Piątek, 24 maja 2019r. Joanny, Zdenka, Zuzanny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

21. Spotkanie Klubu Imperium Kobiet za nami

6 listopada w ekskluzywnym salonie BoConcept w Warszawie odbyło się 21. Spotkanie Klubu Imperium Kobiet. Prawie 40 wyjątkowych pań mogło posłuchać występu Ani Hameli, wziąć udział w degustacji japońskich herbat a przede wszystkim poznać inspirującą historię Joanny i Pawła Preisner.
- Klub Imperium Kobiet to niesamowite spotkania w kameralnym gronie dla pań, które chcą od życia czegoś więcej. Które są głodne nowych wyzwań, nowej wiedzy. Wyjątkowa atmosfera, piękne wnętrza, super prelegenci i mnóstwo pozytywnej energii. Tak było i tym razem podczas 21. edycji spotkania zorganizowanego przez redaktor naczelną Imperium Kobiet, Ilonę Adamską. Ilona ma niesamowity dar zjednywania sobie ludzi i integrowania wspaniałych kobiet. Jestem stałym gościem jej spotkań. – powiedziała Kamila Barnikowska, gość eventu.

W trakcie spotkania odbyła się promocja książki Joanny i Pawła Preisner pt. „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?”. - To wyjątkowa pozycja na naszym rynku czytelniczym, która nie jest zwykłym poradnikiem. Na jej kartach autorzy opisują swoje doświadczenia związane z tematem sprzedaży nieruchomości, udzielają (bez)cennych rad, pozwalają uwierzyć czytelnikowi w to, że może osiągnąć sukces! Nic dziwnego zatem, że ta innowacyjna książka doczekała się pochlebnych recenzji - m.in. od Katarzyny Dowbor, Lidii Bąk, Mariki Krajniewskiej i cenionej blogerki Julii Rozumek. – mówi Ilona Adamska, wydawca książki.

Jednym z zaproszonych Gości była pisarka, blogerka książkowa Marika Krajniewska, która tak wspomina wtorkowe wydarzenie: - Spotkania Klubu Imperium Kobiet należą do tzw. eventów pożądanych. Uczestniczki mogą poczuć się zaopiekowane, odpocząć, zrelaksować się, ale także zainspirować. Luksusowe otoczenie i niebanalne tematy, które są na nich poruszane doskonale urozmaicają zabieganą codzienność. Tak też było i tym razem. BoConcept przywitał nas przepięknym, klimatycznym wnętrzem, a spotkanie wokół książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować" (której mam zaszczyt być recenzentką) dostarczyło całkiem ciekawych inspiracji. Nie ma bowiem nic lepszego, niż połączenie uporządkowanej i przekazanej w prosty sposób wiedzy merytorycznej z serducha płynącymi emocjami. Wszystko to daje nam książkę dla każdego, choć wydawać by się mogło, że target jest bardzo wąski. Spotkanie jak zwykle było okraszone występem niepowtarzalnej wokalistki Anny Hameli. Jej francuskie brzmienia na długo pozostają w pamięci. Kokoro Smaki Japonii otuliły bardzo ciekawym smakiem japońskich herbat. Nie pozostaje nic innego, jak powiedzieć: "No to do następnego spotkania! Byle szybko".Jak wydarzenie oceniają sami autorzy książki? - Spotkanie było dla nas wyjątkowym doświadczeniem, ciekawym i inspirującym, naładowało nas pozytywnymi emocjami. Wszystko zostało zorganizowane rzetelnie i profesjonalnie. Było nam niezmiernie miło, że mieliśmy szansę opowiedzieć o naszej książce „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować” właśnie podczas tego wydarzenia. Możliwość spotkania w tak doborowym gronie to nie tylko okazja do nawiązania nowych, wartościowych relacji, ale również wielka przyjemność – mówią Joanna i Paweł Preisner, autorzy książki oraz właściciele firmy deweloperskiej Szklane Tarasy.

O pyszny poczęstunek dla Gości zadbała firma DIETERING.COM.

Partnerami wydarzenia była marka KUMAZU, KOKORO SMAKI JAPONII, SOTALIE i FITT SPRAY.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
21. Spotkanie Klubu Imperium Kobiet za nami
6 listopada w ekskluzywnym salonie BoConcept w Warszawie odbyło się 21. Spotkanie Klubu Imperium Kobiet. Prawie 40 wyjątkowych pań mogło posłuchać występu Ani Hameli, wziąć udział w degustacji japońskich herbat a przede wszystkim poznać inspirującą historię Joanny i Pawła Preisner.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe