Sobota, 4 grudnia 2021r. Barbary, Hieronima, Krystiana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Malowane Życie. Historia malowana życiem…

Znasz kogoś, kto w obliczu braku perspektyw, miłości i przyjaźni dostałby stary dom z historią i nie rzucił wszystkiego, aby się schować albo zacząć wszystko od nowa? Czy Daria wykorzysta swoją szansę? Czy wybaczy matce lata bez poczucia miłości? Czy odpuści żal i złość? Czy wybaczenie przychodzi na koniec dnia? Czy noc otula namiętnością?
„Malowane Życie” to historia o trzech pokoleniach kobiet, które dokonują niemal identycznych wyborów. Czy można przerwać krąg cierpienia i zacząć żyć inaczej?

Wiele pytań i wiele odpowiedzi przeplatanych uczuciami i wachlarzem emocji. Samotność i zapach farby.

Daria nie ma pojęcia, jak bardzo zmieni się jej życie, kiedy odbierze telefon od notariusza. Nagle jej życie nabierze rozpędu, a ona spróbuje nie rozbić się o ścianę swoich lęków i ograniczeń.

Ada nigdy nie planowała kogokolwiek skrzywdzić, a już na pewno swojej rodziny. Nie miała też świadomości, że miłość ma wiele form i wyraża się w takich zdaniach, które nie zawsze do wszystkich docierają. Zbudowała mur, który musi rozbić własną głową – właśnie wtedy, gdy postanowi wyjawić rodzinną tajemnicę.

Kim jest Joanna?

Jak bardzo wojenne doświadczenia wpływają na późniejsze życie i wybory?

Czy stary dom, w którym dotąd nikt nie czuł się szczęśliwy, będzie świecił blaskiem?

Kto stanie najlepszym przyjacielem Darii?

Od czego Ada rozpocznie późną starość?

Czy mężczyźni wyjdą z wody i wrócą do swoich kobiet?

Daria postanawia posłuchać głosu serca i babci. Wyciąga sztalugi i maluje swoje…

Nowa powieść Barbary Grzymkowskiej-Blok według jej czytelniczek pochłania i jednocześnie skłania do refleksji. Motywuje, aby spojrzeć na siebie, zacząć nowe życie i cieszyć każdym dniem. W tej książce nie ma gotowych rozwiązań, uświadamia, że zmiana to długi proces. Droga do siebie.

Do kupienia na stronie autorki https://www.barbaragrzymkowska-blok.pl/ksiazka-malowane-zycie/

Barbara Grzymkowska-Blok  - szalona, wesoła i energiczna mama czwórki. Z wykształcenia polonistka, która Świat ubiera w słowa, a z zawodu florystka, która upiększa każdą życiową przestrzeń. Po wielu zawirowaniach życiowych postanowiła wspierać Kobiety mentalnie w ich drodze do Pięknego życia – pomaga im rozkwitać po kryzysie, prowadząc warsztaty dla kobiet. Autorka powieści „Osobista wojna” oraz „Malowane Życie”, książki o kobietach, które podejmują podobne decyzje i próbują żyć po swojemu. Jest pasjonatką Pięknego Życia, z którego zrobiła własną filozofię. Mieszka we Wrocławiu, cudownym mieście spotkań, ale uwielbia podróże małe i duże.

„Malowane Życie”
Wydawnictwo Florysztuka
Barbara Grzymkowska-Blok
Wrocław 2020 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Malowane Życie. Historia malowana życiem…
Znasz kogoś, kto w obliczu braku perspektyw, miłości i przyjaźni dostałby stary dom z historią i nie rzucił wszystkiego, aby się schować albo zacząć wszystko od nowa? Czy Daria wykorzysta swoją szansę? Czy wybaczy matce lata bez poczucia miłości? Czy odpuści żal i złość? Czy wybaczenie przychodzi na koniec dnia? Czy noc otula namiętnością?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2021 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe