Środa, 23 października 2019r. Edwarda, Marleny, Seweryna
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Aminokwasowa Terapia Zastępcza

Stanowią potężną broń w walce ze starzeniem się skóry. Wpływają na jej elastyczność, jędrność i odcień, są też podstawą normalnego wzrostu włosów i paznokci. Mowa o aminokwasach. Najnowsze badania pokazują, że coraz częściej zaczyna nam ich brakować. W jaki sposób temu zaradzić? Znamy odpowiedź. Przeczytajcie!
Cegiełki budujące zdrowie i piękno

Aminokwasy to malutkie cząsteczki tworzące białka, które stanowią główny materiał budulcowy organizmu. Białkiem jest m.in. kolagen, który odpowiada za stan skóry – jej gładkość i elastyczność. Aminokwasy świetnie nawilżają włosy, wzmacniają ich cebulki, regulują metabolizm w mieszkach włosowych, co zapobiega wypadaniu włosów i stymuluje ich wzrost. Z wiekiem zaczynamy tracić kolagen, co powoduje powstawanie zmarszczek. By uzupełnić jego braki oraz braki innych białek, warto zrobić to zaczynając od aminokwasów. Dlatego coraz większą popularnością cieszy się nowość wśród terapii regeneracyjnych, czyli Aminokwasowa Terapia Zastępcza JALUPRO®. Co wyróżnia ten preparat i dlaczego zyskuje tak duże uznanie zarówno lekarzy, jak i pacjentów?

Unikatowe połączenie

Innowacyjny preparat JALUPRO® Aminokwasowa Terapia Zastępcza to połączenie unikatowego kompleksu aminokwasów z kwasem hialuronowym. Kolagen jest skomplikowanym przestrzennie białkiem. Odpowiedzialne za jego produkcję fibroblasty, czyli komórki skóry właściwej, muszą wbudować w jego strukturę różne aminokwasy, niezbędne do tego, by włókna kolagenowe zachowały elastyczność. Są one rusztowaniem, które spaja właśnie kwas hialuronowy. Preparaty JALUPRO® dostarczają niezbędne aminokwasy, m.in. leucynę, L-prolinę czy L-lizynę, w postaci unikatowego kompleksu w połączeniu z kwasem hialuronowym, mającym właściwości silnie nawilżające. Dzięki nim można nie tylko zredukować oznaki starzenia w postaci utarty jędrności skóry, cieni pod oczami czy przebarwień, ale również świetnie sprawdza się w przypadku rozstępów czy blizn na wszystkich obszarach ciała. Co więcej 90-dniowa kuracja aminokwasami zmniejsza utratę włosów i wzmacnia je o ponad 20%.

Jeden preparat, wiele możliwości


Preparaty JALUPRO® dostępne są w formie wstrzykiwań, drinków do picia lub kremów. Co to oznacza w praktyce? Możemy wybrać, czy chcemy, aby zostały one metodą iniekcji wprowadzone w gabinecie medycyny estetycznej przez dyplomowanego lekarza czy poprzez suplementację i codzienną pielęgnację samodzielnie wolimy uzupełnić aminokwasowe braki. Najskuteczniej jest połączyć wszystko: od profesjonalnego zabiegu zaczynając, a kończąc na suplementacji i pielęgnacji, które podtrzymają efekty zabiegów iniekcyjnych.

Wyłącznym dystrybutorem marki JALUPRO® w Polsce jest firma SkinSolution.
www.skinsolution.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Aminokwasowa Terapia Zastępcza
Stanowią potężną broń w walce ze starzeniem się skóry. Wpływają na jej elastyczność, jędrność i odcień, są też podstawą normalnego wzrostu włosów i paznokci. Mowa o aminokwasach. Najnowsze badania pokazują, że coraz częściej zaczyna nam ich brakować. W jaki sposób temu zaradzić? Znamy odpowiedź. Przeczytajcie!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe