Środa, 21 sierpnia 2019r. Franciszka, Kazimiery, Ruty
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Jesienna Lista Przebojów Planety Kobiet

The Best Step Wojas, Creme de la creme, Power Waters i Forma u Dyby – Catering to partnerzy tegorocznej akcji muzycznej, kulinarnej i urodowej pt. „Złota Jesień 2018”. Dzisiejsze wydanie Listy Przebojów zaczynamy od najbardziej oczekiwanej premiery tegorocznej jesieni - najnowszego krążka Agnieszki Chylińskiej pt. „Pink Punk”.
„Na poprzedniej płycie Forever Child umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta Pink Punk to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie”. Tak opisuje nowy materiał na płycie „Pink Punk” Agnieszka Chylińska.

Agnieszka, którą znamy od lat, której towarzyszymy, patrząc jak się zmienia, jak migocze, poszukuje i tworzy. Nowa płyta Agnieszki, to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera do bólu.

„Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można” - mówi Agnieszka. „Pink Punk” to bezpardonowa wypowiedź dorosłej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy. Ani na scenie, ani w życiu. Która zawsze zaskoczy. Autorami muzyki są wieloletni współpracownicy Agnieszki: Bartek Królik i Marek Piotrowski.

Jednego można być pewnym: nie da się przejść obojętnie obok piosenek tak niezwykłej osobowości i wiecznie uciekającej od wszelkich szablonów artystki, która „krzyczy siebie” od lat na polskiej scenie.TOP 5 ZŁOTA JESIEŃ 2018
Prezentuje POWER WATER”S (https://www.facebook.com/powerwaters.de) & WOJAS (https://www.facebook.com/WojasPolska)


1. FILM – CLEO
https://youtu.be/v5wtozhMIcM 

2. ZAKOCHANI SĄ WŚRÓD NAS – ROBERT JANOWSKI
https://youtu.be/cPrEvd5TdOc

3. I NEED LOVE – KRIST VAN D Feat: Adam Joseph
https://youtu.be/hRieCY0dfSQ

4. KRAWIEC – FILIP LATO
https://youtu.be/6CKUIb8_Z_U

5. PIĘKNA ZUZANNA – LA MARO
https://youtu.be/IGxytkN5cYw

W tym tygodniu upominki od producenta obuwia - marki WOJAS i kolekcjonerskie płyty KRIST VAN D „15/15” otrzymują: Zbigniew Kowalik, Aleksander Opolek i Zygmunt Kiszczuk.

Głosy na TOP 5 ZŁOTA JESIEŃ 2018 wysyłamy na adres: malopolskietv@interia.pl

Na Listę Przebojów zaprasza DEE JAY MIX CLUB (https://www.facebook.com/DeejayMixClub/?fref=ts).

Głosy z propozycjami do listy przebojów wysyłamy na adres: onemedia@interia.plTOP 10 FORMA U DYBY (https://www.facebook.com/FormauDyBycatering) not: 361 / 362 z dnia: 05.10. / 10.10.2018 r.


1. Darkside – Alan Walker Feat: Aura & Tomine Harket
2. On Last Time – Gromee feat: Jespier Jenset
3. I Need Love – Krist Van D feat: Adam Joseph
4. Girls Go Wild – LP
5. Ignite – K-391 & Alan Walker
6. Infinity 2018 – Sean Finn & Guru Josh
7. Bailando 2018 – Loona
8. Raining Glitter – Kylie Minoque (NOWOŚĆ)
9. Gimme! , Gimme! , Gimme! – Cher (NOWOŚĆ)
10. Because I Love You – Blue Star Dance Music (NOWOŚĆ)

TOP 10 POWER WATERS (https://www.facebook.com/powerwaterspl) not: 361 / 362 z dnia: 05.10. / 10.10.2018 r.

1. Twoje oczy – Adexs
2. Whisky – Łukash
3. Dziewczyna Bonda – Cliver
4. Jedna noc (Dj Arix RMX) – COSMO
5. Miłość w necie – Dennis
6. Bo Ja kocham – M Power
7. Przy Tobie być – La Maro
8. Nieważne– Marioo
9. Dwa słowa .Bella Ciao – Baby Full (NOWOŚĆ)
10. Portret na niebie – Masters (NOWOŚĆ)TOP10 PL CREME DE LA CREME (https://www.facebook.com/Cremedelacremebypolak) not: 361 / 362 z dnia: 05.10. / 10.10.2018 r.


1. Zakryj – Sarsa
2. Film – Cleo
3. Wszystko czego dziś chcę – Brodka & A_GIM
4. Ćma (Gromee RMX) – Reni Jusis
5. Jestem na tak – Artur Gotz
6. Reflection – Blue Cafe
7. Krawiec - Filip Lato
8. Serce nie sługa – Ania Dąbrowska
9. Interwencja – Ewa Farma
10. Luźno – Baranovski

Planeta Kobiet zaprasza w gościnne progi hotelu „CASA” – Nowy Targ


Miło nam zaprosić Was do odwiedzenia jednego z najpiękniejszych miejsc na Podhalu – miasta Nowy Targ oraz niezwykle przytulnego hotelu CASA. To w nim - na ósmym i dziewiątym piętrze - z pięknym widokiem na miasto i Tatry odbędzie się cykl imprez muzycznych ze wspaniałą kuchnią w tle, o jakość której zadba szef kuchni Łukasz Kołodziej – nominowany do nagrody w kategorii „Kucharz roku” w plebiscycie „Dobre Bo Zdrowe”.

W trakcie tegorocznej jesieni i zimy na muzycznej scenie pojawią się m.in. Robert Janowski, Artur Gotz, Krzysztof Krawczyk oraz Halina Frąckowiak. 30 listopada odbędą się „Andrzejki z Casą” w rytm muzyki przy której bawią się wszystkie pokolenia. Nie zabraknie specjalnego seta dja i producenta KRIST VAN D, który w trakcie imprezy świętować będzie wręczenie statuetki „Złota Nuta” za swój muzyczny jubileusz. Tego dnia odbędzie się także premiera płyty DVD na której znajdzie się trzynaście teledysków artysty. Płyta wydana zostaje z okazji jubileuszu i promocji działań Fundacja A.R.T. - Przeciw Przemocy. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, andrzejkowych wróżb i zabawy do białego rana.

31 grudnia „Noc Sylwestrowa 2018/ 2019” w rytmie lat 80. Dwóch dj-ów, Gość Specjalny, konkursy z nagrodami i wybory najsilniejszego uczestnika imprezy. W trakcie tej magicznej nocy wejdziemy wspólnie z telewizją MTV24.TV w jej dziesięciolecie działalności. Naszą zabawę posłuchają słuchacze radia DHT z Kanady z którymi połączymy się na żywo prosto z naszego sylwestrowego studia.

Zapraszamy:

Muzeum Figur Woskowych
Kraków, Rynek Główny 34
https://www.facebook.com/poloniawaxmuseum/?fref=ts

Współpraca: Telewizja MTV24.TV, Hotel „CASA” (https://www.facebook.com/hotelcasaNTZ)
Opracował: Fonomedia Group
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Jesienna Lista Przebojów Planety Kobiet
The Best Step Wojas, Creme de la creme, Power Waters i Forma u Dyby – Catering to partnerzy tegorocznej akcji muzycznej, kulinarnej i urodowej pt. „Złota Jesień 2018”. Dzisiejsze wydanie Listy Przebojów zaczynamy od najbardziej oczekiwanej premiery tegorocznej jesieni - najnowszego krążka Agnieszki Chylińskiej pt. „Pink Punk”.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe