Niedziela, 16 czerwca 2024r. Aliny, Anety, Benona
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Limitowana kolekcja: Radzka x Medicine

Z Medicine znamy się bardzo dobrze. Współpracujemy od wielu lat, właściwie do początku istnienia marki. Razem stworzyliśmy wiele ciekawych modowych treści” – Radzka. Medicine poszerzyło te działania i stworzyło limitowaną kolekcję, która jest „wizytówką” stylu Radzkiej. W efekcie można zobaczyć ciepłe kurtki i płaszcze.
A ponieważ Radzka jest właścicielką psa Tolka – marka przygotowała także kurteczki dla czworonogów w sam raz na jesienne chłody!

- Nasi graficy stworzyli print w maki, które kwitną latem – a my przewrotnie postanowiliśmy wykorzystać je w sezonie jesienno-zimowym. Wzór ten zagościł nie tylko na kurtkach, ale także na akcesoriach, takich jak szal, butelka termiczna, parasol czy plecak. Dzięki niemu zimowe stylizacje dodają koloru szarym o tej porze roku ulicom – mówi Główna Projektantka Medicine, Iwona Napierała-Mróz.

- Motywem przewodnim kolekcji jest zimowa łąka i maki, czyli jedne z moich ulubionych polnych kwiatów! – dodaje Radzka.

Kolekcja składa się z ciepłych kurtek i płaszczy o różnych fasonach, aby zadbać o potrzeby każdej klientki. Co ważne, propozycje są na tyle różnorodne, że można z łatwością dopasować poszczególne modele do każdej sylwetki. Projektując modele, Medicine postawiło na wysokiej jakości materiały. Kurtki wypełniono naturalnym puchem, który zachowuje ciepło i dostosowuje się do temperatury ciała.

W kolekcji znalazły się również modele z bambusowym wypełnieniem Sorona, które stanowi alternatywę dla puchu, jest pochodzenia roślinnego.

Projektując kolekcję, marka nie zapomniała o ubrankach dla czworonogów. Dzięki nim każdy piesek może nosić ciepłe rzeczy, które korespondują wzorem i kolorem z kurtkami jego właścicielki. Zarówno Medicine oraz Radzkiej zależało, aby ta kolekcja spełniała potrzeby kobiet i ich czworonożnych pupili.

- Z Tolkiem nosimy jesienią i zimą kurtki – ja puchówkę, on mini kurteczkę z kolekcji Medicine. Te ubranka dla piesków są bardzo funkcjonalne, proste w zakładaniu, mają uchwyty na smycz, odblaskowe lamówki oraz kieszonkę na... smaczki – mówi Radzka.

Radzka x Medicine to odpowiedź na jesienno-zimowe chłody. Ty i Twój piesek na pewno nie zmarzniecie!

www.wearmedicine.com


Dyrektor Marketingu: Karolina Tomczyk / Medicine
Dyrektor Artystyczny: Karolina Stawska / Medicine
Fotograf: Łukasz Kuś
Stylista: Karolina Gomółka / Medicine
Dom Produkcyjny: I LIKE PHOTO GROUP
Executive Producer: Mikołaj Jaźwiecki
Producent: Radek Nieroda
Make-up & Włosy: Aga Wilk / Van Dorsen Artists
Asystent Fotografa: Bartek Kuś
Retusz: Paweł Milewski / ilike-photo.com
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Limitowana kolekcja: Radzka x Medicine
Z Medicine znamy się bardzo dobrze. Współpracujemy od wielu lat, właściwie do początku istnienia marki. Razem stworzyliśmy wiele ciekawych modowych treści” – Radzka. Medicine poszerzyło te działania i stworzyło limitowaną kolekcję, która jest „wizytówką” stylu Radzkiej. W efekcie można zobaczyć ciepłe kurtki i płaszcze.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe