Środa, 4 sierpnia 2021r. Dominiki, Dominika, Protazego
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Kolekcja wiosna-lato 2021 Lee Jeans

Kolekcja wiosna-lato 2021 Lee Jeans to przykład profesjonalizmu i długiej tradycji marki w tworzeniu idealnie dopasowanych do sylwetki fasonów. Znalazły się w niej podstawowe modele, które świetnie leżą na różnych typach sylwetek. Marka zachęca swoich klientów do znalezienia idealnie dopasowanego do swojej sylwetki fasonu.
Nawiązując do słynnej kampanii z roku 1948 – Lee Fits ’Em All, kolekcja ta potwierdza ideę o uniwersalności i egalitarności denimu, która przyświeca marce. Jest ona również dowodem na to, że Lee Jeans od samego początku tworzy dżinsy, które od zawsze wyznaczały kierunek w historii denimu i definiowały indywidualny styl.

W kolekcji męskiej w świetle jupiterów pojawią się takie modele jak Luke, Malone i Daren oraz nowy fason West, który uzupełni linię podstawowych fasonów dla mężczyzn.

Luke to nowoczesne hybrydowe dżinsy, które łączą dopasowany, wąski krój i delikatnie zwężane nogawki. W przypadku modelu Austin nogawki są jeszcze węższe w kostce, ale oferują więcej miejsca w udzie. Daren to natomiast klasyczny krój z prostymi nogawkami i zapięciem na zamek. Nowość w sezonie wiosna-lato 2021 – model West – to luźny fason z prostymi nogawkami, od uda aż po kostkę.

W kolekcji damskiej na uwagę zasługuje cieszący się niezwykłą popularnością model Carol, dżinsy Breese Boot, model Scarlett High i nowy krój – Stella Tapered – ze zwężanymi nogawkami. Carol to wąskie w biodrach dżinsy o skróconym kroju z prostymi nogawkami i wysokim stanem. Breese Boot są dopasowane w górnej części, ściśle otulają sylwetkę w biodrach i udach, a następnie się rozszerzają. Fason Wide Leg to efektowny krój z wysokim stanem i szerokimi nogawkami od bioder po kostki. Nowe stylowe dżinsy Stella Tapered mają wysoką talię, luźny krój i zwężane nogawki.

Kolekcja wiosna-lato 2021 daje szansę na znalezienie ulubionego fasonu lub kilku, które stworzą denimową bazę garderoby. Są to kroje, które dobrze leżą na wielu różnych sylwetkach, co było główną ideą przyświecającą tworzeniu kolekcji wiosna-lato 2021. Każdy model jest dostępny w ekologicznym wydaniu, między innymi z bawełny organicznej, a podczas produkcji innych wybranych fasonów wykorzystano innowacyjne techniki barwienia, na przykład pianowe barwienie Indigood, które nie zużywa wody i wykorzystuje o wiele mniej energii, oraz Crystal Clear – proces, w którym zużycie wody również zredukowano do zera.

Kolekcja kultowych fasonów Lee Jeans na sezon wiosna-lato 2021 daje każdemu szansę na znalezienie idealnej pary dżinsów. Spodni, w których każdy świetnie wygląda i dobrze się czuje. O Lee Lee® jest marką denimową z ponad 130-letnią historią i bogatym dziedzictwem, która od wielu lat z wielkim sukcesem przyczynia się do popularności odzieży denimowej na świecie. Łącząc bogatą historię z tradycją i nowoczesnymi innowacjami, Lee® od wielu lat wyznacza nowe trendy, oferuje modne kolekcje i dowodzi, że denim to o wiele więcej niż tylko ubrania robocze.

Lee jest częścią globalnej marki odzieżowej Kontoor Brands.

@leejeanseurope
#LeeFitsMe
#LeeJeans lee.com
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Kolekcja wiosna-lato 2021 Lee Jeans
Kolekcja wiosna-lato 2021 Lee Jeans to przykład profesjonalizmu i długiej tradycji marki w tworzeniu idealnie dopasowanych do sylwetki fasonów. Znalazły się w niej podstawowe modele, które świetnie leżą na różnych typach sylwetek. Marka zachęca swoich klientów do znalezienia idealnie dopasowanego do swojej sylwetki fasonu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2021 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe