Środa, 21 sierpnia 2019r. Franciszka, Kazimiery, Ruty
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Wyjątkowy pokaz mody na gali Lwice Biznesu

Prawie 250 osób wzięło udział w finale 4. edycji plebiscytu LWICE BIZNESU organizowanego przez magazyn LAW BUSINESS QUALITY. Wśród Gości zgromadzonych w hotelu Mercure Warszawa Grand pojawiło się sporo gwiazd, m.in. Grażyna Wolszczak, Ania Wyszkoni, Tamara Arciuch, Mateusz Damięcki, Anna Korcz.
Podczas prestiżowej Gali odbył się wyjątkowy pokaz mody marki EVERYDAYOFFICIAL, stworzonej przez dwie fantastyczne kobiety: Agatę Ślazyk i Annę Bojarską. W roli modelek wystąpiły czytelniczki magazynu LAW BUSINESS QUALITY oraz pacjentki i podopieczne Stowarzyszenia „Niebieski Motyl”, które pomaga kobietom chorym na raka jajnika.

 


- Od samego początku pokazowi przyświecała idea pokazania, że wszystkie jesteśmy piękne. Bez względu na wiek, rozmiar ubrania czy chorobę, z którą się zmagamy. Dlatego w pokazie wystąpiły dziewczyny w wieku od 30 do 65 lat. Bezapelacyjnie podbiły serca zgromadzonych gości.
– mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni pokazu.

Co o pokazie sądzą Goście i modelki?

- Wiadomość, że zostałam wybrana do pokazu mody podczas prestiżowej Gali Lwice Biznesu 2018 przyjęłam z ogromną radością. Mogłam spełnić kolejne swoje marzenie. Kolekcja Everydayofficial zdecydowanie przypadła mi do gustu. Mój styl. Wygodny, sportowy, elegancki. Ciekawe, miłe w dotyku tkaniny, świetnie dobrane kozaki. Jednym słowem - tak, jak lubię. Po wybiegu szłam pewnie, bo bardzo dobrze czułam się w kreacjach prezentowanych podczas gali - mówi Irena Frąckiewicz, jedna z modelek.

 


- Pokaz skradł serca wszystkich oglądających. Był inny niż wszystkie. Modelki, choć nie były profesjonalistkami - dziarsko kroczyły po wybiegu, udowadniając, że prawdziwe piękno i klasa nie mają nic wspólnego z metryką. Trzeba mieć wiele odwagi w sobie, aby wystąpić przed tak ogromną publiką. Podziwiam dziewczyny. - powiedziała Kamila Barszczewska, jedna z uczestniczek Gali, która do Warszawy przyjechała prosto ze Śląska.

Po pokazie odbyła się licytacja trzech sukienek, którą poprowadził aktor Jan Szczygieł. Udało się zebrać prawie 5.000 zł. Pieniądze zasilą konto Stowarzyszenia „Niebieski Motyl”.

Dopełnieniem kreacji modelek były okulary marki Retro Milano (Koch Optical).

W ROLI MODELEK WYSTĄPIŁY:

Krystyna Bałakier, Lidia Michalska, Małgorzata Horyń-Olszewska, Sylwia Woźniak-Kryszak, Anna Hamela, Irena Frąckiewicz, Dagmara Biros-Banaś, Jolanta Makulska oraz Izabela Witkowska.

O MAKIJAŻE MODELEK ZADBAŁY:

Ewa Krzesińska, Natalia Tereszczak, Małgorzata Aletańska i Joanna Stefańska.

fot. Paweł Wodzyński
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Wyjątkowy pokaz mody na gali Lwice Biznesu
Prawie 250 osób wzięło udział w finale 4. edycji plebiscytu LWICE BIZNESU organizowanego przez magazyn LAW BUSINESS QUALITY. Wśród Gości zgromadzonych w hotelu Mercure Warszawa Grand pojawiło się sporo gwiazd, m.in. Grażyna Wolszczak, Ania Wyszkoni, Tamara Arciuch, Mateusz Damięcki, Anna Korcz.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

pięknie
Ola 2018-12-11 02:29:30


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe