Sobota, 4 grudnia 2021r. Barbary, Hieronima, Krystiana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Relacje trochę bardziej zrozumiałe

Jak odnaleźć w sobie empatię i zrozumienie dla innych? Poznaj zupełnie różne, niezwykłe historie w zbiorze opowiadań Relacje jakby trochę prawdziwe i przekonaj się, że świat wcale nie jest oczywisty. Literacki debiut Katarzyny Boyen już wkrótce będzie miał swoją premierę.
Ostatnie dwa lata dużo zmieniły w naszym życiu. Każdy z nas musiał wyznaczyć priorytety, zadbać o siebie i swoich bliskich. To dobry moment, aby zastanowić się, jak wyglądają nasze relacje z drugim człowiekiem. Relacje jakby trochę prawdziwe to zbiór krótkich opowiadań, które starają się uchwycić życie w tych ulotnych momentach, kiedy konfrontujemy się z prawdą o sobie. Ojciec i syn, tak podobni, a jednak na najważniejsze pytanie odpowiadają zupełnie inaczej. Małżeństwo, które zmaga się z niewygodną tajemnicą. Pragnący uciec od samotności ludzie, dryfujący pomiędzy aktorstwem a bolesną rzeczywistością. Świat, o którym opowiada autorka, nie jest tak jednowymiarowy, jakim dla własnej wygody chcielibyśmy go widzieć…

Nadzieja zaczęła z nim żyć. Ona też go potrzebowała. Uzupełniali się. Bez niego jej życie było niespełnione, w pojedynkę nie realizowała się w całości. Żyła jakby połową swoich możliwości. Poczucie niepełności żywota. Błąkała się dniami i nocami, aby znaleźć to, czego jej brakowało. A brakowało jej jego – tego, który dostrzegł dzięki niej światełko w tunelu. Akurat to było jej potrzebne do pełni życia. A Tobie co jest najbardziej potrzebne, by żyć pełnią życia?

O Autorce:

Katarzyna Boyen – debiutująca pisarka. Adwokat. Mieszka z mężem i synami w Warszawie. Prowadzi blog pisarski: www.katarzynaboyen.pl.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Relacje trochę bardziej zrozumiałe
Jak odnaleźć w sobie empatię i zrozumienie dla innych? Poznaj zupełnie różne, niezwykłe historie w zbiorze opowiadań Relacje jakby trochę prawdziwe i przekonaj się, że świat wcale nie jest oczywisty. Literacki debiut Katarzyny Boyen już wkrótce będzie miał swoją premierę.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2021 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe