Środa, 23 października 2019r. Edwarda, Marleny, Seweryna
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Klinika Młodości Blanki Pawłowskiej nagrodzona

W finale plebiscytu „Prestiżowy Produkt Roku 2019”, którego gala odbyła się pod koniec marca w Warszawie, przyznano statuetki firmom wyróżniającym się jakością usług i uznaniem Klientów. Wśród zwycięzców znalazła się Klinika Młodości Blanki Pawłowskiej. Poznajcie szczegóły tej wyjątkowej gali połączonej z premierą książki Ilony Adamskiej.
Plebiscyt Prestiżowy Produkt Roku ma na celu wyróżnienie firm, które oferują wysoką jakość produktów i usług, kojarzą się z prestiżem oraz cieszą się satysfakcją Klientów.

Organizatorem plebiscytu jest magazyn ludzi sukcesu „Law Business Quality”, a jego pomysłodawczynią, redaktor naczelna pisma – Ilona Adamska. Ideą zrealizowanego po raz kolejny konkursu jest przede wszystkim wspieranie polskich marek, które wybijają się ponad przeciętność, zyskując uznanie Klientów i innych osób z branży. W jury plebiscytu zasiadły znane osobistości ze świata mediów i biznesu.

– Prestiż w biznesie to marka lub usługa, która nie tylko cieszy się uznaniem Klientów, ale przede wszystkim sprawia, że Klient czuje się wyjątkowo. Prestiż w biznesie określa elegancja, potencjał i misja. Klient, angażując się w proces zakupu wie, że kupuje jakość i zadowolenie. Prestiż w biznesie to biznes z klasą.– podsumowała Ilona Adamska, pomysłodawczyni konkursu. Statuetkę dla warszawskiej Kliniki Młodości podczas uroczystej gali z rąk redaktor naczelnej „Law Business Quality” odebrała Blanka Pawłowska.

– Cieszę się, że jakość usług świadczonych przez Klinikę Młodości została doceniona i wyróżniona w plebiscycie „Prestiżowy produkt roku 2019”. W każdej dziedzinie życia, a szczególnie w tej związanej z podkreślaniem urody i wydobywaniem piękna za pomocą zabiegów pielęgnacyjnych czy nieinwazyjnej medycyny estetycznej, liczy się chęć ciągłego doskonalenia i zadowolenie Klientów. Wysoka jakość usług pozwala nam nie tylko pozyskiwać kolejnych Klientów, a również przywiązać ich do siebie i sprawić, że chętnie rekomendują naszą Klinikę. – skomentowała Blanka Pawłowska, właścicielka Kliniki Młodości.

Klinika Młodości Blanki Pawłowskiej jest przykładem miejsca, które powstało z pasji, gdzie można poddać się nowoczesnym zabiegom z zakresu nieinwazyjnej medycyny estetycznej pod opieką profesjonalistów. To również przede wszystkim, zgodnie z ideą założycielki Kliniki, projekt realizujący kompleksowe podejście do atrakcyjnego wyglądu i zdrowia.

W tym roku finał plebiscytu „Prestiżowy Produkt Roku 2019” odbył się wraz z premierą książki Ilony Adamskiej “Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”, w której pojawiły się cenione nazwiska polskich gwiazd estrady, filmu czy dziennikarstwa m.in.: Katarzyna Pakosińska, Jolanta Fajkowska, Paulina Młynarska, Beata Pawlikowska, Monika Zamachowska, Anna Korcz, Joanna Brodzik.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Klinika Młodości Blanki Pawłowskiej nagrodzona
W finale plebiscytu „Prestiżowy Produkt Roku 2019”, którego gala odbyła się pod koniec marca w Warszawie, przyznano statuetki firmom wyróżniającym się jakością usług i uznaniem Klientów. Wśród zwycięzców znalazła się Klinika Młodości Blanki Pawłowskiej. Poznajcie szczegóły tej wyjątkowej gali połączonej z premierą książki Ilony Adamskiej.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe