Środa, 23 października 2019r. Edwarda, Marleny, Seweryna
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Gdy kremy do pielęgnacji nie pomagają

Oznaki upływu czasu dotykają każdą z nas. Często oprócz zmarszczek zmagamy się też z cellulitem czy rozstępami. Jak temu zaradzić? Kremy i preparaty dostępne w drogeriach nie pomagają? Codzienna, domowa pielęgnacja nie spełnia oczekiwań? Prawdopodobnie to czas, by poddać się skutecznym i dostępnym dla wszystkich metodom.
– Obecnie dostępne na rynku medycznym metody cieszą się dużą popularnością wśród wszystkich pacjentek: tych, które już korzystają z naszej pomocy, jak i tych, dla których jest to pierwsza wizyta w naszym gabinecie – mówi dr n. med. Ewa Berlińska, specjalista Skin&Smile Berlińska oraz Eva Cure Clinic.

Hitem ostatnich tygodni, który przyciąga do gabinetu nowe pacjentki jest Aminokwasowa Terapia Zastępcza JALUPRO®, czyli nowość wśród terapii regeneracyjnych. – Przychodzi do nas wiele nowych pacjentek, które są ciekawe rezultatów takiej terapii, usłyszały o takich metodach, chcą wypróbować, odmłodzić swój wygląd lub pozbyć się niedoskonałości – dodaje dr Berlińska.

Dlaczego ta metoda cieszy się taką popularnością? – To bezinwazyjny zabieg, który dzięki zastosowanemu w nim preparatowi, szybko i widocznie odmładza i odżywia skórę. Można się dzięki niemu pozbyć też cellulitu czy rozstępów. Zawiera on wyjątkowe połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów – dodaje specjalistka.

Badania udowodniły, że takie połączenie wspiera bio-rewitalizację skóry. Warto wspomnieć, że aminokwasy budują białka, a więc również kolagen. To on odpowiada za to, że skóra jest gładka i dobrze napięta. Niestety po 30. roku życia jego ilość maleje, a jego braki powodują powstawanie zmarszczek. Działania zewnętrzne (np. w postaci kremów) mogę nie być wystarczającą pomocą dla skóry, dlatego Terapia zyskuje coraz większe uznanie wśród obecnych i przyszłych pacjentek. Co oznacza jej zastosowanie w praktyce? Zmęczona i pozbawiona witalności skóra odzyskuje młodzieńczy blask. Zmarszczki zostają wygładzone, a cera jest znów taka, jak kiedyś.Aminokwasowa Terapia Zastępcza jest skuteczna również w redukowaniu blizn potrądzikowych.

http://skin-smile.pl

http://www.evacure.co.uk/pl/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Gdy kremy do pielęgnacji nie pomagają
Oznaki upływu czasu dotykają każdą z nas. Często oprócz zmarszczek zmagamy się też z cellulitem czy rozstępami. Jak temu zaradzić? Kremy i preparaty dostępne w drogeriach nie pomagają? Codzienna, domowa pielęgnacja nie spełnia oczekiwań? Prawdopodobnie to czas, by poddać się skutecznym i dostępnym dla wszystkich metodom.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe