Czwartek, 19 wrzesnia 2019r. Januarego, Konstancji, Leopolda
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Monika Patkowska o Feng - Shui

Sztuka Feng - Shui (inaczej wiatr i woda) przedstawia dwa najważniejsze żywioły, jakie rządzą naszym życiem. Ich symbolami są też pewne przedmioty codziennego życia. Usytuowawszy je w odpowiednim miejscu wzmocni się pozytywną energię sprzyjającą powodzeniu całej rodziny. Jak to wygląda w praktyce?
W każdym domu jest osiem stref życia: strefa Pomocnych ludzi, Kariery, Wiedzy, Rodziny, Bogactwa, Sławy, Małżeństwa oraz Dzieci. Każdej z tych ośmiu stref odpowiadają kolory wzmacniające pozytywną energię. Możemy w tych miejscach położyć przedmioty odpowiadające odpowiednim odcieniu.

Ogólnie rodzina to barwa zielona, więc polepszymy swoje relacje i więzi z najbliższymi stawiając w tej strefie np.kwiaty. Bogactwo ogólnie pojęte w aspekcie materialnym symbolizuje czerwień oraz złoto. Sławie i karierze również odpowiada czerwień, a małżeństwu czerwień oraz biel. Dzieci to przede wszystkim barwa biała, a przyjaciele i bliscy znajomi to biel, szarości i czerń. Wiedza to czerń oraz zieleń.

Z ciekawostek istnieją tzw. CZTERY PRZYKAZANIA FENG - SHUI:

1) Przejrzyj domowe sprzęty oraz zebrane przez lata przedmioty. Wszystko co zepsute lub od dawna nie używane powinno powędrować do kosza.

2) Nie zatrzymuj rzeczy, które ci się nie podobają. One tylko zabierają twoją życiową przestrzeń.

3) Walcz z nieporządkiem w otoczeniu, wietrz i sprzątaj swoje mieszkanie, gdyż czystość wspomaga prawidłowe krążenie energii.

4) Dopilnuj, by naprawić wszelkie usterki i niedociągnięcia w mieszkaniu. Cieknące krany czy skrzypiące drzwi sprawiają, że wokół nas ubywa dobrej energii.

Monika Patkowska, lifecoach 

Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Monika Patkowska o Feng - Shui
Sztuka Feng - Shui (inaczej wiatr i woda) przedstawia dwa najważniejsze żywioły, jakie rządzą naszym życiem. Ich symbolami są też pewne przedmioty codziennego życia. Usytuowawszy je w odpowiednim miejscu wzmocni się pozytywną energię sprzyjającą powodzeniu całej rodziny. Jak to wygląda w praktyce?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

spróbuję --aby było dobrze
Anonim 2019-07-03 20:05:35
Sprobuje .
Katarzyna 2019-07-03 19:52:52
Ciekawe. Wypróbuję względem mieszkania.
Anonim 2019-07-03 19:45:32


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe