Sobota, 4 grudnia 2021r. Barbary, Hieronima, Krystiana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Polecamy: Tajemnica Coca-Coli odkryta?

Kto z nas nie zna słodkiego smaku popularnego bursztynowego napoju? Choć wielu starało się poznać tajemnicę, jaka się za nim kryje, jeszcze nikomu się to nie udało. A może właśnie udało się to młodemu Amerykaninowi? Czy w pamiętniku Raya odnajdziemy prawdziwy przepis? Czy kultowa zagadka została odkryta?
Sięgnij po Tajemnicę Coca-Coli i przekonaj się sam!

Jednak… Czy odważysz się zajrzeć do czyjegoś pamiętnika?

Nowość od Wydawnictwa Novae Res!

Tajemnica Coca-Coli autorstwa Michała Matlengiewicza właśnie trafiła w ręce czytelników! By odkryć jeden z najpilniej strzeżonych na świecie przepisów, potrzeba czegoś znacznie więcej niż szczęścia.

Tajemnica Coca-Coli to jeden z najpilniej strzeżonych sekretów wszechczasów. Trzymasz w ręku pamiętnik Raya, chłopaka, który w wyniku niefortunnego zakładu wchodzi w posiadanie niezwykle cennej wiedzy o tym kultowym napoju. To pełna napięcia, a zarazem zabawna opowieść o wchodzącym w dorosłość małomiasteczkowym osiemnastolatku, który z zahukanego fajtłapy staje się człowiekiem sukcesu. Pomaga mu w tym pewna piękna dziewczyna i uczucie, jakie się między nimi rodzi. Śmiech, wielkie emocje i jeszcze większe wyzwania…

FRAGMENT KSIĄŻKI

Przyglądałem się puszce coli, szefowa także. Na sali zapanowała grobowa cisza. Nie było słychać nawet muchy, może dlatego, że pomieszczenie było klimatyzowane i nie otwierano okien. Wszyscy wstrzymali oddechy i wlepili we mnie wzrok.
– A gdybyś tak napisał o tajemnicy smaku napoju, który trzymasz w ręku? O jego tajemnym składniku? Dostałbyś etat, stanowisko mojego zastępcy i może nawet udziały w gazecie... – rzuciła szefowa z szyderczym uśmiechem.
– JASNE! – krzyknąłem z zadowoleniem. – Może być na przyszły tydzień?
Cała sala ryknęła śmiechem. Nikt nie brał mnie na poważnie. Pewnie myśleli, że nie dam rady. Ale ja dam radę, bo przecież co to za problem napisać o tajemnicy ogólnodostępnego napoju… Na pewno dawali na niego przepis w jakiejś telewizji śniadaniowej, a skład jest na etykiecie albo w necie…
Na pewno…

Książkę poleca Planeta Kobiet.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Polecamy: Tajemnica Coca-Coli odkryta?
Kto z nas nie zna słodkiego smaku popularnego bursztynowego napoju? Choć wielu starało się poznać tajemnicę, jaka się za nim kryje, jeszcze nikomu się to nie udało. A może właśnie udało się to młodemu Amerykaninowi? Czy w pamiętniku Raya odnajdziemy prawdziwy przepis? Czy kultowa zagadka została odkryta?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Bardzo pozytywna i ciekawa książka. Czy młodemu chłopakowi uda się odkryć najpilniej strzeżony sekret, jakim jest receptura coca-coli? Trzeba przeczytać tę książkę, aby się tego dowiedzieć :)
Kaja 2021-04-28 15:31:11
Czytałam i również polecam :D Dawno się tak nie uśmiałam. Takich lektur nam trzeba w tych smutnych, pandemicznych czasach.
Anonim 2021-04-20 19:50:02
zapowiada się genialna książka
Olga 2021-04-12 23:21:34


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2021 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe