Poniedziałek, 17 czerwca 2024r. Laury, Leszka, Marcjana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Odzież sportowa Gatta Active od podszewki

Spacer po okolicznych terenach? Bieganie? Trening w zaciszu domowym? A może ćwiczenia na siłowni? Niezależnie od formy aktywności, niezbędne jest odpowiednie przygotowanie w postaci komfortowego stroju. Ubrania sportowe powinny odznaczać się zastosowaniem najlepszej jakości materiałów oraz technologii, będących gwarancją udanego treningu.
Gatta Active doskonale wie, jakie właściwości powinny spełniać ubrania sportowe, co widoczne jest w oferowanych przez markę nowoczesnych rozwiązaniach.

Bezszwowy komfort

Jednym z rozwiązań, widocznym w produktach zarówno dla Pań i Panów, jest zastosowana technologia seamless. Jej cechą charakterystyczną jest brak szwów bocznych w konstrukcji, dzięki czemu ubrania sprawiają wrażenie drugiej skóry. To niezwykle ważne w przypadku odzieży sportowej. Do zalet produktów seamless można również zaliczyć szybkoschnącą dzianinę, a także wysoką trwałość materiału, bez efektu pilingowania. Wszystkie cechy konstrukcji bezszwowej pozwalają cieszyć się ulubioną aktywnością bez bolesnych otarć i podrażnień skóry. W asortymencie Gatta Active można znaleźć produkty takie jak legginsy, kolarki czy topy sportowe.

Rewolucyjna przędza

Gatta Active zapewnia komfort, nie tylko poprzez zastosowanie bezszwowej technologii, ale też dzięki wykorzystaniu rewolucyjnej przędzy NILIT ® BREEZE. Cechą charakterystyczną tego materiału, będącego dzianiną o strukturze dwuwarstwowej, jest transport potu i temperatury na zewnątrz, dzięki czemu skóra może oddychać. Wykorzystana przędza posiada właściwości chłodzące, które są niezwykle korzystne w przypadku każdego rodzaju treningu.

 


- Odzież sportowa jest wymagającą gamą produktów, pod względem niezbędnych właściwości i technologii. Chcąc zaoferować najwyższej jakości produkt należy zadbać o każdy szczegół, by cały strój zapewniał komfort podczas intensywnego treningu. Produkty Gatta Active cechują się takimi właściwościami materiałów jak termoregulacja oraz chłodzenie, a także wykorzystaniem bezszwowej konstrukcji. To najlepsze co możemy zaoferować naszym klientom
- komentuje Dariusz Sadziński, Product Manager marki Gatta i Gatta Active.

Zastosowanie odpowiednich materiałów oraz nowoczesnych technologii jest kluczem do sukcesu odzieży marki Gatta Active. Wszystkie produkty zapewnią wyjątkowy komfort podczas każdego treningu.


Więcej informacji o Gattcie i jej produktach: https://gatta.pl/pl/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Odzież sportowa Gatta Active od podszewki
Spacer po okolicznych terenach? Bieganie? Trening w zaciszu domowym? A może ćwiczenia na siłowni? Niezależnie od formy aktywności, niezbędne jest odpowiednie przygotowanie w postaci komfortowego stroju. Ubrania sportowe powinny odznaczać się zastosowaniem najlepszej jakości materiałów oraz technologii, będących gwarancją udanego treningu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Dr.Agbazara Twoje zaklęcie zadziałało i sprowadziło mojego męża z powrotem do mnie. Dałeś mi wsparcie, kiedy czułam się beznadziejnie. Czuję się naprawdę błogosławiony, że znalazłem twój adres e-mail. Mam szczerą nadzieję, że inni podejmą ten skok wiary i pozwolą ci pomóc im, tak jak ty pomogłeś mi. Ci z was, którzy chcą się z nim skontaktować, kontaktują się z nim na jego adres e-mail: ( agbazara@gmail. com ) LUB WHATSAPP ( 234 810 410 2662 ) nigdy nie żałuj kontaktu z nim… On jest w stanie przywrócić twoje relacje i problemy małżeńskie, tak jak zrobił to dla mnie.
Anonim 2023-08-14 19:36:26


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe