Poniedziałek, 17 czerwca 2019r. Laury, Leszka, Marcjana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

4 kroki do pięknej cery

Po lecie skóra jest przesuszona, a znikającą opaleniznę zastępują przebarwienia. Cera potrzebuje nawilżenia i regeneracji. Jesień to doskonała pora, aby jej to zapewnić. Przywróceniu skórze promiennego, zdrowego wyglądu, a także przygotowaniu jej na nadchodzące niższe temperatury pomagają zabiegi medycyny estetycznej.
Eksperci z Time Clinic polecają zabiegi, które poprawią stan cery po lecie, dogłębnie ją regenerując oraz zwalczając jej suchość i niechciane przebarwienia.

Oczyszczenie
Zmęczonej po lecie cerze utracony blask przywróci zabieg OxyGeneo. – Zabieg charakteryzuje się wysoką skutecznością, ponieważ zalicza się do zabiegów typu 3 w 1 – mówi doktor Anna Piwek, lekarz Time Clinic. OxyGeneo łączy mikrodermabrazję z procesami wchłaniania składników rewitalizujących i dotleniających. Zabieg polega na wykorzystaniu specjalnego urządzenia, które ułatwia wchłanianie składników aktywnych dobieranych do potrzeb danego pacjenta (np. kwas hialuronowy, kwas azelainowy czy peptydy) oraz zapewnia przenikanie tlenu w głąb skóry. OxyGeneo oferowany jest w dwóch wariantach: NeoRevive dla cery dojrzałej oraz NeoBright dla cery problemowej.

Złuszczenie
Usunięcie niedoskonałości poprzez złuszczenie skóry zapewni zabieg Bloomea. – Bloomea opiera się na technologii TRIO M.M.L., czyli makroeksfoliacji, mikroprądów i luminoterapii – wyjaśnia dr Anna Piwek. Zabieg przebiega tym samym w trzech etapach o tych samych nazwach. Pierwszy, makroeksfoliacja, to zastosowanie peelingu, który podwójnie złuszcza, zarówno powierzchownie, jak i wewnątrzkomórkowo. Etap drugi – mikroprądy – polega na zaaplikowaniu skórze właściwej koktajlu Bloomea zawierającego kwas hialuronowy. Wykorzystywana jest do tego specjalna głowica wprowadzana w drgania oscylacyjne o wysokiej częstotliwości, które ułatwiają wchłanianie substancji. Ostatni etap, to luminoterapia, czyli emitowanie przez głowicę wiązek lasera odpowiadających za odbudowę łańcuchów kolagenowych i innych substancji kluczowych dla prawidłowej struktury skóry.

Nawilżenie
Dla przesuszonej skóry zbawienna będzie mezoterapia nawilżająca. To nieinwazyjny zabieg, który poprzez nieusieciowany kwas hialuronowy i peptydy biomimetyczne wyraźnie rewitalizuje skórę. – Stosowane przez nas preparaty zwiększają skuteczność zabiegu – podkreśla dr Anna Piwek – Dzięki temu efekty widać już po pierwszym razie. Tymi preparatami są m.in. Dermaheal i Belotero Hydro.

Likwidacja przebarwień
Problem przebarwień rozwiąże IPL. Wytwarzając wiązkę promieni świetlnych o różnej długości, które są rozproszone, dociera on do różnych warstw skóry, działając kompleksowo. – IPL to Intense Pulse Light, czyli urządzenie wykorzystujące impulsywne źródło światła – wyjaśnia dr Anna Piwek – Wykorzystywany jest nie tylko do likwidowania przebarwień, ale też stosuje się go do przeprowadzania zabiegu laserowego zamykania naczynek.

Jesień to najlepszy czas na zabiegi medycyny estetycznej i pozbycie się negatywnych dla skóry skutków lata. Dlatego Time Clinic zaprasza do skorzystania ze specjalnie dobranych na jesień terapii.

Więcej informacji na www.timeclinic.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
4 kroki do pięknej cery
Po lecie skóra jest przesuszona, a znikającą opaleniznę zastępują przebarwienia. Cera potrzebuje nawilżenia i regeneracji. Jesień to doskonała pora, aby jej to zapewnić. Przywróceniu skórze promiennego, zdrowego wyglądu, a także przygotowaniu jej na nadchodzące niższe temperatury pomagają zabiegi medycyny estetycznej.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe