Sobota, 4 grudnia 2021r. Barbary, Hieronima, Krystiana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Złap idealne, jesienne Koło ratunkowe

Koło ratunkowe, czyli opowieść o tym, jak schwytać międzynarodowego oszusta, przezwyciężyć strach i spotkać miłość swojego życia. Poznaj historię niezwykłego romansu z nutą sensacji! Autorką książki jest Elisa Rocher. Powieść poleca redakcja Planety Kobiet.
Główna bohaterka, Zośka, pomimo panicznego strachu przed wodą, wraz z narzeczonym Mateuszem wyrusza w rejs po pełnym morzu. Od dawna się między nimi nie układa, więc kobieta chce wykorzystać ten czas, by spróbować naprawić ich relację. Jednak gdy cały plan odbudowy związku legnie w gruzach, dopiero wtedy dziewczyna zacznie przygodę życia. Luksusowy statek wycieczkowy, pełne morze i gorąca atmosfera… Jak potoczą się losy Zosi?

– Jednak nalegam, aby pan postarał się zapomnieć. Zapomni pan o naszym spotkaniu i już nigdy więcej się nie zobaczymy. Zgoda?
– Wyciągnęłam dłoń w jego kierunku. Teraz on mierzył mnie wzrokiem, ale nie dostrzegłam w nim ani krzty dezaprobaty, tylko coś, czego dawno nie doświadczyłam. Nie, na pewno się myliłam. Czemu nieznajomy miałby na mnie patrzeć z podziwem?! Na pewno nadinterpretowałam całą sytuację, a przez stres widziałam coś, czego nie było. Podszedł do mnie i potrząsnął lekko wyciągniętą dłonią, jednak nie wypuścił jej od razu.
– Jesteśmy na statku. Jestem przekonany, że się jeszcze spotkamy.

Trzymajcie się mocno! Czeka na Was międzynarodowa afera kryminalna z oszustem matrymonialnym, romans z kapitanem i lekkie wakacyjne klimaty pełne humoru, nieoczekiwanych zwrotów akcji. Już teraz każdy czytelnik może wyruszyć na szerokie wody razem z Kołem ratunkowym!

O Autorce:


Elisa Rocher – Białostocczanka, która od zawsze marzyła o tworzeniu. Jej debiutanckie opowiadanie W miłosnej sieci ukazało się w antologii Płonąca rzeka. Jednak rozpoznawalność zapewniło jej opowiadanie Nokaut, opublikowane online, które zebrało kilkutysięczne grono fanów.

Książka ukazała się właśnie nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/Koło_ratunkowe
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Złap idealne, jesienne Koło ratunkowe
Koło ratunkowe, czyli opowieść o tym, jak schwytać międzynarodowego oszusta, przezwyciężyć strach i spotkać miłość swojego życia. Poznaj historię niezwykłego romansu z nutą sensacji! Autorką książki jest Elisa Rocher. Powieść poleca redakcja Planety Kobiet.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2021 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe