Środa, 23 października 2019r. Edwarda, Marleny, Seweryna
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wyjątkowa premiera książki w Rzeszowie!

To był inspirujący wieczór! Prawie 60 osób wzięło udział w spotkaniu autorskim, których bohaterami byli Joanna i Paweł Preisner oraz ich książka - "Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?". Niezapomniane wydarzenie odbyło się w Szklanych Tarasach, zgromadziło przyjaciół autorów, wydawnictwa, a także miłośników dobrej książki.
- To wyjątkowa pozycja na naszym rynku czytelniczym, która nie jest zwykłym poradnikiem. Na jej kartach autorzy opisują swoje doświadczenia związane z tym tematem, udzielają (bez)cennych rad, pozwalają uwierzyć czytelnikowi w to, że może osiągnąć sukces! Nic dziwnego zatem, że ta innowacyjna książka doczekała się pochlebnych recenzji - m.in. od Katarzyny Dowbor, Lidii Bąk, Mariki Krajniewskiej i cenionej blogerki Julii Rozumek. – mówi Ilona Adamska, wydawca książki.

"Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?", choć jest nowością czytelniczą, cieszy się rosnącym powodzeniem wśród odbiorców - nie tylko tych, którzy stawiają pierwsze kroki w branży mieszkaniowej! Nic dziwnego zatem, że tak wyjątkowa książka została oficjalnie zaprezentowana publiczności na niezwykłym, ekskluzywnym wieczorze autorskim.

Na przybyłych do gości czekało mnóstwo atrakcji: inspirujące spotkanie z autorami, wyborny poczęstunek, z przepysznym tortem na czele, spotkanie zaś uświetnił młody wokalista Patryk Mateja. Każdy autor marzy o takiej promocji!

 


Jak ten wieczór wspomina Joanna Preisner, autorka książki "Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?"

- To były niezwykłe chwile.... 10 października był dla nas wyjątkowym dniem. Na premierę książki " Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować" przybyło grono osób, z którymi na co dzień mamy możliwość pracować i wspierać się wzajemnie. Rodzina, przyjaciele i współpracownicy. To dzięki nim środowy wieczór zapadnie na długo w naszej pamięci. Gratulacje jakie otrzymaliśmy z ich strony potwierdziły, że czas spędzony na pisaniu książki był potrzebny i dał konsekwentnie niewyobrażalną moc satysfakcji. Dla takich chwil warto żyć ! - mówi Joanna Preisner, współautorka książki "Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?" - poradnika innego niż wszystkie!

Książka w sprzedaży w najlepszych księgarniach oraz na stronie www.zostandeweloperem.pl

Joanna Bielas I.D.MEDIA
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wyjątkowa premiera książki w Rzeszowie!
To był inspirujący wieczór! Prawie 60 osób wzięło udział w spotkaniu autorskim, których bohaterami byli Joanna i Paweł Preisner oraz ich książka - "Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?". Niezapomniane wydarzenie odbyło się w Szklanych Tarasach, zgromadziło przyjaciół autorów, wydawnictwa, a także miłośników dobrej książki.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe