Sobota, 22 czerwca 2024r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Marka Społecznie Odpowiedzialna 2019

Corporate Social Responsibility (CSR) nie jest w Polsce czymś nowym. Pomaganie innym, udział w akcjach charytatywnych, dbanie o ekologię ale również i o dobro pracowników znalazło stałe miejsce w polityce nie tylko dużych korporacji, ale również mniejszych firm. Także tych jednoosobowych.
Firmy, które prowadzenie swojej działalności biznesowej opierają nie tylko na chęci zysku, ale właśnie przede wszystkim na działaniach CSR-owych, zyskują w oczach Klientów, społeczeństwa, interesariuszy znacznie więcej.

Działania CSR to także odpowiedzialne podejście do pracowników, dbanie o ich dobro, miłą atmosferę w pracy oraz tworzenie rozwiązań, z których czerpie całe społeczeństwo.

Jak pokazują ostatnie badania, w perspektywie najbliższego roku, właśnie te firmy, które mają dobrze rozwinięty system CSR, będą przejmować udział w rynku firm, które nie są odpowiedzialne społecznie, bowiem ponad 62% konsumentów chętniej wybiera produkty firm, które są przyjazne dla środowiska, minimalizują negatywne skutki własnej działalności. Firmy, które pomagają innym, angażują się w działalność społeczną i charytatywną.

– Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że ekologia, CSR, troska o naszą Planetę i środowisko już teraz mają realny wpływ na decyzje konsumentów i klientów. Stosowanie zasad społecznej odpowiedzialności biznesu przynosi korzyści zarówno dla samej firmy i jej pracowników, jak i otoczenia.
– mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni plebiscytu “Marka Społecznie Odpowiedzialna 2019” organizowanego przez magazyn Imperium Kobiet.

– Dzięki aktywnej działalność na rzecz środowiska, ale także osób potrzebujących (poprzez organizowanie akcji charytatywnych) kreujemy pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa, budujemy mocną pozycję na rynku. Zwiększamy zainteresowanie nowych inwestorów. Budujemy również lepsze relacje z lokalną społecznością. Przede wszystkim jednak pozytywnie zapisujemy się w świadomości konsumentów, jako firma, która jest odpowiedzialna, uczciwa, wiarygodna. – wylicza Ilona Adamska.

Jeśli jesteś firmą, która:

– wspiera środowisko
– której problemy naszej planety nie są obojętne
– która organizuje akcje społeczne, charytatywne
– która angażuje się w pomoc potrzebującym
– która dba o dobrą atmosferę w swojej firmie i dba o dobro swoich pracowników

to plebiscyt jest właśnie dla Ciebie.

JAK ZGŁOSIĆ FIRMĘ DO KONKURSU?

Wyślij na adres redakcji: REDAKCJA@IKMAG.PL opis Twojej firmy i projektów, które robisz / robiłaś do tej pory. Opisz dokładnie na czym polegają działania CSR-owe prowadzone w Twoim przedsiębiorstwie / korporacji. Do zgłoszenia możesz dołączyć również kilka zdjęć z projektów CSR, które do tej pory zrealizowałaś.

UDZIAŁ W KONKURSIE JEST BEZPŁATNY!!!


Na zgłoszenia czekamy 10 listopada!

ZWYCIĘZCY KONKURSU ZOSTANĄ WYŁONIENI POPRZEZ GŁOSOWANIE SMS-OWE ORAZ W DRODZE GŁOSOWANIA JURY W SKŁAD KTÓREGO WCHODZĄ DZIENNIKARZE REDAKCJI IMPERIUM KOBIET ORAZ MONIKA ZAMACHOWSKA – AMBASADORKA PROJEKTU.

W drodze głosowania SMS-owego wybierzemy trzech zwycięzców.
W drodze głosowania JURY – siedmiu zwycięzców.

Łącznie przyznamy 10 statuetek. Pozostałe firmy otrzymają certyfikaty “Marka Społecznie Odpowiedzialna 2019”.

*** Głosowanie SMS-owe wystartuje 11 listopada i potrwa 3 dni.

Werdykt jury zostanie ogłoszony 21 listopada podczas spotkania networkingowego, które odbędzie się w Centrum Biznesowym Ogrodowa 58 w Warszawie o godzinie 19.30. Gościem Specjalnym wydarzenia będzie znana i ceniona prezenterka telewizyjna Monika Zamachowska.

Koszt udziału w spotkaniu – 130 zł (w cenie zawarty jest catering, lampka wina, certyfikat).

Przelewu należy dokonać na nr konta wydawnictwa I.D.MEDIA – 48 1090 2590 0000 0001 3273 9074 w tytule wpisując: SPOTKANIE NETWORKINGOWE.

*** Wystawiamy faktury!

Bilety na spotkanie dla osób towarzyszących będą do nabycia na stronie EKOBILET.PL.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Marka Społecznie Odpowiedzialna 2019
Corporate Social Responsibility (CSR) nie jest w Polsce czymś nowym. Pomaganie innym, udział w akcjach charytatywnych, dbanie o ekologię ale również i o dobro pracowników znalazło stałe miejsce w polityce nie tylko dużych korporacji, ale również mniejszych firm. Także tych jednoosobowych.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów. Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz. Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!
Claudia Klein 2020-04-13 19:29:07


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe