Wtorek, 20 sierpnia 2019r. Bernarda, Sabiny, Samuela
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Gwiazdy pokochały te T-shirty! A Ty?

Co łączy Magdalenę Różczkę, Maję Bohosiewicz, Mateusza Damięckiego i Macieja Stuhra? Radość z pomagania innym i charytatywne koszulki Razem Możemy Więcej - polskiej marki Endo. Co zrobić, aby tak jak gwiazdy przyłączyć się do akcji? Przeczytaj nasz artykuł!
Jesień w pełni, wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki oraz Boże Narodzenie. To czas, w którym szczególnie chętnie pomagamy innym. Często, by okazać wsparcie, wystarczy bardzo niewiele. Świetnym tego przykładem jest akcja charytatywna Endo - Razem Możemy Więcej, pomagająca dzieciom w walce z nowotworami. Jak do niej dołączyć? Wystarczy kupić produkty z charytatywnej kolekcji. Całkowity zysk z ich sprzedaży trafia do podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń, ułatwiając dzieciom powrót do zdrowia.

Bo dzieci są najważniejsze


Jak mówi pomysłodawczyni akcji i Dyrektor artystyczna Endo - Aneta Kołaszewska, działalność marki znacznie wykracza poza projektowanie i sprzedaż ubranek. Endo świetnie rozumie najmłodszych i zawsze stawia ich potrzeby na pierwszym miejscu. - Dziecko jest zawsze w centrum naszej uwagi i staramy się widzieć więcej, niż czubek własnego nosa. Pomoc najmłodszym, dla których los jest wyjątkowo niesprawiedliwy, to nasz obowiązek! – wyjaśnia Aneta Kołaszewska.

https://www.youtube.com/watch?v=ZNZEw8gqjV8

Gwiazdy dają przykład! Ambasadorką akcji Razem Możemy Więcej jest znana i ceniona aktorka - Magdalena Różczka, autorka hasła – Razem Możemy Więcej. - Gdy włączamy się w akcje charytatywne, to mamy siłę sprawczą. Jako jednostka możemy niewiele, zaś razem jesteśmy naprawdę potrzebni i mamy wielką moc. Łącząc siły zmieniamy świat na lepsze – tłumaczy. To niejedyna artystka, zaangażowana w tę szlachetną inicjatywę. Podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń wspiera także Anna Dereszowska.

-Wspaniale jest móc pomagać i każdy może to zrobić – na różne sposoby. Można pomagać samemu, ale można też działać wspólnie – bo razem, możemy więcej – i do tego was zachęcam
– wyjaśnia aktorka.

 


Wśród znanych i lubianych, którzy zaangażowali się w akcję, nie mogło również zabraknąć Szymona Majewskiego. - Jestem wielkim przyjacielem Endo i Fundacji Spełnionych Marzeń. Polecam koszulki z charytatywnej kolekcji, ponieważ wspierają podopiecznych z Fundacji Spełnionych Marzen, cudownie się w nich wygląda i - co więcej - są bardzo komfortowe – tak showman zachęca do charytatywnych zakupów.

W projekt zaangażowali się również: Paulina Sykut-Jeżyna, Mateusz Damięcki, Laura Łącz, Anna Dec, Kasia Bujakiewicz, Krzysztof Ibisz, Maja Bohosiewicz, Maciej Stuhr, Edyta Herbuś, Tomek Ciachorowski, Bovska, Karolina Pilarczyk.

Dla całej rodziny Koszulki „Razem Możemy Więcej" od Endo to uniwersalna propozycja, pasująca do każdej stylizacji. Co więcej, T-shirty może nosić zarówno niemowlę, jak i dorośli - są dostępne w rozmiarach dla całej rodziny.

W kolekcji znalazły się również ekologiczne torby na zakupy.

Wszystkie produkty można znaleźć w sklepie internetowym: https://endo.pl/

Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Gwiazdy pokochały te T-shirty! A Ty?
Co łączy Magdalenę Różczkę, Maję Bohosiewicz, Mateusza Damięckiego i Macieja Stuhra? Radość z pomagania innym i charytatywne koszulki Razem Możemy Więcej - polskiej marki Endo. Co zrobić, aby tak jak gwiazdy przyłączyć się do akcji? Przeczytaj nasz artykuł!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe