Środa, 4 sierpnia 2021r. Dominiki, Dominika, Protazego
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

6 cm w 70 minut - tak działa kriolipoliza CoolTech

Lato w pełni, jedziemy na wymarzone wakacje i chcemy pochwalić się piękną figurą na plaży. Lecz jak sprawić, by zbędne fałdki szybko zniknęły? Jest to możliwe w zaledwie 70 minut! Kriolipoliza to jedna z najskuteczniejszych metod redukcji tkanki tłuszczowej. Podczas jednej sesji można usunąć od 30% do 40% zbędnego tłuszczyku z dowolnego obszaru - brzucha, ud czy boczków.
Wyniki pokazują zmniejszenie obwodu aż do 6 cm i redukcję cellulitu. Nowoczesny zabieg kriolipolizy CoolTech wykonuje klinika kosmetyczna premium Open Clinic w Warszawie.

Kriolipoliza jest alternatywą dla skalpela i liposukcji i polega na wymrażaniu komórek tłuszczowych do temperatury -8C. Niska temperatura doprowadza do obumarcia tkanki tłuszczowej, nie uszkadzając przy tym innych tkanek, a rozbite komórki tłuszczowe są usuwane z organizmu w drodze naturalnych procesów metabolicznych. Zabieg kriolipolizy na brzuch lub uda, wykonywany za pomocą nowoczesnej maszyny CoolTech, przynosi fantastyczne efekty już po jednej sesji, a skuteczność i bezpieczeństwo jest potwierdzone badaniami klinicznymi.

- Zabieg kriolipolizy jest idealny, aby w krótkim czasie uzyskać piękną figurę. Nie dość, że trwale redukuje tkankę tłuszczową, to efekty są widoczne po pierwszym zabiegu. Zapewnia bezpieczeństwo, wysoką skuteczność i nie wymaga znieczulenia. Najskuteczniejszy jest w połączeniu z masażem endermologii LPG, który wspomaga usuwanie z organizmu rozbitych komórek tłuszczowych - mówi Kamila Kozłowska, managerka Open Clinic w Warszawie.

Jak przebiega zabieg?

Najpierw osoba wykonująca zabieg przeprowadza wywiad z pacjentem i ustala poziom tkanki tłuszczowej. Później nakłada specjalną nasadkę Cool Gel Pad, która zapobiega powstawaniu odmrożeń na ciele. Open Clinic stosuje wyłącznie najwyższej jakości Cool Gel Pady, rekomendowane przez producenta sprzętu. W pierwszej fazie zabiegu pacjent odczuwa lekkie zasysanie skóry oraz intensywne chłodzenie, po czym wrażenie to ustaje. Tkanka tłuszczowa przez 70 minut jest schładzana do temperatury -8 stopni C – tyle czasu bowiem potrzeba, aby doszło do skutecznego zniszczenia komórek tłuszczowych.

 


Po przeprowadzonym zabiegu skóra „dochodzi do siebie” przez kilka tygodni. Następuje proces usuwania zamrożonych tkanek tłuszczowych, dlatego zaleca się picie większej ilości wody. Przez pierwsze dwa tygodnie pacjent może odczuwać efekty mrowienia. Ponowny zabieg powinno się stosować w odstępie czasowym od 6 do 8 tygodni.

Przeciwskazania do wykonania zabiegu

Przed podjęciem decyzji o poddaniu się zabiegowi kriolipolizy, trzeba zwrócić uwagę na przeciwwskazania, ponieważ nie każda osoba może skorzystać z takiego zabiegu. Do takich należą m. in.: niewydolność wątroby i nerek, ciąża lub okres karmienia, choroba Reynauda, choroba skóry, pokrzywka, kriogobulinemia, hipoproteinemia, nietolerancja krioterapii, cukrzyca, gorączka, egzema, choroby nowotworowe, rozstępy i blizny, opalanie lub inny zabieg z użyciem UVA (wykonany 5 dni przed planowanym zabiegiem kriolipolizy).

Więcej informacji na stronie http://openclinic.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
6 cm w 70 minut - tak działa kriolipoliza CoolTech
Lato w pełni, jedziemy na wymarzone wakacje i chcemy pochwalić się piękną figurą na plaży. Lecz jak sprawić, by zbędne fałdki szybko zniknęły? Jest to możliwe w zaledwie 70 minut! Kriolipoliza to jedna z najskuteczniejszych metod redukcji tkanki tłuszczowej. Podczas jednej sesji można usunąć od 30% do 40% zbędnego tłuszczyku z dowolnego obszaru - brzucha, ud czy boczków.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2021 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe