Czwartek, 18 lipca 2024r. Kamila, Karoliny, Roberta
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Weź udział w II FORUM KOBIET

Uczestnictwo w II Forum Kobiet organizowanym przez Europejski Klub Kobiet Biznesu to nie tylko okazja do wzbogacenia wiedzy, ale także szansa na rozwijanie umiejętności, budowanie relacji zawodowych i inspirację do działania. Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których warto wziąć udział w naszym wydarzeniu.
Prelekcje i wystąpienia cenionych ekspertów

Forum Kobiet to doskonałe miejsce do wysłuchania prelekcji i wystąpień ekspertów z różnych dziedzin. Możesz zdobyć nowe spojrzenie na tematy związane z przedsiębiorczością, rozwojem zawodowym czy liderstwem.

Rozwój umiejętności

W trakcie forum możesz uczestniczyć w panelach dyskusyjnych, które pomogą w rozwoju konkretnych umiejętności biznesowych, przywódczych czy interpersonalnych. To cenne doświadczenie dla każdej kobiety pragnącej rozwijać się zawodowo.

Networking

II Forum Kobiet to doskonała okazja do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Spotkania z przedsiębiorczymi kobietami oraz ekspertami z różnych branż mogą prowadzić do cennych współprac, partnerstw czy inspirujących projektów.

Wymiana doświadczeń

Dzięki udziałowi w forum będziesz miała możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi kobietami, a także korzystania z ich wiedzy i historii sukcesu. Wymiana doświadczeń może być motywująca i pomocna w rozwiązaniu własnych wyzwań.

Inspiracja do działania

Obecność wśród przedsiębiorczych kobiet, które osiągnęły sukces w różnych dziedzinach, może być inspiracją do własnych działań. Możesz zdobyć nowe pomysły, spojrzeć na własne cele z innej perspektywy i zmotywować się do podejmowania nowych wyzwań.

 


Wsparcie społeczności


Forum Kobiet to także szansa na włączenie się w społeczność wspierającą rozwój kobiet w biznesie. Możesz znaleźć mentorkę, wspólniczki biznesowe czy osoby, z którymi będziesz mogła dzielić się sukcesami i wyzwaniami.

Udział w II Forum Kobiet oferuje pełen wachlarz korzyści – od zdobywania wiedzy i umiejętności po nawiązywanie relacji biznesowych i inspirację do działania. To doskonałe środowisko dla każdej kobiety pragnącej rozwijać się zawodowo i osobowo.

Sprzedaż biletów trwa do 24 listopada na stronie:
https://evently.pl/events/3024-ii-forum-kobiet-lwice-biznesu-2023?fbclid=IwAR3qLr19p8LrFw3euMbseDrDMyPONxTRE50bN0vWaN53FkM3C7qqxGMeuPE

Więcej o Europejskim Klubie Kobiet Biznesu na www.ekkb.pl 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Weź udział w II FORUM KOBIET
Uczestnictwo w II Forum Kobiet organizowanym przez Europejski Klub Kobiet Biznesu to nie tylko okazja do wzbogacenia wiedzy, ale także szansa na rozwijanie umiejętności, budowanie relacji zawodowych i inspirację do działania. Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których warto wziąć udział w naszym wydarzeniu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe