Środa, 19 czerwca 2024r. Gerwazego, Protazego, Sylwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Przed tobą To, co niespodziewane!

Zdeterminowana kobieta, znana jako „żelazna dama” i zwariowany, zbuntowany romantyk – brzmi jak duet idealny, który sprosta każdym wyzwaniom. Czy jednak ich nieszablonowe pomysły oraz determinacja wystarczą, aby ochronili swoje firmy przed niebezpiecznymi grupami przestępczymi?
Wyrusz w podróż z Tamarą Samujło do Korei Południowej i przekonaj się, jaki będzie finał tej niezwykłej współpracy! Nad firmą Kurdyń SA zbierają się czarne chmury.

Nieoczekiwane naruszenie warunków umowy przez południowokoreańskiego kontrahenta wymaga podjęcia zdecydowanych kroków. Na negocjacje do Seulu zostaje wysłana dyrektor zakupów, Jagna Kiedrowska, znana współpracownikom jako „żelazna dama”. Pod tą twardą maską skrywa traumatyczne wspomnienia, które zaowocowały depresją i nękającymi ją atakami paniki. Szybko okazuje się, że pobyt w Korei ma na Jagnę dobroczynny wpływ: po raz pierwszy od kilku lat przesypia całe noce, a w jej głowie pojawiają się pełne spokoju i optymizmu myśli.

Największą niespodziankę przynosi jej spotkanie z Ho-Jinem, prezesem Cheon IND, prywatnie nieco zwariowanym i zbuntowanym romantykiem. To właśnie on sprawia, że mur wokół serca Jagny z dnia na dzień zaczyna kruszeć. Czy ich determinacja i nieszablonowe pomysły wystarczą, by ochronić obie firmy przed działaniami coraz bardziej niebezpiecznych grup przestępczych?

Myślała, że wiele już przeżyła i dużo wie, ale przypadek córki udowodnił jej,że powiązanie bratnich dusz nie zważa na czas ani przeszkody, a ich losy przeplatane są przez wszechświat na wiele, choćby najbardziej nieprawdopodobnych, okoliczności. Jeśli mają się spotkać, nic ich nie ograniczy: kultura, wiek, religia. Nic.

Jak potoczy się ta nietuzinkowa historia? Dowiedz się, czytając książkę! Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie:
https://bit.ly/to_co_niespodziewane
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Przed tobą To, co niespodziewane!
Zdeterminowana kobieta, znana jako „żelazna dama” i zwariowany, zbuntowany romantyk – brzmi jak duet idealny, który sprosta każdym wyzwaniom. Czy jednak ich nieszablonowe pomysły oraz determinacja wystarczą, aby ochronili swoje firmy przed niebezpiecznymi grupami przestępczymi?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

chyba kupię :)
Graża 2023-12-12 18:05:14


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe