Poniedziałek, 21 października 2019r. Celiny, Hilarego, Janusza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Upływ czasu pod kontrolą technologii

Piękno i czas, a zwłaszcza jego upływ, są pojęciami względnymi. O tym, jak tę perspektywę w sposób naturalny i subtelny można zmienić, wiedzą wszystkie pacjentki, które skorzystały z możliwości najnowszych zdobyczy biomedycyny. Jedną z nich jest Angel System™ - najnowszej generacji separator komórkowy do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego.
Jego unikatowa technologia pozwala na przygotowanie finalnego produktu w sposób precyzyjny, powtarzalny, bez ryzyka uszkodzenia cennych składników tego niezwykle delikatnego materiału.

W odróżnieniu od tradycyjnych wirówek, separator Angel System™ jest urządzeniem w pełni skomputeryzowanym i zautomatyzowanym, co pozwala wyeliminować wszystkie błędy i niedoskonałości wynikające z manualnych czynności, a proces otrzymywania wielokrotnie skoncentrowanego osocza bogatopłytkowego przebiega w sterylnych zestawach proceduralnych.

Działająca na Dolnym Śląsku firma KO-MAC jest jednocześnie dystrybutorem separatorów Angel System™ i mobilnym centrum medycznym. Współpracuje ze specjalistami medycyny estetycznej na terenie całego kraju. Separator można zakupić lub zamówić wraz z obsługą na czas zabiegów.

Na stałe, dla pacjentów chcących skorzystać z unikatowych właściwości osocza bogatopłytkowego o najwyższych i skutecznych parametrach terapeutycznych, separator komórkowy Angel System™ dostępny jest w Szpitalu Wielospecjalistycznym Orthos w Komorowicach oraz w klinice Medbeauty & Orthos we Wrocławiu. W obu placówkach znakomici lekarze specjaliści wykonują procedury medyczne w oparciu o tę innowacyjną zdobycz inżynierii biomedycznej, zapewniając pacjentom najskuteczniejsze efekty zabiegowe z zakresu ortopedii i medycyny estetycznej. Szczególnie w tej ostatniej gałęzi medycyny nad jakością przeprowadzanych zabiegów czuwają tacy znakomici chirurdzy plastyczni jak dr n. med. Wojciech Wacławowicz – członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, dr n. med. Łukasz Drozd – ekspert medycyny estetycznej i biegły sądowy, wyspecjalizowany pod egidą Konsultanta Krajowej Chirurgii Plastycznej prof. dr. hab. n. med. Jerzego Strużyny, oraz dr Andrzej Kępa – specjalista z długoletnim doświadczeniem, współpracujący z klinikami w Szwecji i Niemczech, twórca Akademii Kształtu i opatentowanych autorskich metod zabiegowych, stosowanych w wielu gabinetach medycyny estetycznej.

W rękach takich specjalistów w klinice Medbeauty & Orthos pacjenci mogą czuć się bezpiecznie i z pełnym zaufaniem poddać się nowoczesnym zabiegom upiększającym, wykonywanym według najwyższych standardów medycznych w oparciu o najnowsze zdobycze techniki medycznej. Wśród nich należy wymienić takie, jak:

- Lipolife 3G – rewolucyjna metoda umożliwiająca redukcję tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym modelowaniu sylwetki,

- StarWalker – innowacyjny laser do usuwania tatuaży oraz leczenia trądziku, blizn i rozstępów,

- SonoQueen – rewelacyjna technologia ultradźwiękowa, będąca alternatywą dla klasycznego liftingu twarzy i ciała,

- PLEXR – generator plazmy do niechirurgicznej korekty powiek,

- Exilis Elite – nowoczesny ultradźwiękowy aparat, którego zaletą jest radzenie sobie z tkanką tłuszczową oporną na inne metody jej usuwania,

- MedBeauty Contour – to cztery unikalne technologie w jednym ultranowoczesnym urządzeniu, łączącym działanie masażu próżniowego, lasera, ultradźwięków oraz fal radiowych.

Pośród powyższych i szeregu innych zabiegów dostępnych w klinice MedBeauty & Orthos szczególne miejsce zajmuje terapia Angel System™PRP w połączeniu z laserem frakcyjnym – jedna z najnowocześniejszych metod, zapewniająca spektakularne i naturalne efekty regeneracyjne, a wykorzystywana przez dr Andrzeja Kępę od początku pojawienia się w Polsce tego separatora do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego.

Zabieg składa się z kilku etapów, podczas których wykorzystuje się do rewitalizacji skóry wiązkę promieni laserowych, następnie silnie skoncentrowane osocze bogatopłytkowe, co dodatkowo stymuluje zainicjowane laserem naturalne mechanizmy naprawcze i regeneracyjne i przyspiesza. Dodatkowym atutem jest zastosowanie po zabiegu specjalnej maseczki z osocza ubogopłytkowego, która znosi dyskomfort pozabiegowy. Technologie, które zrewolucjonizowały świat medycyny estetycznej, znacząco wpłynęły na sukces placówek medycznych, co przekłada się na zadowolenie i satysfakcję lekarzy i pacjentów.

Warto zatem, aby pacjent świadomie korzystający z medycyny estetycznej i anty-aging mógł wybrać te miejsca, które w pełni zagwarantują profesjonalizm i rzetelność, tak pod względem fachowości kadry medycznej, jak i dostępnego sprzętu. Niewątpliwie, jednym z takich miejsc niedawno powstały Medbeauty & Orthos we Wrocławiu.

Więcej http://medbeauty.orthos.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Upływ czasu pod kontrolą technologii
Piękno i czas, a zwłaszcza jego upływ, są pojęciami względnymi. O tym, jak tę perspektywę w sposób naturalny i subtelny można zmienić, wiedzą wszystkie pacjentki, które skorzystały z możliwości najnowszych zdobyczy biomedycyny. Jedną z nich jest Angel System™ - najnowszej generacji separator komórkowy do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe