Czwartek, 19 wrzesnia 2019r. Januarego, Konstancji, Leopolda
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Jesienna Lista Przebojów Planety Kobiet

The Best Step Wojas, Creme de la creme, Power Waters i Forma u Dyby – Catering to partnerzy tegorocznej akcji „Złota Jesień 2018”. Dzisiejsze muzyczne spotkanie rozpoczynamy od muzycznych prezentów a św. Mikołajem jest Teresa Werner. Dla Czytelników mamy świeżutkie płyty CD i DVD artystki.
Wokalistka 13 stycznia odbierze muzyczne nagrody: „Złotą Nutę” i „Złoty Laur” w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. W lutym z kolei oo Wydawnictwa Eska Zabrze - „Platynową Płytę".

 


Aby zdobyć jedną z płyt wystarczy przesłać swój głos na piosenkę „Oczy Twe”. Głosy wysyłamy w dniach 07.12 -10.12 na adres: malopolskietv@interia.pl w temacie wpisując: TERESA WERNER, w treści "Głos na piosenkę ...." wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz miejscem zamieszakania.

Płyta pod choinkę – poleca Planet Kobiet
„Christmas” Michael Buble


Znakomitym gwiazdkowym prezentem byłaby na pewno specjalna edycja wydanego w 2011 roku świątecznego albumu Michaela Buble, który w Polsce dwukrotnie pokrył się platyną, a w kilkunastu krajach na świecie osiągnął szczyty list przebojów.

Jeden z najlepszych na świecie wokalistów młodego pokolenia zaczął kochać muzykę po tym, jak usłyszał "White Christmas" Binga Crosby'ego w trakcie spędzanych w gronie rodzinnym świąt Bożego Narodzenia. Miłość Michaela miłość do muzyki pokonała miłość do hokeja na lodzie, głównego sportu Kanady, z której pochodzi. Buble przygotował na "Christmas" kilkanaście interpretacji piosenek bożonarodzeniowych, do kilku z nich zapraszając gości. W duecie z artystą zaśpiewały The Puppini Sisters w niezapomnianej piosence "Jingle Bells", a także w "Frosty The Snowman".

 


Wspaniała rodaczka Buble, Shania Twain, cudownie prezentuje się w interpretacji tak ważnej dla Michaela kompozycji "White Christmas". W dalszej części także znajdziemy prawdziwe perełki. Wielka latynoska gwiazda piosenki i filmu Thalia zaśpiewała z Kanadyjczykiem w "Mis Deseos/Feliz Navidad". Wyjątkowym dodatkiem do tego imponującego prezentu jest napisana przez Michaela i jego współpracownika lana Changa piosenka "Cold December Night". Wspaniale Kanadyjczyk wykonał klasyczne "Silent Night" i "Ave Maria" Franciszka Schuberta, a także znaną z repertuaru Mariah Carey "All I Want For Christmas Is You". Wyjątkowej urody mieszankę jazzu i popu w świątecznej oprawie wyprodukowali giganci konsolety - David Foster, Bob Rock (m.in. Metallica) i Humberto Gatica.

- Przez całe życie marzyłem, aby nagrać taką płytę. Być może będzie to moje największe osiągnięcie w karierze. Wspaniale się czuję myśląc, że będę w milionach domów na całym świecie - mówił Michael Buble po zakończeniu sesji nagraniowej.

Najlepiej sprzedająca się świąteczna płyta na świecie, teraz dostępna w specjalnej wersji z dodatkowymi piosenkami. Z pewnością warto się w nią zaopatrzyć. To doskonały prezent pod choinkę. Dla Ciebie, dla Twoich najbliższych, dla każdego!
TOP 5 ZŁOTA JESIEŃ 2018

Prezentuje POWER WATER”S (https://www.facebook.com/powerwaters.de) & WOJAS (https://www.facebook.com/WojasPolska)

1. DIAMOND HEART – ALAN WALKER
https://youtu.be/sJXZ9Dok7u8

2. WINNY - KRYSTIAN WALCZAK 
https://youtu.be/NqQuD2cWLMo

3. OCZY TWE – TERESA WERNER
https://youtu.be/bilQ82UyKZs 

4. KTO POMOŻE MI – NATALIA OPYRCHAŁ
https://youtu.be/QVvRQvv2Id8

5. WYSTARCZĘ JA – PAWEŁ DOMAGAŁA
https://youtu.be/qzd8ZM2tl-8

W tym tygodniu upominki od producenta obuwia - firmy WOJAS i kolekcjonerskie płyty KRIST VAN D „15/15” otrzymują: Artur Wrona, Szymon Tarnowski i Bogusława Zych.     

Głosy  na TOP 5 ZŁOTA JESIEŃ 2018 wysyłamy na adres: malopolskietv@interia.pl

Na Listę Przebojów zaprasza DEE JAY MIX CLUB (https://www.facebook.com/DeejayMixClub/?fref=ts).

Głosy z propozycjami do listy przebojów wysyłamy na adres: onemedia@interia.pl

TOP 10 FORMA U DYBY (https://www.facebook.com/FormauDyBycatering) not: 375 / 376 z dnia; 08.12. 11.12. 2018 r.

1. Kalinka – Morandi
2. Ella – Alvaro Soler
3. Numa Numa 2 – Dan Balan & Morley Waters
4. Darkside – Alan Walker Feat: Aura & Tomine Harket
5. Girls Go Wild – LP
6. Let You Love Me – Rita Ora
7. Chery Chery Lady (2017) – Modern Talking
8. Gimme!, Gimme!, Gimme! – Cher
9. Blah Blah Blah – Armin Van Buuren (NOWOŚĆ)
10. Diamond Heart – Alan Walker feat: Sophia Somajo (NOWOŚĆ)

TOP 10 POWER WATERS (https://www.facebook.com/powerwaterspl) not: 376 / 376  z dnia: 08.12 / 11.12.2018 r.
1. Dziki Zachód – Deep Dance
2. S.O.S. – Lajk
3. Twoje oczy – Adexs
4. Bo Ja kocham – M Power
5. Tak nie wiele wiem o Tobie – Vivat
6. Portret na niebie – Masters
7. Zakochałem się – Enjoy
8. List emigranta – Imperium
9. Bo nic – Angel (NOWOŚĆ)
10. Dotykaj – New Smile (NOWOŚĆ)

TOP10 PL CREME DE LA CREME (https://www.facebook.com/Cremedelacremebypolak) not: 375 / 376 . z dnia: 08.12. / 11.12.2018 r.

1. Wystarczę Ja – Paweł Domagała
2. Oczy twe – Teresa Werner
3. Kto pomoże Mi – Natalia Opyrchał
4. Film – Cleo
5. Nie ma fal – Dawid Podsiadło
6. Zakryj – Sarsa
7. Kto nie kochał – Piotr Cugowski
8. Ćma (Gromee RMX) – Reni Jusis
9. Dotykaj mnie – Paulla (NOWOŚĆ)
10. Mam zły dzień – Agnieszka Chylińska (NOWOŚĆ)

Hit Planety Kobiet
Paweł Domagała „Opowiem Ci o Mnie” (Wydanie świąteczne)


"Opowiem Ci o mnie - Wydanie Świąteczne” to reedycja albumu z trzema dodatkowymi propozycjami.

 


- #opowiemciomnietour", "25 grudnia" i "Tu i teraz - z pokoju Łukasza". "#opowiemciomnietour" to temat muzyczny z naszej trasy koncertowej nagrany na żywo z koncertu. Chciałem, żeby Ci wszyscy, którzy nie mogli być na koncertach, mogli chociaż trochę poczuć, tę naprawdę magiczną atmosferę. Mam nadzieję, że uda nam się kogoś choćby na chwilę przenieść na nasz koncert. "25 grudnia" to moja autorska "kolęda". Bardzo chciałem, żeby znalazła się na płycie od razu, ale jakoś tak głupio było wciskać "kolędę" na debiutancką płytę, nie chciałem robić siary. A dla mnie jest to bardzo ważna piosenka, jedna z ważniejszych jakie napisałem. Marzyłem, żeby była wydana kiedyś. "Tu i teraz" (wersja z pokoju Łukasza). Nie robilibyśmy tego wszystkiego, nie poświęcali tyle czasu i energii, gdyby nie sprawiało nam to tak ogromnej i autentycznej Radości. Po prostu jesteśmy szczęśliwi, że gramy. I to jest właśnie zapis naszej "Radości" i zabawy. Nagraliśmy zupełnie nową wersję "Tu i teraz" tak po prostu bo lubimy grać. Ciekawy jestem, co na to powiecie? :) Mam nadzieję, że spodobają Wam się te trzy nowe rzeczy. Bardzo Wam dziękujemy za ten ostatni rok, jesteście Wielcy i jesteście "spełnieniem moich marzeń" :) A myślę, że ta "wersja płyty" będzie też fajną "poczekajką" przed listopadem 2018, kiedy to wracamy z nowym albumem. Dziękuję bardzo!!!!


Paweł Domagała

Zapraszamy:

Muzeum Figur Woskowych
Kraków, Rynek Główny 34
https://www.facebook.com/poloniawaxmuseum/?fref=ts

 


Współpraca: Telewizja MTV24.TV
Opracował: Fonomedia Group
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Jesienna Lista Przebojów Planety Kobiet
The Best Step Wojas, Creme de la creme, Power Waters i Forma u Dyby – Catering to partnerzy tegorocznej akcji „Złota Jesień 2018”. Dzisiejsze muzyczne spotkanie rozpoczynamy od muzycznych prezentów a św. Mikołajem jest Teresa Werner. Dla Czytelników mamy świeżutkie płyty CD i DVD artystki.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

teresa werner the best
Sylwia  2018-12-15 17:19:35
kolędy fajny koncert będę pozdrawiam
Anna z Muszyny 2018-12-14 23:36:28
Czy będzie konkurs z firmą Wojas ? na zimę ? super rubryka i listy przebojów
Mateusz 2018-12-14 08:39:24


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe