Środa, 4 sierpnia 2021r. Dominiki, Dominika, Protazego
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Targi mody autorskiej i wzornictwa

Największe wrocławskie Targi mody autorskiej Fashion Meeting wracają po kilkumiesięcznej przerwie! Już po raz 27. najlepsi projektanci z całej Polski zagoszczą we Wrocławiu (12-13.06), aby zaprezentować Wam nadzwyczajne i oryginalne kolekcje letnich ubrań, biżuterii, butów oraz dodatków! Wstęp bezpłatny! Dowiedz się więcej!
Pierwsze targi w tym roku!

Pierwsze po przerwie targi projektantów to niesamowita okazja, aby wreszcie spotkać się z ulubionymi polskimi markami, wyjść z rodziną lub przyjaciółmi i zrobić unikalne zakupy u polskich twórców. W dodatku w wyjątkowym i uwielbianym przez wszystkich miejscu – w Czasoprzestrzeni. Tym razem udział weźmie aż 120 wystawców, pojawią się premierowe kolejce, obłędne promocje i okazje cenowe, przygotowane przez wystawców tylko na czas dwudniowych targów.

#KupujŚwiadomie


Tylko podczas Targów mody autorskiej zrobisz świadome zakupy, które dadzą Ci satysfakcję, przypomną o przemyślanych i rozsądnych zakupach. Każdy wybór ma znacznie, a hasło #kupujświadomie, które towarzyszy targom już od 5 lat ma na celu zwrócenie uwagi na konsumpcjonizm, jakość wykonania produktu i jego pochodzenie. Dlatego organizatorzy z uwagą dobierają marki, które mogą zaprezentować swoją ofertę. Nie od dziś wiadomo, że wsparcie polskiej marki wiąże się z wieloma korzyściami, nie tylko dla nas, czy dla naszych najbliższych, ale także dla kraju. Wybierając rodzimą sukienkę czy bluzkę przyczyniamy się także do wsparcia naszej gospodarki, w tym lokalnych producentów. Kupując ekologiczne produkty lub te wykonane z recyklingu dbamy o naturę. Tym samym otrzymujemy produkt najwyższej jakości i możemy osobiście poznać twórcę i produkt.

Moda idealna na lato, damska, męska i dziecięca!


Czerwcowe targi idealnie otwierają wakacyjny sezon. Bez względu na to, czy planujecie w tym roku lato w mieście, urlop nad morzem lub w górach, warto pomyśleć o odpowiedniej garderobie. Nie tylko dla siebie ale także dla całej rodziny! Podczas Fashion Meeting znajdziecie najmodniejsze wzory i printy. Odzież lekką i zwiewną – idealną na upalne dni. Krótkie spodenki, koszulki, spódnice, buty, okulary przeciwsłoneczne. I to wszystko w jedny

m miejscu. Oryginalne, najpiękniejsze dodatki jak kolczyki czy wisiorki na wieczorne spotkania. Nie zabraknie ciekawych worków, plecaków czy torebek, które podczas wakacyjnych podróży warto mieć. Moda to nie wszystko, szykuje się prawdziwy festiwal świadomych zakupów gdzie moda od projektantów spotka się z tym co zdrowe, naturalne, pachnące, wyjątkowe, artystyczne i smaczne.

W dniach 12 i 13 czerwca zapraszamy na cykl imprez do wyjątkowego, klimatycznego miejsca – Zajezdni Dąbie - CK Czasoprzestrzeń. Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/433249857911662

Kiedy? 12-13 czerwca w godz. 11:00-18:00
Gdzie? Zajezdnia Dąbie - Czasoprzestrzeń Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3


Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych
Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań
Organizatorzy: Fashion Meeting, Natural Beauty, Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji, Zielono Mi, Słodko Gorzko, Dzika Uczta
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Targi mody autorskiej i wzornictwa
Największe wrocławskie Targi mody autorskiej Fashion Meeting wracają po kilkumiesięcznej przerwie! Już po raz 27. najlepsi projektanci z całej Polski zagoszczą we Wrocławiu (12-13.06), aby zaprezentować Wam nadzwyczajne i oryginalne kolekcje letnich ubrań, biżuterii, butów oraz dodatków! Wstęp bezpłatny! Dowiedz się więcej!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2021 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe