabawę i naukę na dalsze działania.

Wszelkie związane ze sprzedażą nieruchomości zagadnienia zostały poruszone w dziewięciu rozdziałach książki "Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?" Usystematyzowana forma idzie tu w parze z przystępnym językiem i, co należy podkreślić, z konkretnymi poradami, powstałymi w oparciu o własne doświadczenia autorów. Dzięki książce "Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?" dowiemy się, jak perfekcyjnie przygotować mieszkanie do sprzedaży bez wielkich nakładów finansowych, w jaki sposób zrobić profesjonalne wrażenie na kupujących, a nawet... jak poradzić sobie z emocjonalnym przywiązaniem do mieszkania.

Nic dziwnego zatem, że książka "Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?", mimo, że dopiero weszła na rynek, już podbiła serca pierwszych czytelników, na czele z dziennikarką Katarzyną Dowbor (znaną z zamiłowania do renowacji i dekorowania wnętrz) i blogerką Julią Rozumek. Trudno o lepsze rekomendacje dla książki "Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?"

Więcej o książce na http://zostandeweloperem.pl/ksiazka/

Wydawca: I.D.MEDIA Agencja Wydawniczo-Promocyjna Ilona Adamska, Warszawa 2018

Joanna Bielas / I.D.MEDIA
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?
Branża mieszkaniowa kojarzona jest z wymagającym wielu umiejętności zajęciem. Każdy, kto stoi przed wyzwaniem sprzedaży mieszkania, prędzej czy później chce skapitulować i oddać sprawę w ręce profesjonalnej agencji pośrednictwa ruchomości. Problem polega na tym, że po zamknięciu transakcji, nie będziemy mieć gwarancji, że będziemy w pełni zadowoleni z jej efektów.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

świetny pomysł na książkę
Patka 2018-09-19 22:10:20


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe