Piątek, 24 wrzesnia 2021r. Dory, Gerarda, Maryny
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Kosmetyki przeciw wypadaniu włosów

Piękne i zadbane włosy to bez wątpienia ważny atrybut kobiecości. W połączeniu z promienną cerą, zadbanymi paznokciami i atrakcyjną figurą świadczą o naszym zdrowiu, przykuwają spojrzenia innych oraz wpływają na naszą samoocenę. Co zrobić, gdy nasze włosy zaczynają wypadać?
Na ratunek przychodzą profesjonalne kosmetyki przeciw wypadaniu włosów z piwem i Redensylem.

Przyczyny wypadania włosów


Jeśli zauważysz u siebie problem wypadania włosów, zacznij od przeanalizowania swojego trybu życia, nawyków oraz innych niepokojących objawów. Tempo naszego życia jest zdecydowanie za szybkie. Za krótko śpimy, jesteśmy przemęczone i zestresowane, nieodpowiednio się odżywiamy, a pielęgnacja naszych włosów jest powierzchowna lub niedopasowana do ich kondycji. Przyczyn wypadania włosów możemy doszukiwać się również w skutkach ubocznych niektórych leków lub w złym stanie zdrowia spowodowanym np. problemami z tarczycą, anemią, grzybicą czy łuszczycą.

Sposoby na wypadanie włosów


Sposobów na wypadanie włosów jest wiele. Od wieków znane były ziołowe i piwne płukanki, które nasze prababki i babki z powodzeniem stosowały na swoich włosach. Czasy się zmieniają, laboratoria biotechnologiczne pracują pełną parą i pradawne domowe preparaty zostały zastąpione przez rewelacyjne profesjonalne kosmetyki stworzone do walki z wypadaniem włosów oraz łysieniem.

 


Innowacyjny zestaw przeciw wypadaniu włosów Saela z piwem i Redensylem


Zestaw kosmetyków Saela to trzy wyjątkowe produkty, które oprócz dobroczynnego chmielu, witamin i minerałów zawierają innowacyjny składnik Redensyl, rozprawiający się kompleksowo z problemem wypadania włosów. Piwny szampon oraz piwna odżywka do włosów stosowane w codziennej pielęgnacji będą działały regenerująco i odmładzająco. Innowacyjny piwny lotion z Redensylem, dzięki aktywacji komórek macierzystych, będzie stymulował produkcję nowych włosów i hamował powstawanie zakoli.

Zestaw naprawczy pozytywnie wpłynie na skórę głowy, wzmocni cebulki oraz sprawi, że odzyskają one dawny blask. A badania kliniczne dowodzą, że regularne stosowanie piwnego lotionu jest alternatywą dla chirurgicznego zabiegu przeszczepiania włosów.

Trzy kroki do lśniących i bujnych włosów

Kuracja przeciw wypadaniu włosów to proces trzyetapowy. Wykonując ją dokładnie i regularnie przez trzy miesiące, Twoje włosy znowu odzyskają objętość i blask.

1. Dwa razy dziennie wmasowuj w skórę piwny płyn z Redensylem, pozostawiając go we włosach przez 6 godzin. W tym czasie zawarty w lotionie aktywny składnik Redensyl, dzięki aktywacji komórek macierzystych, będzie walczył z wypadaniem i łysieniem włosów.

2. Myj przynajmniej 2-3 razy w tygodniu włosy oryginalnym piwnym szamponem. Aby wykorzystać w pełni jego właściwości, włosy myj zawsze dwukrotnie.

3. Po spłukaniu szamponu, osusz odżywkę ręcznikiem, na wilgotne włosy nakładaj innowacyjną piwną odżywkę do włosów. Spłucz ją dopiero po ok. 5-10 min, aby miała czas na wzmocnienie i odżywienie włosów.

Kosmetyki znajdziesz tutaj: https://piwnekosmetyki.pl/pl/p/Zestaw-przeciw-wypadaniu-wlosow-/84

Anna Abramowska
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Kosmetyki przeciw wypadaniu włosów
Piękne i zadbane włosy to bez wątpienia ważny atrybut kobiecości. W połączeniu z promienną cerą, zadbanymi paznokciami i atrakcyjną figurą świadczą o naszym zdrowiu, przykuwają spojrzenia innych oraz wpływają na naszą samoocenę. Co zrobić, gdy nasze włosy zaczynają wypadać?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2021 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe