Piątek, 21 czerwca 2024r. Alicji, Alojzego, Rudolfa
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Walentynki z perspektywy singli

Singlom nie przeszkadza, że wokół zakochane osoby świętują Walentynki ponieważ sami również organizują sobie miło czas. Nie spędzają święta z przypadkową osobą ponieważ uważają, że Walentynki to jednak święto miłości.
Według badania “Walentynki z perspektywy singli” przeprowadzonego przez serwis Prezentmarzeń, osoby niebędące w związku spędzają Walentynki sami, często organizując sobie wieczory filmowe lub wybierając się na relaksujące sesje w SPA (29%). Ponadto, często decydują się na uczestnictwo w imprezach w celu poznania kogoś nowego (27%) lub wybierają się do kina (23%).

Raczej nie denerwuje ich to święto (37%), nie jest im smutno (66%) i lubią kiedy ludzie wokół są szczęśliwi (37%). Nie stresuje ich również, że wokół są zakochane osoby (48%). Czasem jednak czują się samotni i brakuje im bliskiej osoby (42%).

Single raczej nie spędzają Walentynek z przypadkową osobą ponieważ uważają, że to święto miłości (67%). Będąc w związku najchętniej spędziliby Walentynki w niestandardowej restauracji (39%) lub SPA (32%). Prezenty, które najbardziej by ich ucieszyły to te z kategorii kulinariów (36%) lub relaksu i urody (32%). Na Walentynki wydają najczęściej do 100 zł (38%) lub od 100 do 200 zł (33%).

Najczęściej szukają towarzysza życia na dobre i na złe (38%), kogoś kto ma taką sama perspektywę życia (26%) i osobę, która posiada konkretne ważne dla danej osoby cechy (22%). Na randki najchętniej chodzą do restauracji (61%) i umawiają się z osobami w najbliższym otoczeniu (47%) lub korzystają z Tindera (34%).

Zgodnie z badaniem “Jak Polacy radzą sobie w związku?” przeprowadzonym przez serwis Prezentmarzeń, aż 76% Polaków w tym roku w Walentynki planuje głównie wyjście do restauracji lub kina (45%), wyjazd w romantyczne miejsce (31%), pobyt w domu i miło spędzony czas (16%).

– W Walentynki najchętniej okazujemy miłość zabierając naszą drugą połówkę na kolację (38%), romantyczny pobyt w SPA (22%), poprzez wspólne spędzanie czasu w dowolny sposób (21%) oraz robiąc coś spektakularnego np. lot balonem (19%). Wybierając prezenty ankietowani wskazali na kurs tańca dla dwojga (29%), voucher do realizacji (25%), wspólną sesję zdjęciową (24 %), kwiaty i mały upominek (22%). – mówi Aleksandra Skimina z serwisu Prezentmarzeń.

Kobiety wyrażają miłość głównie poprzez chęć bycia blisko (35%). Mówią „kocham Cię” (22%), a także kupują prezenty (23%). Mężczyźni głównie wręczają kwiaty, zabierają na kolacje (37%), także kupują prezenty (25%) i po prostu mówią „kocham Cię” (22%).

Badanie sondażowe „Walentynki z perspektywy singli” zostało zrealizowane przez serwis Prezentmarzeń na próbie 1278 respondentów w formie ankiety online w lutym 2024. Badanie sondażowe „Jak Polacy sprawdzają się w związku” zostało zrealizowane przez serwis Prezentmarzeń na próbie 1342 respondentów w formie ankiety online i w punktach stacjonarnych w lutym 2024
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Walentynki z perspektywy singli
Singlom nie przeszkadza, że wokół zakochane osoby świętują Walentynki ponieważ sami również organizują sobie miło czas. Nie spędzają święta z przypadkową osobą ponieważ uważają, że Walentynki to jednak święto miłości.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe