Poniedziałek, 21 października 2019r. Celiny, Hilarego, Janusza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Dream House Mauritius - pasja daje radość!

Na polskim rynku nie brak firm, które pomagają w nabyciu nieruchomości położonych na atrakcyjnych pod względem turystycznym działkach. Ale nie każda ma tyle do zaoferowania, co Dream Home Mauritius! Ta polska firma udowadnia, że w każdej chwili można wpaść na niepowtarzalny pomysł, którego istotą jest znalezienie niszy dla naszego biznesu.
W przypadku Dream Home Mauritius inspirację przyniosła... nieoczekiwana zmiana planów urlopowych.

- Była zima, zamierzaliśmy pojechać z mężem i dziećmi do Tajlandii. Wszystko mieliśmy zorganizowane – hotele, samochód, plan zwiedzania. Do ostatniej chwili czekaliśmy, aż spadną ceny biletów, co przy pięcioosobowej rodzinie ma znaczenie. Tajlandia jak na złość nie chciała stanieć. Staniał za to Mauritius, o którym od dawna marzyłam. - wspomina Agata Wojcik, właścicielka marki.

- Wynajęliśmy cudowny apartament nad samym oceanem i zjeździliśmy wyspę wzdłuż i wszerz. Urzekły nas tutejsze wodospady, malownicze wzgórze Le Morne, z którego roztacza się wspaniały widok na mieniący się różnymi kolorami ocean i serdeczni mieszkańcy. W trakcie rajskich wakacji narodził się pomysł na biznes.

Dziś Dream Home Mauritius pomaga swoim klientom w znalezieniu idealnie dobranej do ich potrzeb nieruchomości na egzotycznej wyspie. W bogatej ofercie firmy znajdziemy zarówno przytulne domki, w których znakomicie będą czuły się wypoczywające rodziny, a także luksusowe apartamenty, wyróżniające się na tle innych ofert znakomitym położeniem i ekskluzywnym wyposażeniem. Ale to nie wszystko - firma Dream Home Mauritius oferuje swoim klientom kompleksową pomoc polegającą nie tylko na znalezieniu perfekcyjnej oferty, ale też w dopełnieniu wszelkich formalności, czego końcowym efektem są... klucze do własnego lokalu!

Właścicielka firmy podkreśla jednak, że kreowanie własnej marki w jej wydaniu niewiele ma wspólnego z pracą pojmowaną wyłącznie jako obowiązek. To raczej realizowanie własnej pasji, gdzie inspirujący może być każdy dzień i każda, pozornie błaha czynność: - Gdy zaczynałam swoją przygodę z nieruchomościami na Mauritiusie stwierdziłam, że to mogłaby być fajna odmiana. Miałam doświadczenie w marketingu, zakładaniu stron internetowych, pozycjonowaniu, mediach społecznościowych. Dziś szczerze przyznaję: mam ochotę kupić co drugi dom z tych, które pokazuję klientom! - śmieje się Agata Wojcik, właścicielka marki.

 


Warto podkreślić, że dziś firmę Dream Home Mauritius tworzą osoby, których działania opierają się o wzajemne zaufanie - wartość najistotniejszą w biznesie zarówno z perspektywy klienta, jak i przedsiębiorcy: - Współpracuję z siostrą, którą wzięłam do spółki ze względu na zasięg terytorialny jej działania (mieszka w UK). Zależy mi na tym, by prężnie zacząć rozwijać się na tamtym rynku, który jest łatwiejszy ze względu na wyedukowanie nt. kierunku inwestorów. - podkreśla Agata Wojcik.

Wszystko to sprawia, że firma Dream Home Mauritius to młoda, ale prężnie rozwijająca się marka, o której pewnie nie raz usłyszymy: - Ogólnie nie lubię "planować", bowiem życie bywa nieprzewidywalne. Jednak w przeciągu najbliższych kilku lat chciałabym zbudować już stabilną markę, zajmującą się pośrednictwem w nieruchomościach, mieć coraz większe grono zadowolonych klientów, działać na zasadzie poleceń. Za 10 lat widziałabym również dużo szerszy skład zaufanej ekipy, która pomaga mi w codziennych obowiązkach firmowych. - mówi Agata Wojcik, która udowadnia, że od snucia marzeń do ich realizacji jest zaledwie jeden krok!

Więcej ciekawostek na stronie www.domy-mauritius.pl

Joanna Bielas / I.D.MEDIA
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Dream House Mauritius - pasja daje radość!
Na polskim rynku nie brak firm, które pomagają w nabyciu nieruchomości położonych na atrakcyjnych pod względem turystycznym działkach. Ale nie każda ma tyle do zaoferowania, co Dream Home Mauritius! Ta polska firma udowadnia, że w każdej chwili można wpaść na niepowtarzalny pomysł, którego istotą jest znalezienie niszy dla naszego biznesu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe