Poniedziałek, 14 października 2019r. Alany, Damiana, Liwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Gregg Braden w Polsce! Musisz to zobaczyć!

Dwudniowe seminarium to eksperymentalny wykład, podczas którego amerykański naukowiec przekracza tradycyjne granice między nauką, a duchowością, odkrywając oparte na nauce techniki pobudzające niezwykły, ludzki potencjał. Od 33 lat Gregg Braden pisze książki, bada wioski w wysokich górach, analizuje starożytne tradycje i teksty. Jego nowy program zawiera najnowsze odkrycia naukowe, dotyczące nowych klas neuronów, które pomagają, m.in. uzyskać dostęp do zaawansowanych stanów świadomości oraz głębokiej intuicji. Teraz wiemy, że takie stany świadomości są dostępne nie tylko dla joginów czy mnichów, ale także dla każdego człowieka, co sprawia, że stajemy się w pełni świadomi naszych możliwości.

Jesteśmy jedyną formą życia, która może świadomie obudzić potencjał samoregulacji naszej biologii. Potrafimy doskonale wzmocnić swój system odpornościowy oraz pobudzić enzymy długowieczności, znajdujące się w każdej komórce naszego ciała. To spotkanie to coś więcej niż debata filozoficzna, ponieważ nasz świat się zmienia znacznie szybciej niż podręczniki oraz cały system edukacji w naszych szkołach. Musimy zacząć myśleć i żyć inaczej, teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, aby móc zrozumieć te zmiany w zdrowy i harmonijny sposób. Nie chodzi tu tylko o przetrwanie, a o rozwój w nowym świecie, który właśnie się kształtuje.

Poznaj sprawdzone i łatwe w użyciu techniki, aby:

- uzyskać dostęp do głębokich stanów intuicji;

- dotrzeć do głębokich stanów emocjonalnego i fizycznego uzdrawiania;

- odkryć tajemnicę i znaczenie bardzo potężnych stanów tzw. super świadomości;

- zastosować te odkrycia w relacjach osobistych, biznesowych i podczas podejmowania ważnych, życiowych decyzji;

- realizować siebie w zgodzie ze sobą

- poznaj tajemnice syntezy DNA, aby zrozumieć czym jest mózg w sercu i jak korzystać z komórek serca, które myślą, czują i pamiętają

Przyjrzyj się dokładnie badaniom, które wynoszą nas ponad tradycyjne myślenie dotyczące ludzkich możliwości. Nowe odkrycia, począwszy od ewolucji człowieka i genetyki, aż po współczesną neurokardiologię, obalają ponad 150 lat dotychczasowego myślenia o naszym pochodzeniu i możliwościach. Skorzystaj ze starożytnej mądrości, wspieranej przez naukę XXI wieku do zbudowania na nowo relacji z własnym ciałem i ze światem.

WIĘCEJ O WYDARZENIU NA STRONIE: WWW.GREGGBRADENWPOLSCE.PL
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Gregg Braden w Polsce! Musisz to zobaczyć!
Dwudniowe seminarium to eksperymentalny wykład, podczas którego amerykański naukowiec przekracza tradycyjne granice między nauką, a duchowością, odkrywając oparte na nauce techniki pobudzające niezwykły, ludzki potencjał. Od 33 lat Gregg Braden pisze książki, bada wioski w wysokich górach, analizuje starożytne tradycje i teksty.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe