Czwartek, 19 wrzesnia 2019r. Januarego, Konstancji, Leopolda
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Jesienna Lista Przebojów Planety Kobiet

The Best Step Wojas, Creme de la creme, Power Waters i Forma u Dyby – Catering to partnerzy tegorocznej akcji „Złota Jesień 2018”. Dzisiejsze muzyczne spotkanie rozpoczynamy od muzycznych prezentów a św. Mikołajem jest Teresa Werner. Dla Czytelników mamy świeżutkie płyty CD i DVD artystki.
Wokalistka 13 stycznia odbierze muzyczne nagrody: „Złotą Nutę” i „Złoty Laur” w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. W lutym z kolei oo Wydawnictwa Eska Zabrze -  „Platynową Płytę".

Aby zdobyć jedną z płyt wystarczy przesłać swój głos na piosenkę „Oczy Twe”.

Głosy wysyłamy w dniach 07.12 -10.12 na adres: malopolskietv@interia.pl w temacie wpisując: TERESA WERNER, w treści "Głos na piosenkę ...." wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz miejscem zamieszakania. 

Płyta na „Mikołajki 2018”
Zbigniew Wodecki „Sny podróżnika"


Dwanaście spotkań Zbigniewa Wodeckiego z orkiestrą Jerzego Miliana. Dwanaście wyjątkowych piosenek, a wśród nich m.in. radiowa wersja „Rzuć to wszystko co złe” oraz „Basia, Basia, Basia”. Dwanaście dowodów na to, że Zbigniew Wodecki był jedyny w swoim rodzaju. Gdy jesienią 1975 roku Zbigniew Wodecki zaczął półtoraroczną współpracę z Orkiestrą Rozrywkową PRiTV w Katowicach pod dyr. Jerzego Miliana, miał już na koncie i pierwsze nagrody w Opolu, i występy z Ewą Demarczyk, i współpracę z zespołem Anawa. Orkiestra zaś, istniejąca od niespełna dwóch lat, zdążyła nagrać debiutancki LP wypełniony bajecznie kolorową, instrumentalną muzyką z pogranicza funku, easy listening i inteligentnego popu.

Spotkanie tych dwóch światów w jednym studiu zaowocowało doskonałymi piosenkami, z których cztery znalazły się później – w innych wersjach – na debiutanckim albumie Wodeckiego, zaś pozostałe osiem czekało w archiwach na swoją premierę ponad cztery dekady. Wśród nich – pierwsza, oryginalna wersja coveru francuskojęzycznego hitu „Shami Sha”, czyli „Basia, Basia, Basia”.

 


Cały materiał zawarty na „Snach podróżnika” zremasterowano z oryginalnych, radiowych taśm. Okładkę zaprojektował Dawid Ryski, w książeczce znalazł się szkic na temat współpracy z Jerzym Milianem, a rozrywkę na najwyższym poziomie zapewnili Zbigniew Wodecki i Jerzy Milian.

TOP 5 ZŁOTA JESIEŃ 2018 prezentuje POWER WATER”S (https://www.facebook.com/powerwaters.de) & WOJAS (https://www.facebook.com/WojasPolska)


1. OCZY TWE – TERESA WERNER
https://youtu.be/bilQ82UyKZs 

2. KTO POMOŻE MI – NATALIA OPYRCHAŁ
https://youtu.be/QVvRQvv2Id8

3. WINNY - KRYSTIAN WALCZAK 
https://youtu.be/NqQuD2cWLMo

4. DIAMOND HEART – ALAN WALKER
https://youtu.be/sJXZ9Dok7u8

5. NUMA NUMA 2 – DAN BALAN & MORLEY WATERS
https://youtu.be/jKcBZlPHC3o

W tym tygodniu upominki od producenta obuwia - marki WOJAS i kolekcjonerskie płyty KRIST VAN D „15/15” otrzymują: Ewelina Daniecka, Artur Bogucki i Sebastian Kowalik.

Głosy  na TOP 5 ZŁOTA JESIEŃ 2018 wysyłamy na adres: malopolskietv@interia.pl

Na Listę Przebojów zaprasza DEE JAY MIX CLUB (https://www.facebook.com/DeejayMixClub/?fref=ts).

Głosy z propozycjami do listy przebojów wysyłamy na adres: onemedia@interia.pl

TOP 10 FORMA U DYBY (https://www.facebook.com/FormauDyBycatering) not: 373 / 374 z dnia: 01.12. / 06.12.2018 r.

1. Numa Numa 2 – Dan Balan & Morley Waters
2. Kalinka – Morandi
3. Let You Love Me – Rita Ora   
4. Darkside – Alan Walker Feat: Aura & Tomine Harket
5. Ella – Alvaro Soler 6. Chery Chery Lady (2017) – Modern Talking
7. Gimme!, Gimme!, Gimme! – Cher
8. Girls Go Wild – LP
9. On Last Time – Gromee feat: Jespier Jenset
10. I Need Love – Krist Van D feat: Adam Joseph

 


TOP 10 POWER WATERS (https://www.facebook.com/powerwaterspl) not: 373 / 374 z dnia: 01.12. / 06.12.2018 r.


1. Bo Ja kocham – M Power
2. Twoje oczy – Adexs
3. Dziki Zachód – Deep Dance
4. List emigranta – Imperium
5. Tak nie wiele wiem o Tobie – Vivat
6. S.O.S. – Lajk
7. Zostań – Nicki
8. Portret na niebie – Masters
9. Zakochałem się – Enjoy
10. Przy Tobie być – La Maro

TOP10 PL CREME DE LA CREME (https://www.facebook.com/Cremedelacremebypolak) not: 373 / 374 z dnia: 01.12. / 06.12. 2018 r.

1. Oczy twe – Teresa Werner
2. Wystarczę Ja – Paweł Domagała
3. Kto pomoże Mi – Natalia Opyrchał
4. Zakryj – Sarsa
5. Nie ma fal – Dawid Podsiadło
6. Film – Cleo
7. Serce nie sługa – Ania Dąbrowska
8. Interwencja – Ewa Farma
9. Kto nie kochał – Piotr Cugowski
10. Ćma (Gromee RMX) – Reni Jusis

 


Grudniowe rekomendacje Planety Kobiet 
LP „ Heart To Mouth”


„Heart To Mouth” to długo wyczekiwany, piąty album w dorobku LP. Wydawnictwo promują single „Girls Go Wild” oraz „Recovery”. „Heart To Mouth” to, zgodnie z zapowiedzią artystki, najbardziej osobisty album w dotychczasowej karierze. Jak przyznaje sama LP: „Kiedy staję przed mikrofonem i zaczynam myśleć o melodiach, czuję bezpośrednie połączenie z mojego serca do strun głosowych. W przeszłości musiało zaistnieć całe miasto pełne ulic, które wymagały mojej uwagi. Teraz czuję, że mam jedną, główną autostradę do komunikowania emocji.

Bez względu na to, czy są to bardziej smutne piosenki czy wielkie hymny, wszystkie mają to samo źródło”. Singiel „Recovery” powstał we współpracy z producentem Mike’em Del Rio (X Ambassadors, Kylie Minogue, POWERS).

- Napisałam „Recovery” z perspektywy zdardzonej osoby, a chwilę później znalazłam się w tym samym położeniu. To jest cholernie złe uczucie. Nigdy w pełni tego nie zrozumiesz, dopóki nie znajdziesz się po obu stronach. Strasznie źle jest złamać komuś serce, ale jeszcze gorzej, gdy to twoje jest łamane” mówi o najnowszym singlu LP. „Recovery” oraz pierwszy singiel „Girls Go Wild” reprezentują zaledwie ułamek niesamowitych odcieni „Heart To Mouth”. „House of Fire” urzeka surowością i teatralnością jednocześnie, natomiast „Die For Your Love” to znakomity utwór łączący blues i dance, z plemienną perkusją i zmiatającym z nóg refrenem. Poruszające „Stirring” zapiera dech w piersiach. Wokal z „Die For Your Love” na długo zapadnie wszystkim w pamięć. „Dreamer” to wyraz frustracji spowodowanej kochankiem, który ma wielkie marzenia, ale nie robi nic w kierunku ich realizacji, natomiast „One Night In The Sun” opisuje związek, który za chwilę się rozpadnie. Pełna lista utworów poniżej. „Wiele nauczyłam się przez ostatnie lata i wreszcie czuję, że w swojej twórczości portretuję prawdziwą siebie. Czuję olbrzymią wolność. Nie muszę pytać nikogo o pozwolenie. Jestem sobą i mam bardzo dużo rzeczy do opowiedzenia. Nikt z nas nie prześlizguje się przez życie bez szwanku, ale przynajmniej mogę pisać piosenki o moich doświadczeniach - podsumowuje LP.

Od premiery “Lost On You” w 2017, czwartego albumu, LP zagrała na najważniejszych festiwalach muzycznych na świecie, w tym m.in. Coachelli, Osheaga, Outside Lands czy Mad Cool. Tytułowy utwór z płyty zgromadził imponujące 500 mln streamów oraz otrzymał tytuł platyny w Polsce, Rosji, Grecji, Szwajcarii i Francji. Teledyski do „Lost On You”, „Muddy Waters” i „When We’re High” obejrzano łącznie ponad 280 mln razy. Artystka otrzymała za wydawnictwo niezwykle przychylne recenzje w takich miejscach jak „Billboard”, „Paper”, „Out Magazine”, „V Magazine”, „Interview”, „The Guardian”, „Vogue” i wielu innych. Wystąpiła w najważniejszych programach telewizyjnych, w tym u Fallona, Cordena, Conana i Joolsa Hollanda.

Zapraszamy:

Muzeum Figur Woskowych
Kraków, Rynek Główny 34
https://www.facebook.com/poloniawaxmuseum/?fref=ts

Współpraca: Telewizja MTV24.TV 
Opracował: Fonomedia Group
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Jesienna Lista Przebojów Planety Kobiet
The Best Step Wojas, Creme de la creme, Power Waters i Forma u Dyby – Catering to partnerzy tegorocznej akcji „Złota Jesień 2018”. Dzisiejsze muzyczne spotkanie rozpoczynamy od muzycznych prezentów a św. Mikołajem jest Teresa Werner. Dla Czytelników mamy świeżutkie płyty CD i DVD artystki.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

13.01.2019 Nowy Targ MOK TERESA WERNER kto się wybiera???/
Anita  2018-12-06 20:46:31


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe