Środa, 4 sierpnia 2021r. Dominiki, Dominika, Protazego
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Te okulary pozwolą odkryć prawdziwe oblicze

Okulary można po prostu założyć i nosić. Ale można też dzięki nim pokazać światu swoją prawdziwą twarz - nieskrępowaną konwenansami. Z zakulisowych doniesień wynika, że nowa kolekcja UNOFFICIAL będzie zaproszeniem na poszukiwanie prawdziwego JA, zgodnie z mottem marki: Meet your UNOFFICIAL you.
Nie daj się zasłonić

Czasem nie wiadomo jak wyrazić siebie, a czasem przytłacza nas presja, by podążać za pożądanym schematem. Nadchodzi jednak taki moment, kiedy dojrzewa sprzeciw i chęć, by przełamać konwencje i odsłonić swoje prawdziwe oblicze. Tej wiosny UNOFFICIAL przychodzi z pomocą wszystkim tym, którzy subtelnie, a jednocześnie wyraziście chcą zademonstrować swoją indywidualność.

Już od kwietnia we wszystkich salonach Vision Express znajdą się wyjątkowe, damskie i męskie propozycje marki z najnowszej kolekcji. Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy poszukują swobody i osobistej przestrzeni. To nie jest kolejny brand rodem z ekskluzywnych butików.

Okulary UNOFFICIA – zarówno korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne – są w zasięgu każdego, bo każdy powinien móc podkreślić swoją wyjątkowość.

 


Wolność wyboru


Nie ma swobody bez możliwości wyboru. Dlatego UNOFFICIAL proponuje aż 300 modeli dopasowanych do najważniejszych, tegorocznych trendów i zróżnicowanych osobowości. Czym cechują się propozycje UNOFFICIAL i co będzie można znaleźć w kolekcji? Zdradzamy nieco szczegółów. 

UNOFFICIAL to:

EKSPRESYWNY CZAR

ZACHWYCAJ BEZ OGRANICZEŃ

ULOTNA DELIKATNOŚĆ CZYLI POWIEW ROMANTYCZNYCH MARZEŃ

MŁODY DUCH

NIE OGRANICZAJ SIĘ WIEKIEM

SAMOPOCZUCIE DOBRE Z WYBORU

RUCH, AKTYWNOŚĆ, ŚWIADOMOŚĆ

NASTOLETNI ZAPAŁ

ZOBACZ ŚWIAT NIEOPRAWIONY W OCZYWISTOŚĆ

ODKRYJESZ SWOJE OBLICZE?

 


W Polsce produkty marki UNOFFICIAL będą dostępne we wszystkich salonach oraz w sklepie internetowym Vision Express. Więcej informacji na www.visionexpress.pl.

Marka UNOFFICIAL debiutuje na światowym rynku w kwietniu 2021. Została zaprojektowana w zgodzie z potrzebami rynku oraz empatycznym podejściem do klientów, z uwzględnieniem zarówno ich bieżących, jak I spodziewanych, przyszłych pragnień. Motto marki brzmi „Meet Your Unofficial You” i stanowi zaproszenie do eksploracji własnej osobowości. UNOFFICIAL to marka należąca do portfolio GrandVision, światowego lidera w branży optycznej. Więcej informacji na www.grandvision.com.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Te okulary pozwolą odkryć prawdziwe oblicze
Okulary można po prostu założyć i nosić. Ale można też dzięki nim pokazać światu swoją prawdziwą twarz - nieskrępowaną konwenansami. Z zakulisowych doniesień wynika, że nowa kolekcja UNOFFICIAL będzie zaproszeniem na poszukiwanie prawdziwego JA, zgodnie z mottem marki: Meet your UNOFFICIAL you.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2021 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe