Sobota, 4 grudnia 2021r. Barbary, Hieronima, Krystiana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Brytyjski bestseller Mama na 5. Przybij piątkę!

Dzieci są wspaniałe, słodkie, szczere i przynoszą wiele radości – nie bez kozery nazywamy je pociechami. Często jednak nie do końca wiemy, jak spędzić z nimi czas, czym je zająć, być może nawet przeraża nas wizja, że pół dnia zajmie nam główkowanie nad (koniecznie) edukacyjnym zadaniem, a dziecko je całkiem oleje, załamka, czy też wydamy kolejne dziesiątki złotych na najmodniejsze zabawki, które maluch zaraz rzuci w kąt.
Tymczasem okazuje się, że zabawy mogą być proste, a ich przygotowanie może zająć nam jedynie 5 minut. Co ważniejsze, to samo dotyczy sprzątania po fakcie! Książka „Mama na 5. Przybij piątkę!” to kopalnia przepisów na ponad 150 aktywności sprawiających mnóstwo radości i dzieciom, i wam. Dzieciaki to też ludzie, tylko skąpych rozmiarów, i wspaniale jest móc z nimi dzielić frajdę! Na dodatek Daisy Upton proponuje gry i zabawy, do których przygotowania wystarczą domowe przedmioty, a bardzo często tylko papier i coś do pisania, wow! Krótko mówiąc: prostota, zero bałaganu, oszczędność czasu, zdążycie nastawić pranie i wypić filiżankę herbaty i wszyscy będą świetnie się bawić. Win – win!

Satysfakcjonujące rodzicielstwo to marzenie wielu z nas. Wcale nie musi ono oznaczać przekazywania małym latoroślom „wielkich mądrych rzeczy”, nie trzeba też mieć dyplomu artystycznego ani tego z cierpliwości. Wystarczy poświęcić dzieciakom dosłownie 5 minut pełnego zaangażowania i uwagi. Takie podejście niezwykle odciąża przytłoczonych rodziców, dzieci zaś dzięki zamieszczonym w książce pomysłom same zainteresują się proponowaną im niepostrzeżenie aktywnością, będą wybornie się bawić i jednocześnie rozwijać umiejętności z zakresu motoryki, czytania i liczenia, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy.

Znajdziecie tu propozycje zabaw w wannie, na plaży czy w parku  na deszczowy dzień czy dłuuugie popołudnie. No i oczywiście w kuchni i salonie! Przeznaczone są dla maluchów w wieku od roku do pięciu lat, ale chętnie biorą w nich udział również starsze dzieci. Co ważne, doskonale sprawdziły się w czasie długotrwałego już zamknięcia w czasie pandemii – czy może być bardziej wymagający test? Podnoszenie na duchu i rodziców, i dzieci zyskało dodatkową wielką wartość.

Kim jest Daisy Upton?

Mieszkająca w Chesire autorka „Mamy na 5. Przybij piątkę!” to matka dwójki dzieci – sześcioletniego Ewana i czteroletniej Florence; jedna z bardziej znanych w Wielkiej Brytanii blogerek (Five Minute Mum) i podkasterek (Not another Mummy).Wcześniej była dziennikarką sportową, ale podczas jednego z dziecięcych meczów piłki nożnej odkryła powołanie do zajmowania się szkrabami i zaczęła pracować jako asystentka nauczyciela nauczania początkowego. Daisy wykorzystała swoje doświadczenie, żeby dzielić się pomysłami na zabawy dla małych dzieci. Oferowała w ten sposób pomoc najpierw własnym przyjaciołom, a odkąd przeniosła się do sieci w 2018 roku, pomaga rodzicom na całym świecie.

Zamów książkę w przedsprzedaży w najlepszej cenie już teraz!

http://bit.ly/mama-na-5
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Brytyjski bestseller Mama na 5. Przybij piątkę!
Dzieci są wspaniałe, słodkie, szczere i przynoszą wiele radości – nie bez kozery nazywamy je pociechami. Często jednak nie do końca wiemy, jak spędzić z nimi czas, czym je zająć, być może nawet przeraża nas wizja, że pół dnia zajmie nam główkowanie nad (koniecznie) edukacyjnym zadaniem, a dziecko je całkiem oleje, załamka, czy też wydamy kolejne dziesiątki złotych na najmodniejsze zabawki, które maluch zaraz rzuci w kąt.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2021 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe