Czwartek, 19 wrzesnia 2019r. Januarego, Konstancji, Leopolda
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Zapraszamy do świata rejsów Costa!

Costa Crociere S.p.A. – włoska firma rejsowa z siedzibą w Genui – od tego roku zaczyna intensywniej współpracować z polskimi biurami podróży. 28 statków marek Costa Cruises, AIDA Cruises i Costa Asia łącznie oferuje swoim gościom ponad 85 000 miejsc i daje im możliwość odwiedzenia ponad 200 różnych niezwykłych miejsc na całym świecie. Zaplanuj swoje wakacje z Costa!
Rejsy turystyczne

Lubisz zwiedzać, ale wycieczki objazdowe cię męczą? Masz małe dzieci i codzienna zmiana hotelu jest po prostu niemożliwa, ale chciałabyś w czasie krótkiego urlopu zobaczyć jak najwięcej nowych miejsc? Rejsy turystyczne to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

O rejsach turystyczny zapewne słyszeli wszyscy. Dotąd kojarzyły się z czymś niezwykle luksusowym i mało dostępnym. Co prawda można było kupić taki rejs w zagranicznych biurach podróży, ale problemem było nie tylko samo wykupienie wycieczki. Dodatkowo trzeba było znać język obcy, umieć załatwić przelew zagraniczny, a także poradzić sobie z koniecznością rezerwacji odpowiedniego lotu i dojazdu z lotniska do portu. Wszystko to powodowało, że większość zainteresowanych finalnie decydowała się na inną formę spędzenia urlopu.

A taki rejs jest wymarzoną formą odpoczynku – niezależnie od tego, czy wybierzesz się na niego całą rodziną z dziećmi, z gronem przyjaciół czy romantycznie – tylko we dwoje. Wygodna kabina, do której możesz wrócić w każdej chwili i odpocząć, pyszne jedzenie w stylu włoskim i nie tylko, mnóstwo rozrywek na pokładzie gwarantujących wspaniałą zabawę – to już jest recepta na fantastyczny urlop. A jeśli do tego dołożysz możliwość zwiedzenia nowych, fascynujących miejsc, które odwiedzisz podczas rejsu – będą to naprawdę niezapomniane wakacje.

 Costa Cruises


Przez ponad 70 lat statki marki Costa Cruises wytyczały nowe trendy na morzach świata, oferując najbardziej różnorodny wybór rejsów wakacyjnych. Flota Costa Cruises liczy łącznie 15 statków, wszystkie pływają pod włoską banderą. Dwa nowe statki zasilane skroplonym gazem ziemnym, Costa Smeralda i jej siostrzany statek, zostaną zwodowane w październiku 2019 r. i w 2021 r.

Każdego roku statki Costa oferują możliwość odwiedzenia 250 różnych miejsc docelowych. Działają na Morzu Śródziemnym, w Północnej Europie, na Morzu Bałtyckim, na Karaibach, w Ameryce Środkowej i Południowej, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na Oceanie Indyjskim, a także w rejsach wycieczkowych dookoła świata i połączeniach międzykontynentalnych Grand Cruises.

 


Od tego roku grupa Costa Cruises zaczyna intensywniej współpracować z polskimi biurami podróży. Dzięki temu wykupienie rejsu stało się tak łatwe, jak wykupienie każdej innej wycieczki. Obecnie Costa współpracuje z następującymi biurami podróży: Rainbow – r.pl, Adventure & Cruises - Tanierejsowanie.pl, Podróże i Rejsy - podrozeirejsy.pl, Atlas Tours – namorzu.pl, Cruise&Travel Group – tanieplywanie.pl, Marco Polo Travel – rejsy.pl, Sonriso – sonriso.pl, Veniti Sp. z o.o. - boomerang.com.pl, Niebieska Mila – niebieska mila.pl, iWi tour Polska – rejsujznami.pl oraz Rudolf Reisen – rejsycenter.pl.

Zapraszamy do świata Costa: https://www.facebook.com/CostaCruisesPL/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Zapraszamy do świata rejsów Costa!
Costa Crociere S.p.A. – włoska firma rejsowa z siedzibą w Genui – od tego roku zaczyna intensywniej współpracować z polskimi biurami podróży. 28 statków marek Costa Cruises, AIDA Cruises i Costa Asia łącznie oferuje swoim gościom ponad 85 000 miejsc i daje im możliwość odwiedzenia ponad 200 różnych niezwykłych miejsc na całym świecie. Zaplanuj swoje wakacje z Costa!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

wow, ale czad :) Pięknie.
Ola 2019-03-21 17:32:45


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe