Poniedziałek, 14 października 2019r. Alany, Damiana, Liwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Udany urlop? Wakacje nad Narwią!

Mogli się o tym przekonać goście Hotelu Narvil Conference & Spa, którzy mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowych warsztatach. Poprowadziła je znana fotografka Lidia Popiel. Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w malowniczym otoczeniu przyrody – Hotel Narvil Conference & Spa pod Serockiem kusi spragnionych chwili wytchnienia w atrakcyjnych okolicznościach.
Położony nad brzegiem Narwi, niedaleko ujścia Bugu, i wydawać by się mogło w samym sercu lasu, pozwala się odprężyć, zrelaksować, a zarazem aktywnie i ciekawie spędzić wolny czas. Możliwości jest wiele – od spacerów i wycieczek rowerowych po urokliwych trasach w okolicy hotelu, poprzez sporty wodne czy rejsy, po bogatą ofertę SPA i w końcu znakomite jedzenie serwowane przez wielokrotnie nagradzaną restaurację Aruana, która zachwyca zarówno smakiem, jak i wyglądem dań. To nie wszystko.

Tego lata Hotel Narvil przygotował dla swoich gości cykl spotkań z wyjątkowymi gośćmi. Jednym z nich była znana fotografka Lidia Popiel.

Modelka, która pokochała fotografię i stanęła po drugiej stronie obiektywu. Fotografowała wiele polskich gwiazd, pracowała dla takich magazynów jak „Zwierciadło” czy „Pani”. Podejmuje i wspiera liczne inicjatywy i akcje społeczne. Jest wykładowczynią Warszawskiej Szkoły Filmowej, a także Ambasadorką Polskiego Bursztynu. Niezwykła kobieta i wspaniała artystka – Lidia Popiel.

Tego lata swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem za obiektywem aparatu podzieliła się z gośćmi Hotelu Narvil. Wyjątkowe warsztaty odbyły się w lipcu, gromadząc liczne grono uczestników – zarówno biegłych w sztuce fotografii, jak i początkujących w tej dziedzinie.

 


Pierwszego dnia uczestnicy warsztatów z Lidią Popiel mogli poznać jej dorobek fotograficzny i wiele anegdot towarzyszących tym najbardziej znanym, jak i mniej eksponowanym szerszej publiczności zdjęć fotografki. Inspirującą rozmowę, okraszoną znakomitymi obrazami, przeprowadziła redaktor naczelna Pulsu Piękna Dominika Jaśkowiak.

Drugi dzień poświęcony został praktyce. Mimo że aura nie dopisała i w godzinach przedpołudniowych padał deszcz, uniemożliwiając warsztaty w plenerze, to fantastycznie skonstruowany architektonicznie Hotel Narvil rekompensował niesprzyjającą pogodę. Uczestnicy pod okiem i kierunkiem mistrzyni wykonywali sobie nawzajem portrety. Był też czas na wymianę spostrzeżeń i doświadczeń, na koniec również wspólne zdjęcia.

Przyjemne z pożytecznym oraz teoria połączona z praktyką to recepta na udany urlop. Oczywiście nad Narwią!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Udany urlop? Wakacje nad Narwią!
Mogli się o tym przekonać goście Hotelu Narvil Conference & Spa, którzy mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowych warsztatach. Poprowadziła je znana fotografka Lidia Popiel. Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w malowniczym otoczeniu przyrody – Hotel Narvil Conference & Spa pod Serockiem kusi spragnionych chwili wytchnienia w atrakcyjnych okolicznościach.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2019 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe