Czwartek, 19 wrzesnia 2019r. Januarego, Konstancji, Leopolda
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Podkarpacka Gala Biznesu za nami

Ponad 120 wyjątkowych gości, łzy zruszenia, niezapomniane doznania artystyczne i wyborna kuchnia – tak w skrócie można opisać Podkarpacką Galę Biznesu, która odbyła się 26 października w hotelu Bacówka Radawa & SPA. Organizatorem wydarzenia był magazyn LAW BUSINESS QUALITY i agencja Wydawniczo-Promocyjna I.D.MEDIA.
– Redakcja magazynu postanowiła nagrodzić firmy z Podkarpacia, które wybijają się ponad przeciętność. Firmy, które przyczyniają się do rozwoju i promocji województwa podkarpackiego w Polsce, wpływają pozytywnie na wizerunek regionu w naszym kraju. Firmy, które działają według zasad biznesowego fair play, zyskując uznanie nie tylko klientów, ale również innych osób z branży. Firmy, które oferują najlepszą jakość usług i produktów – wyjaśnia Ilona Adamska, organizatorka Gali.

Do plebiscytu zgłosiło się ponad 40 firm. Spośród nich redakcyjne jury wybrało 19, którym postanowiło wręczyć statuetki LIDERA BIZNESU WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2018. 5 zwycięzców wyłoniło także głosowanie SMS-owe.

 


NAGRODZONE FIRMY TO:


1. MARGARET – MAŁGORZATA ALETAŃSKA
2. URBAN PROJECT SP Z O. O.
3. NOWY HORYZONT SP. Z O. O.
4. ASSUNTO SP. Z O.O.
5. MINI BRAIN ACADEMY ANNA SZUBERT
6. MERCEDES-BENZ DANUTA I RYSZARD CZACH SP. Z O.O.
7. NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE PINOKIO W RZESZOWIE
8. MAŁGORZATA DĄBROWSKA – BOSKI BIZNES
9. AGENCJA MG SP. Z O.O.
10. WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA
11. BORGWARNER RZESZÓW SP. Z O.O.
12. AKADEMICKIE INKUBATORY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W RZESZOWIE
13. SZPITAL SPECJALISTYCZNY PRO FAMILIA
14. KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT KLAUDIA GĄSIOR
15. MILENA SINACKA – WSPARCIE OD KOŁYSKI
16. HOTEL BACÓWKA RADAWA & SPA
17. WINNICA DARIUS
18. ZESPÓŁ MUZYCZNY HIT SANOK
19. SILVER RESORTS MANAGEMENT

 


Redakcja przyznała również 6 wyróżnień. Otrzymali je:

1. Anna Majchrowska/Spotkania Wyjątkowych Kobiet
2. Małgorzata Dąbrowska/Boski Biznes
3. Izabela Zych/Turkusowe Śniadania w Rzeszowie
4. Tomasz Gulak/Kobieto Wyjdź Przed Szereg
5. Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny AEROPOLIS
6. Roksana Głowińska/Liryka Atelier – Subtelna Fotografia

Podczas gali wystąpiła Anna Hamela – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, zwyciężczyni programu Szansa na Sukces oraz śpiewaczka operowa koncertująca na całym świecie – Justyna Reczeniedi.

W trakcie wieczoru wylicytowano ponad 12 000 zł na rzecz Fundacji ISKIERKA, która wspiera dzieci chore na raka. Obraz do licytacji przekazał znany warszawski artysta Łukasz Olek. Wylicytowano również voucher do hotelu Bacówka Radawa & Spa za 4500 zł. Galę poprowadził Ryszard Rembiszewski i Ilona Adamska.

 


O wyborne wino zadbała Winnica Darius.

Sponsorem głównym gali był Mercedes-Benz Danuta i Ryszard Czach z Rzeszowa oraz SILVER RESORTS MANAGEMENT – właściciel nowo powstającego condohotelu Sun & Snow Resorts Solina w Polańczyku.

Ponadto galę wsparli: Margaret Małgorzata Aletańska, Urban Project, Nowy Horyzont, Assunto, Mini Brain Academy, Niepubliczne Przedszkole Pinokio, Boski Biznes, Good Mood, Bukieciarnia Sandomierz, Sylveco, Kumazu, Image Instytut Kosmetologii, NaturHouse Rzeszów, Witold Muszyński Explore Adventure, hotel Bacówka Radawa & Spa, Pasja i Ty, Fitomelatonina, Nina Dąbrowska, E-designer.pl, HIT Sanok.

 


Patronat medialny nad Galą objęli:
TVP 3 Rzeszów, Radio Rzeszów, Gazeta Codzienna Nowiny, portal ISANOK.PL, Fokus na Biznes, naszbiznes24.pl, egospodarka.pl, magazyn Gentleman, telewizja MTV24TV, GRUPA MEDIALNA INFO TWOJA TV, POLSKIEIMPREZY.PL.

fot. Nina Dąbrowska 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Podkarpacka Gala Biznesu za nami
Ponad 120 wyjątkowych gości, łzy zruszenia, niezapomniane doznania artystyczne i wyborna kuchnia – tak w skrócie można opisać Podkarpacką Galę Biznesu, która odbyła się 26 października w hotelu Bacówka Radawa & SPA. Organizatorem wydarzenia był magazyn LAW BUSINESS QUALITY i agencja Wydawniczo-Promocyjna I.D.MEDIA.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe