Sobota, 21 wrzesnia 2019r. Darii, Mateusza, Wawrzyńca
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Jakie skarby kryje damska torebka?

Kopertówka, klasyczna, sportowa, elegancka. Każda z nas wie, że jest ona najważniejszym dodatkiem do kobiecego stroju. Damska torebka jest swoistego rodzaju osobistym dziennikiem i pamiętnikiem właścicielki. Czymś w rodzaju przyjaciółki. Skrywa najskrytsze tajemnice, upodobania i jest, wbrew pozorom, bardzo intymną częścią garderoby.
Co zatem współczesne kobiety noszą w torebce? Wraz z marką WOJEWODZIC zapytaliśmy o to kilka kobiet biznesu.

- Torebka kobiety jest już niemal przysłowiowym miejscem, w którym możemy spodziewać się … niespodziewanego. Jak twierdzą mężczyźni – jest w niej bałagan. My twierdzimy, że jest w niej wszystko czego potrzebuje kobieta! Czyli kosmetyki do malowania, kalendarz, tabletki przeciwbólowe, telefon, portfel, itd.
- mówi Ilona Adamska, redaktor naczelna magazynu Imperium Kobiet. - Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez torebki. - dodaje.

 


- Dla mnie torebka jest niezwykle istotnym, niezbędnym wręcz dodatkiem. Jednak nie może być nudna. Musi być wyrazista i pomieścić milion rzeczy, których potrzebuję na co dzień. Zwłaszcza laptopa.- mówi Gabrysia Gabor, szefowa agencji reklamowej z Krakowa.

- W mojej torebce nie może zabraknąć zapasowych rajstop, telefonu, portfela i pomadki do ust. To podstawowe rzeczy, których nigdy nie zapominam. -
wyznaje Renata Dziewońska, architekt z Warszawy.

Statystyczna Polka posiada średnio 6 torebek, młodsze dziewczyny, szczególnie te zamieszkujące duże miasta, potrafią mieć ich dużo więcej - 11% kobiet ma w szafie nawet powyżej 10 torebek! Jak pokazały badania, kobiety do 40. roku życia posiadają więcej torebek niż starsze respondentki. Polki dobierają torebki pod względem koloru i kształtu, jednak nie zapominają także o dopasowywaniu ich do butów i własnego stylu.

 


- Polki mają do torebek bardzo emocjonalny stosunek, przypisują im określone role, emocje, skojarzenia. Jak pokazały badania, kobiety najczęściej opisują swoje torebki jako „tragarz – pomocnik” oraz jako „ozdobnik”. Określają torebkę jako „pomocnik”, gdyż pozwala im zabrać niezbędne akcesoria, typu klucze, kosmetyki. Co ciekawe, służy im także jako torba „na zakupy” czy do zabrania niezbędnych przedmiotów na spacer z dzieckiem. Torebka występująca w roli ozdoby podkreśla ubiór kobiety, pozwala jej poczuć się kobieco i elegancko. Ciekawa barwa, oryginalny kształt czy fantazyjne dodatki sprawiają, że doskonale sprawdza się w roli ozdoby
- czytamy w artykule pt. Torebka współczesnej Polki, zamieszczonym na jednym z kobiecych portali.

Stylistka Ewa Nierzwicka związana z magazynem Law Business Quality, stylizująca sesje dla marki WOJEWODZIC, zauważa, że torebka to przede wszystkim sposób wyrażania siebie. Ważny element wyglądu. Niezbędny dodatek do każdej stylizacji. Torebka - jej zdaniem - to jeden z głównych atrybutów kobiecości.

 


Jeśli szukasz więc modnej, stylowej i wykonanej z największą starannością torebki, która pomieścić wszystkie Twoje skarby, koniecznie odwiedź stronę www.wojewodzic.com.pl.

PRZYPOMINAMY O TRWAJĄCEJ PROMOCJI - 50% NA WSZYSTKIE LETNIE KOLORY!

I.D.MEDIA
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Jakie skarby kryje damska torebka?
Kopertówka, klasyczna, sportowa, elegancka. Każda z nas wie, że jest ona najważniejszym dodatkiem do kobiecego stroju. Damska torebka jest swoistego rodzaju osobistym dziennikiem i pamiętnikiem właścicielki. Czymś w rodzaju przyjaciółki. Skrywa najskrytsze tajemnice, upodobania i jest, wbrew pozorom, bardzo intymną częścią garderoby.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe