Poniedziałek, 14 października 2019r. Alany, Damiana, Liwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Najnowsza kolekcja marki Classa

Stworzenie własnego wizerunku na ten wielki dzień jest niewątpliwie bardzo ważnym i trudnym elementem w całej machinie przygotowań ślubno-weselnych. Chcemy wyglądać pięknie i niepowtarzalnie. Olśnić wyglądem swojego przyszłego męża, rodzinę i gości.
Wybór naszej kreacji powinien być połączeniem marzeń i możliwości, dostosowany do osobowości i temperamentu.

W modzie, również ślubnej, możemy się spotkać dwoma postawami: „mniej znaczy więcej” oraz „im więcej tym lepiej”. Wybór to kwestia osobowości i naszych upodobań. A jak powszechnie wiadomo „o gustach się nie dyskutuje”, dlatego też jeśli dobrze czujecie się w falbanach, draperiach, cekinach, koralikach, koronkach, gipiurach to styl idealny dla Was.

W sukniach bogato zdobionych często występuje taki schemat fasonu: dopasowany gorset na górze oraz szeroka spódnica. Gorset najczęściej wyszywany cekinami, perłami, kryształkami Svarowskiego lub pokryty haftami, gipiurą, koronką. Spódnica sukni szeroka, osadzona na halce z draperiami, falbanami ułożonymi kaskadowo, asymetrycznie, wzdłuż, wszerz, na ukos etc.

Do takiej sukni jak najbardziej pasuje welon. Może być krótki, długi a nawet bardzo długi- pełniący rolę trenu- rozpościerać się za panną młodą idącą do ołtarza. Może też być jedno lub kilku warstwowy, zdobiony jak suknia, kryształkami, perełkami. Musi współgrać z suknią, być jej częścią.

Firma Classa propnuje również suknie nietypowa, oryginalne dla bardzo odważnych panien młodych. Zdecydują się na nią niepokorne, z dużym temperamentem a może te panny młode, które inną stylizację maja już za sobą.

Taką suknie charakteryzuje nowoczesny design często oparty na inspiracji pokazami haute couture. Taki unikatowy wizerunek z pewnością zapadnie na długo w pamięć wszystkim weselnikom.

Zobacz co proponuje swoim klientkom firma Classa.

Być może znajdziesz coś dla siebie.

Źródło: www.slub-wesele.pl
Więcej informacji na www.classa.com.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 3,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Najnowsza kolekcja marki Classa
Stworzenie własnego wizerunku na ten wielki dzień jest niewątpliwie bardzo ważnym i trudnym elementem w całej machinie przygotowań ślubno-weselnych. Chcemy wyglądać pięknie i niepowtarzalnie. Olśnić wyglądem swojego przyszłego męża, rodzinę i gości.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

mi też podobają sie 1,3 i 4
miki24 2009-05-15 19:38:12
dobrze ze nie muszę wybierać którejś na swój ślub:P
Nico 2009-05-15 12:53:12
1, 3 i 4 swietne!
agnieszka12 2009-05-14 18:20:30


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe