Piątek, 24 maja 2019r. Joanny, Zdenka, Zuzanny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Rozgrzewające zapachy od House of Sillage

Kiedy letnią aurę zastępuje jesienny chłód, to nie tylko czas na zmianę garderoby. Zwiewne sukienki i lniane koszule zastępują wełniane płaszcze i kaszmirowe szale, a lekkość i beztroska wakacji stopniowa przekształca się w pragnienie otulenia ciepłem.
W jesienne i w końcu mroźne zimowe dni ciało i umysł rozgrzeją propozycje jednej z najbardziej luksusowych marek perfumeryjnych ostatnich lat – House of Sillage.

House of Sillage dla pań

Latem dominują zapachy kwiatowo-owocowe, orzeźwiające i energetyzujące. Jesienią i zimą, kiedy temperatura spada, przychodzi czas na cięższe perfumy, te zdecydowanie bardziej wyraziste. Dla pań dobrym wyborem będą kompozycje orientalne.

Emerald Reign Signature to zapach, składający się z roztaczających intensywną woń, a zarazem rozgrzewających, składników, takich jak indyjski kardamon i indonezyjska gałka muszkatołowa w nucie głowy, odpowiadającej za pierwsze wrażenia zmysłowe. W nucie bazy – najtrwalszej – króluje wanilia z Madagaskaru, czyli składnik z rodziny gourmand, bogatej w słodycz, której trudno się oprzeć.

Dopełnieniem tych kuszących woni są akordy drzewne, tworzone w nucie serca przez drzewo sandałowe oraz w nucie bazy przez paczulę z Indonezji. Kolejną wyrazistą propozycją dla pań, która ogrzeje w chłodne dni i przywoła wspomnienia lata, jest Nouez Moi Signature. Akordy drzewne w nucie bazy (paczula i drzewo Moss) oraz korzenne w nucie głowy (indyjski kardamon) to rozgrzewające akordy. Spaja je woń kwiatów w nucie serca: kobiecej róży bułgarskiej oraz upojnego jaśminu. Ta szyprowo-kwiatowo-różana kompozycja urzeka, podkreślając zmysłowość.

House of Sillage dla panów
Jesienią i zimą dla panów najlepsze będą zapachy klasyczne – aromatyczno-przyprawowe, a więc niewybiegające poza ramy wyrazistości i ciepła polecanej na chłodniejsze miesiące roku. DIGNIFIED to sztandarowa propozycja męskich zapachów od House of Sillage.

Rozgrzewające w nucie głowy składniki: korzenny kardamon i szafran w połączeniu z drzewnymi składnikami w nucie bazy, przyciągają naturalnością, a zarazem siłą. Harmonizują je w nucie serca goździki, które swoim zapachem przywodzą na myśl piękno długich zimowych wieczorów.

Podobnie jak w perfumach HOS N.001, gdzie dodatkowo wyczuć można także inne kojarzone z urokami zimy zapachy: w nucie serca imbir, a w nucie głowy cynamon. Kompozycji charakteru nadaje wanilia w nucie bazy, która podobnie jak w kobiecych Emerald Reign Signature dodaje im ciekawej słodyczy.

https://houseofsillage.com.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Rozgrzewające zapachy od House of Sillage
Kiedy letnią aurę zastępuje jesienny chłód, to nie tylko czas na zmianę garderoby. Zwiewne sukienki i lniane koszule zastępują wełniane płaszcze i kaszmirowe szale, a lekkość i beztroska wakacji stopniowa przekształca się w pragnienie otulenia ciepłem.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe